מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: כוח לנקות את המטמון

bhanuprasad1981
28-04-10, 09:04
אני נתקל בבעיות בזמן נטילת גיבויים של האתר, גיבויים הם העיתוי החוצה כנראה בגלל מאגר גדול ביותר של נתונים נוצר על ידי מטמון vbet, איך אני יכול להסיר בכוח המטמון?

vBET
29-04-10, 00:50
ברגע זה לעשות את זה אתה צריך:
1. להגדיר באופן זמני מטמון TTL עד 1
2. להגדיר באופן זמני הסליקה אסטרטגיה האחרון
3. עבור משימה מתוזמנת באופן ידני להפעיל משימה cleating המטמון
4. הגדר בחזרה להגדרות המטמון

שים לב יש לנו מתוכנן יישום של קובץ המטמון אשר לא תהיה בעיה כזו.

magmf
18-05-10, 14:59
vBet,

יהי אם אתה מדבר עם אנשים DragonByte טק פורומים (http://www.dragonbyte-tech.com/forum.php) הם יכולים לעזור לך להשתמש VBOptimise בתור backend לאחסון מחסני vbet.

הם כבר תמיכה

FileCache
MemCache
Xcache
APC
EAcceletator
Wincache

לנסות לדבר עם Deceptor אני באמת חושב שהוא יכול לעבוד איתך כדי להפוך vbet מהר יותר.

תן vboptimise לנסות כל אחד יכול להיות מאושר:)

תודה,

vBET
18-05-10, 17:01
אנחנו מתכננים לתמוך מטמון הקבצים במטמון מנועי מוכן:) זהו הצעד הבא שלנו. בשבוע הבא אנו מברכים חבר צוות חדש, דברים ילכו יותר מהר:)
אנו לזכור את המסר שלך ולהשתמש בו תרנגולת אנחנו מתחילים שינויים המטמון:)

vBET
23-09-11, 12:33
רק עדכון זה חוט. ברגע זה vBET תומך בתא זיכרון מטמון ניקוי: אוטומטי וידני.

גם אנחנו כבר תמיכה בזיכרון מטמון של מנועי מספר: Memcache, APC, XCache, eAccelerator ואת זה קל להוסיף תמיכה חדשים

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1