PDA

Žiūrėti pilną versiją: vBET ir ckeditor 4.1.4



Taurus
13-06-11, 00:21
Aš tik noriu žinoti, ar vBET yra darbo baudą naujas ckeditor vb 4.1.4?

Ačiū.

vBET
13-06-11, 00:45
ckeditor? Ar vBET 4.1.4 kai įskiepiai ar funkcionalumą?

Taurus
13-06-11, 00:50
Tai visiškai naujas redaktorius.


vBET
13-06-11, 00:53
Šiuo metu negali patvirtinti. Galbūt kai kurie iš mūsų vartotojų patvirtina. Mes ją patikrinti ir patvirtinti šią savaitę.

vBET
13-06-11, 04:32
Galiu patvirtinti, kad vBulettin 4.1.4 vBET priduria pūdymo redaktoriai kalbos variantas (forumas kalba, išskyrus numatytąją kalbą vartotojams):
- Temos greitą atsakymą
- Išsamų atsakymą Temos
Nauja tema
- Greita Vartotojo Lankytojo pranešimas
- Išsamus Vartotojo Lankytojo pranešimas
Asmeninis pranešimas
Greitas atsakymas Asmeninis pranešimas
- Išplėstinė Atsakyti Asmeninis pranešimas
- Nauja grupė diskusijos
- Greita grupės diskusijos Atsakyti
- Išplėstinė Grupės Aptarimas Atsakyti
- Greita Grupės komentuoti
- Išplėstinė Group komentuoti
- Greita Albumas komentuoti
- Išplėstinė Albumas komentuoti
- Nauja dienoraštyje
- Greitas Dienoraštis Komentarai
- Išplėstinė Dienoraštis Komentarai
- CMS straipsnį Komentaras (jie ne matiniai)
- TVS straipsnis (jie ne matiniai)
Jei aš praleidžiu kažką, prašome pranešti man, ir aš ją patikrinti.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie rodo matinės variantų, tačiau ne matinis lang bbcode. Kaip aš atsimenu, buvo įspaudžiami CMS straipsniai (šiame straipsnyje nėra parašyta, bet kas, dar turėtų būti matinis arba nerodo galimybė nepermatomas) ne matinis, bet turėtų būti komentarą. Mes patikrinsime.

Taip pat keičiasi greitai atsakyti į išsamią Gerai. Laiško peržiūros taip pat veikia gerai. Tie 2 buvo išbandyta ant siūlų redaktoriai.

Taip pat nustatė, vienas vBulletin klaida dienoraštis: Reikalingas prisijungimas - vBulletin Jira (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394)

Taurus
13-06-11, 06:06
Dėka Michal! Kad yra gera žinoti.

vBET
15-06-11, 15:06
Apie tuos 2 redaktorių, kuris rodo neskaidrūs variantas, tačiau ne matinis:
1. TVS straipsnis: aš patikrinti kai kurie pažymi ir tai, kaip ji turėtų būti. Nepermatomas nėra čia, nes straipsniai yra parašyta forume numatytąją kalbą (tai yra ne turinio, kuri gali būti pridėta bet kas). Ir mes tikrai ne kokias nors papildomas sąlygas, siekiant parodyti nepermatomas galimybė atlikti priežasčių - grupė žmonių, TVS straipsnių rašymas yra ribotas ir yra gimtoji, kad turi patį numatytąjį kalba kaip forumą, ir nebus matyti matinės variantų. Taigi, tai lieka, kaip ji yra.

2. TVS straipsnį Komentaras: turėtų matinis ir bus šalia išleidimo. Greitai nustatyti: kurti naujas plugin kablys vbcms_article_populate_end vBET produkto pavadinimas rankena numatytąją kalbą CMS straipsnio komentarus ir kodas:

if ($view->comment_block) {
$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
postvars += \'&vbet_postInLanguage=\' + document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').value;
}
if (comment_postid > 0)', $view->comment_block);
}

vBET
15-06-11, 16:52
Naujas numeris 4.1.4 redaktorius - tikrinant peržiūrėti pranešimus ir į išplėstinę išverstą puslapį, tada pranešimo turinys yra išverstas, ji neturėtų būti. Mes dabar dirba apie šią teisę, kad spaudai bus laikykite, kol mes sprendžiame naujas klausimas.

vBET
16-06-11, 01:46
Naujas numeris 4.1.4 redaktorius - tikrinant peržiūrėti pranešimus ir į išplėstinę išverstą puslapį, tada pranešimo turinys yra išverstas, ji neturėtų būti. Mes dabar dirba apie šią teisę, kad spaudai bus laikykite, kol mes sprendžiame naujas klausimas.

Gerai, mes turime išspręsti šią ir ji bus įtraukta į kitą spaudai:)

vBET
16-06-11, 08:50
Ir dar vieną problemą ir jau pataisyta - nukreipti atsitiko ckeditor.php prašo išverstų puslapių. Tai buvo tikrai ne problema - viskas buvo darbo baudą po nukreipti, bet nukreipti buvo blogai už veiklos rezultatus. Mes jau nustatė, kad todėl ckeditor.php prašymus jau kalbos parametrą ir nukreipti ne prarastas vertimo stebėjimą yra būtina:) Tai bus įtraukta į kitą spaudai.

Taurus
16-06-11, 10:20
Tai tikrai puiki naujiena man Michal. Aš esu ūkyje atnaujinti į 4.1.4, kol aš žinau, visi mano tikrai svarbus mados dirbs. Iki šiol vis dar mažai, kad įprotis. Tačiau jis suteikia man širdies ramybė žinoti, kad vBET, kuris yra vienas iš svarbiausių mano tie bus gera eiti! Labai ačiū už jūsų didelį darbą ir nuostabus parama visada! Yra kelias, kaip jūs vaikinai šiame versle!!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1