PDA

Žiūrėti pilną versiją: Priimamos vBet Visas Svečių Cache - bet ne skaitytuvai



wowglider.de
23-04-11, 12:20
Sveiki,
Vbet Visas Svečių Cache yra graži idėja.

Bet įmanoma išjungti skaitytuvai, nes "Google" myli mano forumas puslapiai gauti indeksuotas greitai po siūlai buvo opend, ji nebūtų gera laukti 1h ar ilgiau, gauti ją indeksuoti.

vBET
25-04-11, 21:19
Tokiu atveju galite tiesiog išjungti svečių talpyklos jūsų forume ir sub-forume puslapiuose. Todėl tiems, bus sukurtas kiekvieną kartą visiems, ir "Google" pamatysite iš karto, kad atidarius naują temą. vBET jau leidžia apibrėžti puslapių, kurie negali būti išsaugotas visapusiškas svečių talpyklą.

Ar toks sprendimas yra OK?

wowglider.de
27-04-11, 17:27
I dont naudoti svečių talpyklos šiuo metu, nes jos negalima reguliuoti, dont naudoti talpyklą, kai voras apsilankymų sriegis / forumas.

Jūs turite padaryti savo įskiepiai SEO patogus ->

Jeigu aš visiškai svečių talpyklą galiu patikrinti [] visiškai arba [], vorai

Taigi ...

jei svečias naršyti forumą, jie gauna visą talpykloje išvestį, tačiau kai voras apsilankius interneto svetainėje jie gauti realią puslapį (jei vizitai voras ignoruoti "svečių talpyklos Laikas gyventi")

Ar žinote, ką aš turiu omenyje?

vBET
27-04-11, 18:57
Taip, aš žinau, ką tu kalbi. Dar atkreipkite dėmesį, kad vorai generuoti daug srauto forumuose ir jie paprastai ne patikrinti pačius puslapius kas keletą minučių. Todėl nėra taip svarbu, jei voras gauti giją puslapis iš talpyklos, jei jis yra paslėptas 1 valandą. Galite sutaupyti daug serverio išteklių dėka, kad - ypač jei ne daug puslapių, kurie yra paslėptas visas 14 dienų (pilnai konfigūruojama).

Šiuo metu jūs galite išjungti svečių talpyklos forume / sub-forume puslapiuose visiems lankytojams (įskaitant vorai). Tai leis vorai pamatyti naujas temas iš karto, nes ryšiai bus rodomi iš karto forume puslapyje.

Taip pat galite išjungti svečių talpyklą siūlai visiems. Svečių talpyklos vis dar talpyklą savo puslapius (kaip ir narys puslapių), kas vis tiek bus šiek tiek patobulintas. Dauguma eismo eiti aplink svečių talpyklą, tačiau dabar visi jūsų eismo eina aplink svečių talpyklą.

Mes atsižvelgsime į jūsų prašymą pridėti naują konfigūraciją parinktį. Manau, tai turėtų pripažinti voras antraštes arba kai kitos informacijos. Taigi, mes kai prototipas ir jei ne klausimai bus matomi, mes įtrauksime jį į kitą spaudai. Mes Jums pranešti, jeigu radote šioje srityje klausimais (neturėtų būti - dar nepripažino vorai prieš, kad negali tiksliai pasakyti dabar).

wowglider.de
28-04-11, 22:03
Gerai, kitą idėją:
[X] Full Svečių talpyklos
[X] ignoruoti "Svečiai talpyklos Laikas gyventi" skaitytuvai

Jei robotas apsilankęs svetainėje (sriegis, forumas), kuris nepasikeitė, tada pateikti visą HTML.
Jei robotas apsilankęs svetainėje (sriegis, forumas), kuris pasikeitė tada ignoruoti "Svečių talpyklos Laikas gyventi" ir sukurti naują html produkcija svečių.

Jūs galite identifikuoti skaitytuvai per user-agent: http://www.user-agents.org/ (tiesiog paieškos google, manau, mes tik reikia ieškoti / Googlebot "*.* (http://www.google. com / bot.html) ", tai ne geriausias, tačiau greičiausias būdas, bet aš nemanau, kad kas nors norėtų ja piktnaudžiauti.

Manau, kad tik paieškos enginge, jei tai galėtų būti pelninga būti "Google", nes kitų SE ne taip greitai, kaip Google, indeksavimo, kad kiti galėtų lengvai naudoti senas HTML išvesties.


Ar tai suteikia daugiau prasmės jums?

vBET
04-05-11, 12:24
Puiki idėja su gaivus Svečių talpyklą vikšriniai - jei mes turime sukurti rodinį vistiek mes galime taip pat laikyti jį Svečių talpyklą:)

Gerai - prašymas priimtas. Mes patikrinti konfigūracijos galimybes ir Fink bijau informaciją, kai bus pradėti įgyvendinti. Jei, rasite kažką naujo pridėti - nedvejodami:)

adwade
12-09-11, 20:22
Kur galima paskaityti daugiau apie Svečių talpyklos bruožas? Aš manau, kad įsigytų vBET versija galimybė, tiesa?

r.dziadusz
15-09-11, 10:33
Jūs skaityti čia:
Viso failų talpyklos svečiams yra tik mokama versija.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1