PDA

Žiūrėti pilną versiją: vbet_ vėliava, kai aš pasirinksiu antrą kalbą



trevis
12-05-10, 16:20
labas!Aš įdiegta vbMediaWiki mano vBulletin ir integracija yra puikus.Tačiau aš, turintys šią problemą: 1.) Lankytojas, peržiūrėti svetainę anglų kalba-ok2.) Lankytojui nuorodą "Wiki"-ok3.) Lankytojas išsprendžia pakeisti kalbą į anglų (pavyzdys)-ok4.) Lankytojas išsprendžia pakeisti kalbą į ispanų (pavyzdys)-klaida (vbet_flag-) arba tada: 1.) Lankytojas, peržiūrėti svetainę anglų kalba-ok2.) Lankytojui nuorodą "Wiki"-ok3.) Lankytojas išsprendžia pakeisti kalbą į anglų (pavyzdys)-ok4.) Lankytojas išsprendžia atgal į anglų kalba klaida (vbet_flag-) arba tada: 1.) Lankytojas, peržiūrėti svetainę anglų kalba-ok2.) Lankytojui nuorodą "Wiki"-ok3.) Lankytojas išsprendžia pakeisti kalbą į anglų (pavyzdys)-: (klaida (vbet_flag-)

vBET
12-05-10, 18:01
Tai paprastai atsitinka, kai mod nepalaiko global_complete kablys. Ir galiu lažintis, kad kai pirmą Wiki vertimo puslapis yra tikrai ne išversti - ne? Jei ne, tada tai, kaip rašiau - global_complete nepalaikomas. Čia jūs rasite tikslius nurodymus, kaip integruoti su tokiais mados:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1