PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Tiltott a Google-tól?



tavenger5
18-01-10, 17:39
Már problémák merültek fel apache folyamatok beragadt a munka az állami frissítés után tegnap este. Abban a pillanatban nem tudok semmit lefordítani. Én is próbáltam visszatérnek a 3.2.2. Folyamatok csak ülj ott, amíg kapok egy 504 átjáró timeout hiba.

Van-e lehetőség a Google kitiltotta az IP? Ha igen, hogyan tudom?

Minden működött jól, amíg én cache hagyta a frissítés: (

tavenger5
18-01-10, 18:15
Megtalálta a választ: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

A probléma az én szerver csak ad választ a "504 átjáró timeout". Más, mint, hogy látom sok-sok apache folyamatok W (munka) azt állítják, hogy van nyelvi URL. Nincs adat kerül be a cache-t. : (

tavenger5
18-01-10, 18:57
Rendben - Azt hiszem, rájöttem. Valahol azt teljesen figyelmen kívül hagyni. A tűzfalam!
Azt kellett volna ismert, hogy 1000 "s kér min volna kiváltott állapot, a tűzfalat. Ennek eredményeként a szerver blokkolja a Google-vissza eredményeket! DOH!

Azt hiszem, minden rendben működik most.

vBET
19-01-10, 20:22
Nagy hallani:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1