מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר vbet פרצת אבטחה

hotslot
12-05-10, 16:22
http://www.hotslot.org/new-member-introductions/

אני רץ vbet ו 4.0.3

נראה את הנגיף js יש להפנות מן vbet.

vBET
12-05-10, 16:58
אני אבדוק את זה מהר. מה וירוס למה אתה מתכוון ואיך לדעתך זה היה לי מן vbet?

hotslot
12-05-10, 17:03
אנחנו מנסים לעזור לך אדוני .. כמובן זה לא אשמתך! אבל אם אתה יכול לעזור למצוא במרחק זה קורה שוב זה יהיה מגניב.

תודה

hotslot
12-05-10, 17:13
http://www.hotslot.org/new-member-introductions/

אני רץ vbet ו 4.0.3

נראה את הנגיף js יש להפנות מן vbet.

בדוק את הקישור, על די ברור שלה לנתב. AVG חוסם בדפדפן שלי לאחר מכן.
http://www.hotslot.org/vbenterprisetranslator_seo.php

vBET
12-05-10, 17:27
אני רואה את הדף הראשי שלך לא פועל כראוי - פלט HTML הוא חתך. מה השתנה מאז הפעם האחרונה כאשר בפורום להריץ כראוי?

vBET
12-05-10, 17:33
בדוק את הקישור, על די ברור שלה לנתב. AVG חוסם בדפדפן שלי לאחר מכן.
http://www.hotslot.org/vbenterprisetranslator_seo.php

כן אני רואה את זה מחדש אך לא מצאו את הסיבה - אתה כותב על וירוס כלשהו ולכן חשבתי שאתה יודע מה שאתה כותב עליו. נא לתאר את מה AVG אומר?

אני חוקר את הנושא עכשיו ביומני אני רואה המקשרים אשר נתת נותן מוזר htaccess להפנות:. / Var / chroot / home / תוכן / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php
מה גורם URL סוף בדפדפן. אני תוהה עכשיו מדוע vBET לא רואה את כתובת האתר הקדמה חבר ... נראה כמה redirect קורה לפני, אבל אני לא רואה אותו. Htaccess

אם יש לך לאו ידיעות אשר יכול לעזור - בבקשה לתת אותו.

hotslot
12-05-10, 17:34
שאלה טובה. הפורום היה מתפקדת במלואה אמש. בבוקר זה מועד הביצוע שלה.

vBET
12-05-10, 17:36
אנחנו מנסים לעזור לך אדוני .. כמובן זה לא אשמתך! אבל אם אתה יכול לעזור למצוא במרחק זה קורה שוב זה יהיה מגניב.

תודה

זה לא מובן מאליו ברגע זה - צריך להיות מאובחנים הראשון.

vBET
12-05-10, 17:43
שאלה טובה. הפורום היה מתפקדת במלואה אמש. בבוקר זה מועד הביצוע שלה.

תשאל אנשים שיש להם גישה לפורום שלך - אתה כבר נושא שמישהו להסיר את הקבצים מהשרת. אתה צריך להגביל את הגישה לשם ולשנות את כל הסיסמאות שלכם. אנחנו כבר נתן לך עצה כדי לשנות את סיסמת ה-FTP ואתה התעלם ממנה לאחר כמה קבצים להיעלם מן השרת שלך ... אנא שקול שוב לעשות את זה.

כמו כן - כפי שכתבתי בעמוד הראשי שלך אינו יצירת כראוי, מה שלא פגם vBET ומראה כי המצב בפורום כולו שלך התרסק. יתכן כי אלה הם הניתובים מחדש שישנם מוזר בגלל בעיה בפורום גבוהה שלך כאשר אתה לתקן בעיה בפורום שלך ואז הכל יעבוד שוב. כמובן שזו רק אפשרות, אבל עכשיו אני יכול לומר כי בנושאים מסוימים הם כמובן לא אשמת vBET.

האם יש לך הניתובים מחדש שישנם הכללים שנקבעו לפני קובץ htaccess -. ברמה תצורה Apache? נראה ניתוב מחדש זה קורה לפני הכללים vBET לוקח פעולה זו הסיבה האפשרית לבעיה. אם יש לך - נא לספק אותם כאן. ברגע זה אין לי מושג למה אחרים ההפניה נעשית לפני שלטון vBET חל ...

כמו כן, אם יש לך גיבוי מאתמול - אנא שקול להשתמש בו.

vBET
12-05-10, 18:53
כל משוב להודעה האחרונה? אני צריך כל ידיעות אתה יכול לתת לי, כדי לעזור לך לפתור בעיה זו.

tavenger5
13-05-10, 00:27
בעיית אבטחה - vBulletin פורומים SEO (http://www.vbseo.com/f3/security-issue-41463/)

hotslot
13-05-10, 03:28
אני לא יודע מה לומר?

עדיין יש

vBET
13-05-10, 18:34
בעיית אבטחה - vBulletin פורומים SEO (http://www.vbseo.com/f3/security-issue-41463/)

מאוד חוט ארוך - יש משהו שקשור vBET?

vBET
13-05-10, 18:35
כל משוב להודעות האחרונה שלנו?:

Smiggy
13-05-10, 23:52
אני מקווה לתקן מסופק על זה בקרוב.

hotslot
14-05-10, 05:23
אני כמובן לא יודע כלום על זה החבר 'ה האלה .. הטכנאים שלי ניסו במשך יום שלם ללא הצלחה. הדרך היחידה להשיג שליטה של הפורום שוב היה בעצם להתחיל מהתחלה ולאבד את כל התוכן.

אין לי מושג מה קרה. : O

Smiggy
14-05-10, 19:00
זו דאגה רצינית.

נכים עד עכשיו את הבעיה אובחן וקבוע.

hotslot
14-05-10, 19:36
אני לא רוצה חברים אחרים מתחרפנת על זה. מיכל הוא מקצועי. שלו פועל בסדר עדיין, אולי כיצד שלה זה פועל 4.0.3? מי יודע אבל היינו צריכים להשבית את הפורום כולו פונקציות איבדנו כל תוכן. חדשות האיום מסיבות רבות, כמובן גוגל תוכנות אבטחה מרבית תחסום כניסות לתוך כתובת האתר שלך. אנחנו רק צריכים להבין איך לעזאזל הם ניצלו. זו אינה משימה קלה. ואני לא יודע כלום על החומר הזה! אני לא בטוח אם Vbet כבר בסעיף admin שלי לנסות לתקן או לא ומנסים לקבוע איך זה קרה. אני מקווה שהם כי זה פרצת אבטחה לעולם לא יהיה קבוע אחר חכם thats הם הטובים ביותר להמר.

vBET
14-05-10, 23:58
אנחנו לא הלך CP Admin שלך. עדיין לא קיבלתי שום משוב על שאלות. אם יש לך בחור טכני עם גישה מלאה לפורום שלך - בבקשה לשאול אותו. האם יש לך כללים ניתוב מחדש ברמה תצורה Apache?
כמו כן לא מצאת מה הבעיה עם הדור הדף הראשי שלך? - יש לך בעיות שלא קשורות vBET ו הניתובים מחדש שישנם אלה יכול להיות תופעת לוואי של הנושא בפורום גדול שלך. האם נעשה דבר בתחום זה?

אנא גישה PM הפרטים CP Admin שלך - אני completly vBET dissable כדי לבדוק האם יש משהו לעשות עם בעיה זו.

vBET
15-05-10, 00:04
זו דאגה רצינית.

נכים עד עכשיו את הבעיה אובחן וקבוע.

ברגע זה אין לאבחן סופית עדיין. אנחנו לא יודעים מה נעשה שינויים מאז הפעם האחרונה הפורום היה פונקציונלי. אנחנו לא יודעים האם כל הפרה הביטחון נעשה על ידי vBET. אנו יודעים כי בפורום נשברה בתחומים שאינם קשורים vBET. אנחנו יודעים שמישהו גישה לפורום זה, כי לא היה בעיות עם קבצים חסרים לפני ולא סיסמאות שונה על ידי הבעלים.

שלנו מראה כי הבעלים בפועל לאבחן בפורום היה לי מושג מה הוא כותב על בפוסט הראשון שלו. אז על ידי בטוח שאנחנו יכולים לומר כי אין שום וירוס יש js ידי vBET. קישור אשר ניתנה לנו היה מנותב באמצעות משהו לפני זה אפילו הגיע vBET. הכללים htacces. אנו חושדים כי זה היה משהו ברמה תצורה Apache, אבל לא יכול להיות בטוח כי יש לנו שיתוף פעולה לא מבעל המשתמש בתחום זה. אבל בטוח שזה לא היה כל js - כי js מוערך בצד הדפדפן הניתובים מחדש שישנם אלה נעשה בצד השרת. וכמו שכבר כתבתי - זה היה עוד לפני vBET לקח כל פעולה - שאובחנו על ידי יומני הוסיף לתוך vbenterprisetranslator_seo - זוהי נקודת גישה הראשון vBET והפורום כולו. אז משום שיש כתובת יצא כבר השתנה אנו חושדים כמה הנושא ברמה גבוהה יותר. בפורום הזה היה יצירת דפי רק חצי עבור תצוגות לא תירגם את מה מאשרת החשודים שלנו. ובכל זאת - אלה הם רק חשודים, כי לא קיבלנו שיתוף פעולה של הבעלים בפורום באזורים שאל.

זמן קצר - זה יכול להיות קשור vBET. האם יכול להיות משהו לעשות עם vBET. אנו להשבית לחלוטין vBET בפורום כדי לבדוק האם זה קשור vBET בכלל.

ברגע זה יש לנו זכות להאמין כי הפרה לגרום אבטחה אבטחה עני / ניהול הממשל. נושאים קודמים בפורום זה היה בגלל הפעולות של מישהו (הוסרו. הכללים htaccess, הוסרו כל הקבצים). ההצעה שלנו, בהתחשב כאשר קבצים מסוימים נעלמים, לשנות סיסמאות FTP היה להתעלם ממנו.

לתשומת לבך, אנו עדיין נמצאים בנושא זה כפי שכתבתי יש הסופי לא לאבחן. ברגע זה מחכים משוב הבעלים.

hotslot
19-05-10, 01:23
אני שוב מצטער ...

אז כדי להפוך סיפור ארוך קצר איבדנו הכל נטען טרי .. אנחנו עדיין מקבל את זה אבל ...

עושה את זה יש משהו לעשות עם VBET?

תודה NLP-ER ליהנות תרגום אוטומטי (vBET 2.4.3)

<div id="footer_copyright" class="shade footer_copyright">

הודות href="http://www.forum.simple-nlp.pl/"> <a NLP-ER אתה נהנה </ a> תרגום אוטומטי (vBET 2.4.3) <br>

</ Span>

אני חושב 1 1 מילות מפתח url מספיק אם זה.

vBET
19-05-10, 19:02
אני שוב מצטער ...

אז כדי להפוך סיפור ארוך קצר איבדנו הכל נטען טרי .. אנחנו עדיין מקבל את זה אבל ...

עושה את זה יש משהו לעשות עם VBET?

אני חושב 1 1 מילות מפתח url מספיק אם זה.

למה אתה משתמש בגרסה בחינם? יש לך רשיון אחד שילם. מה אתה מצוטט הוא פלט גרסה חופשית.

hotslot
19-05-10, 22:11
אין לי מושג!

LOL

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1