PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Įspėjimas: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php



StarBuG
02-12-10, 17:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Labas

Ši klaida įvyksta, kai aš spustelėkite laikinojoje siurblys.
Šis greičiausiai atsitiks, nes kažkur jums nebuvo
pasikeitė admincp aplanko pavadinimą iš config.php į

Tiesiog užuomina;)

mateuszr
11-12-10, 11:01
Yra vadinama config.php skyriuje "Kelias į ADMIN & Moderatorius Valdymo skydas" ir čia yra galimybių:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Šių pakeitimai turėtų padėti, bet mes ji tiksliai išnagrinėti, jei ką nors dar, kas gali sukelti klaidos, aprašyta aukščiau.

mateuszr
13-12-10, 12:37
Ar galite patvirtinti, kad klaidų vis dar pasitaiko?

chick
31-12-10, 16:22
Atsiprašome už pavėluotą atsakymą **********.. Taip, žinoma aš, kad arba aš negalėjo įvesti savo admin panel.

Gali būti, kad mano index.php nukreipiamas (vBSEO) bfdiscussion (pervadintas tiesiog nukreipti)

Kas dabar?

Aš įdėti nuorodą darbalaukyje į šią temą, todėl aš ne pamiršti, kad pamatyti savo atsakymą.

kamilkurczak
10-01-11, 14:38
Hmm, aš vis dar bando atkurti. jūs galite apibūdinti šį, ką turėčiau daryti, ir ką turėčiau keisti?

kamilkurczak
20-01-11, 10:07
Sveiki,
Turiu jums tirpalas.

1. admincp-> Plugins & Produktai-> Tvarkyti Produktai->
2. vBET produktas rasti admin_maintenance įskiepiai
3. Šis kištukas rasti:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. ir pakeisti:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. išsaugoti įskiepiai
6. jį išbandyti.

Išspręsta, bus įtraukti į kitą IŠLEIDIMAS.
Ačiū už informacija:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1