מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: כתובת ה-Sitemap של מזויף או אמיתי?

Alpha
28-06-11, 14:43
ראשית אני רוצה לומר שאני חושבת vbet מוצר גאוני אשר שווה כל אגורה שיש kostetsind sitemaps url לתקן את כתובת האתר BB´s אוהב את זה:

/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html

או רק URL BB´s כמו זה:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html

אני שואל כי זו נקודת המכירה קריטי עבורי. עבור כתובות URL כזה:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html
ב-Sitemap הם שטויות, כי הם באמצעות הפניית 301 כדי
/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html
תנותב מחדש ולתקן sitemaps חייב URL אינם BB´s הלא נכון.גם רציתי לשאול אם גם את כתובת האתר פורומים Sitemaps, הערך ייכתב ב BB´s שבו אני משתמש רק בפורומים BB´s URL לא חוט URL BB´s ב- sitemapvielen תודה hilfeps למה-הגשה תרומה כי אסור לפרסם ואם לא נשאר לעמודים אחרים? פרסמתי רק השמאלי של דף זה

vBET
28-06-11, 14:53
היי.

ברגע זה כאשר אתה לשלב vBET עם גנרטור מפת אתה אדן לא תרגמו קישורים מפת האתר. vBET מתרגמת קישורים בפורום שלך, אז גוגל עכבישים אחרים ימצאו ויהיה דפי האינדקס תורגם שלך.

שים לב שכבר יש לנו פתרון מתוכנן לתמוך דור של עם קישורים מפת האתר תורגם כבר (ראה כאן לפרטים: אין לנו תאריך השחרור עבור זה עדיין ראשית נוסיף מנועי תרגום אחרים תמיכה vBET3.x (עכשיו זה רק vBET4.x) ולאחר מכן נבצע תכונות אחרות -. כולל תמיכה קישורים תירגם מחולל מפת האתר. אנא זכור כי השילוב עם מחולל מפת האתר אין צורך בכלל - זה רק לעזור ל-Google אשר יהיה כנראה לעשות את הדפים שלך באינדקס מהר יותר, עדיין אלה יהיו צמודות בכל מקרה בזכות הרובוטים של גוגל.

אם יש לך שאלות בעתיד בבקשה לשאול:)

Alpha
28-06-11, 15:05
וואו, תגובה מהירה, תודה. אוקי זה טוב כי הוא מתוכנן לשלב כתובות תירגם Sitemap. Google רודף לצערי רק מספר מסוים של כתובת האתר של 301, כי יש להפנות כל כך תכונה זו תהיה שימושית מאוד חשוב. יש לי בפורום שלי ללא תכונה זו כ 26,000,000 301 הפניות כי גוגל היה מעניש אותי, קראתי דרך כאן: vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html זה מתוכנן גם כי פורומים כתובת האתר של מוכנסים מפת האתר? עד עכשיו, רק URL של חוט כדי להיות מוכנס. יש לי 1200 האשכולות פורום 500,000 ולכן הם רק בפורומים של כתובת ה-Sitemap שלי כך שזה יהיה חשוב לי זה כתובת הפורום מפת הם. האם זה אפשרי? שאלה אחרונה. האם זה מחדל שניתן על ידי פורום שלם בשפה אחת לשפה אחרת? דוגמה. יש לי בפורום הגרמני הזה יוצגו תמיד ולכל אחד באנגלית, זה אפשרי? כי אני יכול להכין עותקים של פורום בדומיינים שלהם בשפות שונות

vBET
28-06-11, 15:16
באותו הליך זה מפת רגע אינטגרציה אינם כוללים הוספת קישורים פורום דפים מתורגמים. כמובן שזה אפשרי - פשוט לא היה לנו ספק לגבי זה לפני כן לא היה אכפת לנו לפני כן.

אני לא מבין את השאלה שלך על השפה בפורום. vBET מניח כי בפורום שלך יש שפה אחת ומתרגם אותו לשפות אחרות לגמרי. כאשר הפורום הוא בגרמנית, אז לאחר לחיצה פורום הדגל האנגלי כולו מתורגם לאנגלית - בדיוק כפי שאתה יכול לראות בפורום שלנו. אתה לא צריך לעשות שום עותק של הפורום. כמו כן עותק כזה יהיה לך מאוד יקר - עבור כל עותק אתה ידרוש רישיון נפרד עבור vBulletin, vBSEO ו vBET. כמו כן התוכן שלך בכל עותק ישתנה עצמאית. אני לא רואה שום טעם בכלל לכך. אז - אין התמודדות. vBET מטפל הכל:)

עוד שאלות:)

Alpha
28-06-11, 15:26
טוב בגלל השאלה; =) אז יש לי פורום גרמני (URL מאומץ
deutsch.de) ורוצה המשתמש האנגלי יכול לקרוא את זה.ואז להתקין VBET. וראיתי את כתובת ה-URL
deutsch.de הגרסה הגרמנית
deutsch.de/en הגירסה האנגלית. זה בסדר אם אני רוצה שהמשתמש אנגלית וגרמנית יחד לשיתוף פורום.אם אני רוצה אבל יש משתמש גרמנית ואנגלית פורום משלו. זה יהיה יותר טוב אני ליצור עותק של ForumsDann יש לי 2 Foren.eines הגרמני בתחום
deutsch.de למשתמש הגרמני ואחד על התחום
englisch.com עבור משתמשים באנגלית. המשתמשים באנגלית תוכל לקרוא שההודעות גרמני ישן הפורום תחת englisch.com צריכה להיות כמובן אנגלית כברירת מחדל.לכן יש לי 2 פורומים עצמאית עצמאית כי לכל אחד יש שפה משלו, המחשבים שלה עצמה.יש בבירור, הבעתי את הרעיון שלי?היתרון הוא.המדדים Google לא 10,000,000 דפים של קבוצת מחשבים. אבל גוגל אינדקס דפים ;) 10,000,000 של תחומים 50

vBET
28-06-11, 15:51
במקרה כזה אתה לא צריך vBET בכלל ... אתה פשוט cerate 50 one בפורומים השפה. אז מה לתרגומים? אנא זכור כי זה יהיה יקר מאוד בשבילך - 50 רישיונות vBulletin ואולי plugins שילם אחרים. בנוסף 50 לוחות יצרוך משאבים הרבה יותר (מעבד, זיכרון).

גם במקרה שלך יש לך 50 לוחות עצמאי - אתה יוצר 50 קהילות שונות. עם vBET יש לך את היתרון של הקהילה הקיימת כבר לשלב עם אנשים באמצעות בשפות אחרות ... vBET הוא רעיון טוב:)

Alpha
28-06-11, 16:36
למרבה הצער, זה לא כל כך קל.... יש לי כן פורום גרמנית ובו 1.5 מיליון הודעות... ההודעות האלו צריך להיות כמובן זמין בכל השפות.כמסד בסיסי.. אני יודע. אם אני אקבל 50 פורומים חדשים עבור סיבות גורם רק לא Sinn.Wozu אני צריך סיבה 50 ריקה פורום חדשות אם אני אבל 1.5 מיליון הודעות כתוכן?רק בשפה אחת בלבד;) תוכן זה מייצג גורם כלכלי שאת יכולה להכפיל את תרגום בשפות שונות.רק זה עובד 100 x טוב יותר על תחומים נפרדים איפה הפורומים מתורגם להמשיך באופן עצמאי אחד מהשני יכול לפתח.הגורם עלות הוא משני לעת עתה. הפורום הגרמנית יש פחות עלויות שרת 100-200 * Verdienst.Wenn אנגלי להעתיק גם רק 10% מהם להשיג את הכבוד שהיה עדיין רווחית. זה לא ירידת העלויות החדשות של שרת פורומים שאינם מנוצלים במידה שבה קיימים שרתי הם מספקת יש מספיק עתודות. זה יהיה רק את עלויות רישוי.גם אני רוצה לעשות אז בבת אחת לא 50 פורומים מיוחדים אחד אחרי השני;) אבל כנראה פתרון יש htaccess gefunden.in

#RewriteRule ^([^/]*)$ http://www.englisch.com/en/$1 [R=301,L]

למעשה צריך לעבוד.אבל בנושא של zurückOK עצמם אנסה למצוא מישהו מי הפורומים של כתובת URL BB´s יכולים לשלב מפת האתר.ואז אני הולך לקנות VBET.... תודה על העזרה;) ותודה על התכנית הנהדרת הזאת

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1