PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Figyelem: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php



StarBuG
02-12-10, 17:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Szia

Ez a hiba akkor jelentkezik, ha rákattintok a cache tisztább.
Ez valószínűleg azért van, mert valahol, hogy nem veszi
megváltozott admincp mappa nevét config.php figyelembe

Csak egy tipp;)

mateuszr
11-12-10, 11:01
Van egy rész a config.php úgynevezett "elérési útvonala ADMIN & MODERÁTOR központok" és itt lehetőség:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Módosításai ezeket segíteni, de majd vizsgálni, hogy pontosan, ha van bármi más, amit okozhat a hiba fent leírtak szerint.

mateuszr
13-12-10, 12:37
Meg tudja erősíteni, hogy a hiba továbbra is fennáll?

chick
31-12-10, 16:22
Elnézést a késői válasz **********.. IGEN persze nem ez, vagy nem tudtam meg én admin panel.

Lehet, hogy én index.php átirányítása (vbseo) a bfdiscussion (nem csak átnevezve irányítva)

Most mi legyen?

Tettem egy asztali parancsikont ezen szálra szűkíthető úgyhogy ne felejtsd el, hogy a választ.

kamilkurczak
10-01-11, 14:38
hmm, én még mindig megpróbálja reprodukálni azt. lehet leírni ezt, mit kellene tennem és mit kéne változtatni?

kamilkurczak
20-01-11, 10:07
hello,
Van megoldás az Ön számára.

1. megy admincp-> Plugins és termékek-> Manage termékek->
2. A vBET terméket találnak admin_maintenance plugint
3. ebben a plugin-találja:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. és Csere:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. menteni plugint
6. kipróbálni.

Megoldott, szerepelni fog a következő relase.
Köszönöm ezt az infót:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1