PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Aditional sąrašas Vartotojų grupės konfigūracijos problemų su mano svetainėje



forosmb
23-06-11, 14:00
Mūsų bandymų veidrodis domeno po nestipraus bandymų, mes įdiegti ne kartą vBSEO & VBET produktų gamybos vietoje.

Mes turėjome problemą, susijusių simbolių "[" URL. Becomed kažką panašaus # 20: (simbolį HTML kodą) ir kai kurios nuorodos nebeveikia. Kaip mes nebuvo aktyvuoti URL vertimą vBet, mes manome, tai tikriausiai dėl vBSEO tvarkymo.

(Kas nors turi patirties šioje vistiek?)

Bet kita vertus, jis ką tik patyrė problemų su Aditional sąrašas Vartotojų grupės konfigūracijos. Turime labai daug vartotojų Aditional moderatorius neįgaliesiems.

Galiu patikinti, tai yra dėl to VBET, bet mes ne manipuliuoti bet kurios kitos konfigūracijos šiuo metu.

Naujas moderatorius insertion galėtų turėti įtakos šio produkto?

Kaip galiu perindeksuoti sąrašas Vartotojų grupės konfigūracijos jei mūsų duomenų bazėje yra klaidų??

kamilkurczak
24-06-11, 18:58
Sveiki,
Prašome suteikti man url šią nuorodą problemų vietoje, aš patikrinti.

Ar jūs tikri, kad jūs sukonfigūruotas vBET vBSEO geras? galite patikrinti visų konfigūracijos žingsniai dar kartą?

apie vartotojų grupės - vBET turi savo vartotojų grupės - kalba grupės. vBET turėti nieko daryti su VB ar kitos grupės. jūs galite apibūdinti geriau, ką turėčiau daryti Chek mano Test Forum?

vBET
28-06-11, 16:45
Aš tiesiog grįžti iš atostogų - ar jūs vis dar reikia pagalbos? :)

forosmb
30-06-11, 22:25
Taip,
www sexomercadobcn COM

Mes turime bandymai veidrodis
www pulpoman COM

Daugelis Aditional sąrašas Vartotojų grupės tapo išjungti vartotojams.
ID 15, 20, 28

sumažėjo nuo 600 iki 570 vartotojų, priklausančių grupei ID.

Aš siunčiu administratoriaus vartotojo MP.

vBET
01-07-11, 01:21
Mes turėjome panašų klausimą vBET4.x versija, ir mes radome sprendimą. Jei jis yra tuo pačiu klausimu, tada jis taip pat padės išspręsti jūsų problemą. Prašome žr. čia ir pūdymas skubotų. Palaukite šiek tiek laiko ir pamatyti ar problema vis dar egzistuoja, prašome patvirtinti, ji padeda:)

Quick Fix čia:

Tai bus įtraukta į kitą spaudai.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations