PDA

Teljes verzió megtekintése: vBSEO és VB Fordító Enterprise



pitu120
09-08-10, 23:02
Hi!

Nekem van egy probléma a beállítás a baráti kapcsolatok a BB Enterprise Fordító 2.4.3

Én így állítottam vBSEO:
Kapcsolat típusa VBSEO_URI
Fordítás linkek típusú reat URL SEO szerint linket konszenzus (azaz "/ hu / cím)

Tettem hozzá. Htaccess

#rules for SEO translation links without vbSEO

RewriteEngine On

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]

#************************************************************-
#Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
#RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Az egyik bejegyzés, és válassza ki például az angol előre domena.pl / board / hu / Sajnos fordul az oldal információkat, hogy a fórum a megadott azonosító nem található, a bor oldalán néhány átirányítás.

Hozzátenném, hogy persze, módosítás nélkül a baráti kapcsolatok remekül működik.

Talán valaki hasonló problémával, vagy tudja, hogy mit csinálok rosszul.

Üdvözlettel,
Rafal

kamilkurczak
10-08-10, 11:29
Költözött Free Version vBET2.4.x.

Ahogy én látom, hogy van egy vBSEO, de csak nézd a. Htaccess. Most szabályok vBET nélkül vBSEO, de kellett volna szabályait vBET a vBSEO.

Szóval, csak vedd szabályokat vBSEO és megjegyzések szabályok vBET nélkül vBSEO.

pitu120
10-08-10, 12:29
Tettem hozzá. Htaccess csak a szabályok a vBSEO.

# Szabályai SEO fordítás kapcsolatok vbSEO (benne kell lennie, mielőtt az összes szabályok vbseo.php)
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

Miután belépett domena.pl / board / fr / például az üzenet Érvénytelen fórum megadva. Ha majd egy érvényes link, kérjük, értesítse az adminisztrátort.

VBSEO kezeli, mint egy osztály, és nem találom.

@ Szerkesztése.
Szabályok be a fájl, nem a panel vBSEO.

kamilkurczak
10-08-10, 13:34
tudja be itt a minden. htaccess fájlt?

pitu120
10-08-10, 22:38
Már jól. Tettem rossz szabály.

kamilkurczak
11-08-10, 11:20
Amint azt hiszem. Ok köszönöm a megerősítést

yak983
20-09-10, 15:00
Van néhány probléma .. al linket munkát, de nem az index oldalra


forum.com / idlanguage /

ez az én. htaccess



RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\. (Xml | txt) (\\. Gz)?) $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php? Sitemap = $ 1 [L]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
# RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME! ^ (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | fúzió | képek) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
20-09-10, 17:49
Mi a fórum URL-je? Van benne fórum könyvtárban ez? Ha igen - kérjük, vegye figyelembe, hogy kell szerkeszteni szabályokat és add fórum könyvtárban van (lásd a leírás. Htaccess szabályok).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1