PDA

View Full Version: Atrisinātas SEO jautājums



Gaming Perfection
02-10-10, 18:14
Hi,

Es esmu, kam problēmas ar iegūtu pareizo ceļu, kad es varētu SEO opciju "Create URL saskaņā ar SEO saite vienprātība (ti," / lv / adrese ') ". Man nav vBSEO uzstādītas un esmu darbojas vB Suite, ar manu mājas lapā tiek site.com un manu forumu site.com / forum.

Ar "Forum direktoriju" iespēja atstāt tukšu pēc gadījums;
Par site.com, veiksmīgu tulkojumu, lai site.com / lang, bet, mēģinot iet uz forumu, tad tas tiek site.com / lang / forum.php, kas atgriež kļūdu 404.
Par site.com / forum, veiksmīgu tulkojumu, lai site.com / forum / lang bet tulkojums ir zaudētas, kad atgriežas site.com.

Ar "Forum direktorijā" iestatīts / forum darbojas šādi;
Par site.com, tulkošanas mēģina doties uz site.com / forum / lang, kas atgriež kļūdu 404.
Par site.com / forum, tulkošana dodas uz site.com / forum / lang / forum.php, kas atgriež kļūdu 404.

In noklusējuma vB iestatījumus "Lapas nosaukums / URL / Contact Details", mans forums URL ir iestatīta uz site.com / forum un manas mājas lapā, lai site.com

. Mans htaccess failu;

# # Tulkojums Mod Stuff # #

RewriteEngine On

RewriteRule Arhīvs / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php language =? $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 $? Language = $ 1 [QSA]

Es esmu pārliecināts, ka tā, kurā es esmu konfigurēts nepareizi kaut kur, bet nevaru saprast, kur. Jebkurš idejas?

EDIT: Disabled SEO tagad, kā es skrienu uz dažiem citiem jautājumiem ar to.

vBET
02-10-10, 22:52
Pārbaude in Sniegs atbildi dažu minūšu laikā:)

vBET
02-10-10, 23:02
Labi, tāpēc. Jūsu forum izmanto sub direktorijā URL. Tas ir iemesls, kāpēc jums ir veikti īpaši integrācijas pasākumus, kas varētu iztulkot lapām ārpus forumā (jebkurš URL ārpus foruma direktorija nav nozvejas. Htaccess noteikumi vBET).

Tātad, pirmkārt - lūdzu, iestatiet viss labi SEO saites forumā. Uz mirkli, lūdzu aizmirst par citām vietām un kas to labi tikai foruma lapu. Tā ir bāze. Bez foruma darba naudas sodu, jūs nevarat veikt pārējo darbu. Kā es redzēju šajā brīdī jums ir SEO invalīdiem, tādēļ, lūdzu, ieslēdziet to. Un noteikt vBET noteikumiem. Htaccess failu, kas ir iekšpusē forums direktorijā.

Nākamā daļa ir integrēt lapām ārpus foruma direktorijā. Lūdzu, papuve šiem soļiem: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546
Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums nebūs veiktas jebkādas izmaiņas jau strādā. Htacces par forumā direktorijā. Lasi instrukcijas uzmanīgi - tie ir aptuveni htaccess vietnes saknes direktorijā..

Ja Jums ir jebkādas problēmas ar 1 vai 2 daļa - rakstiet:)

Gaming Perfection
02-10-10, 23:15
Ah, es nav saprast, man vajadzēja. Htaccess gan manā mājas direktorijā un forums sub-directory. Esmu izdevās iegūt darba tagad, paldies par palīdzību:).

************

Lai kāds cits, kas ir tāda pati problēma un stumbles pāri šo pavedienu ...

RewriteEngine On
RewriteRule index.php? language = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]
RewriteRule 2 $ language =? $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]



RewriteEngine On
RewriteRule Arhīvs / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php language =? $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 $? Language = $ 1 [QSA]

vBET
02-10-10, 23:21
Priecājamies, ka jūs varat baudīt vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1