PDA

View Full Version: Riješen indeksirane i dalje ide dolje za ovaj tjedan



badawidollah
10-04-10, 02:33
Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 1.026.021
Indeks URL: 25.172

polako ide dolje
prije toga je oko 59, xxx (VBSEO SAMO)
sada je ide dolje, korak po korak

moj indeks na Google dolje previše
Stranice 1 - 10 od približno 92.800 od nusantaraku.org. (0,11 sekundi)

prije oko 236.000

badawidollah
10-04-10, 05:02
Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 1.026.021
Indeks URL: 24.608

badawidollah
10-04-10, 16:13
Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 1.026.021
Indeks URL: 23.215
Pošaljite Sitemap

dolje opet

badawidollah
10-04-10, 16:57
Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 1.026.021
Indeks URL: 22.552

još uvijek ide prema dolje

badawidollah
10-04-10, 17:36
Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 940.000
Indeks URL: 22.434

badawidollah
10-04-10, 17:41
što se dogodilo s mojim forum?

vBET
10-04-10, 20:29
Po našem mišljenju ne postoji način da Google reagiraju tako brzo na vašem sitemap promjene. Jasno mi je da ste počinili Sitemap danas nekoliko puta i obavijesti koje se indeksiraju stranice će niske, ali to je samo slučajnost. Ako se ide dolje da će učiniti isto, ako niste napravili niti podnošenje na sve. Google jednostavno ne reagira tako brzo s re-indeksiranje.

Što bi mogao biti razlog ovdje - jeste li napravili bilo kakve promjene u vašem robots.txt nedavno? Ovaj prvi je misliti koji ide na pamet - jeste li blokirati neke nevažne sadržaja predlažemo za optimizaciju? Ako da onda je to razlog - blokiran stranice samo su uklonjene iz indeksa baš kao i vi to željeli.

Ostali razlozi - molimo naći naš ono što je promijenilo na forumu u zadnje vrijeme. I po nedavno Ne mislim danas, ali u zadnjih 2 mjeseca.

badawidollah
11-04-10, 01:43
Ukupno URL-ova: 1.031.393
Indeks URL: 21.838
Pošaljite Sitemap

nisam blok nevažne sadržaje.
ovo je kazalo na


Uključite Prikaži Post Stranice
Uključite Arhiva Stranice
Uključite Prikaži teme Stranice
Uključite Stranice Prikaz foruma
Uključite Tag Stranice


I `ll s oznakom stranice

badawidollah
11-04-10, 01:44
promijeniti neke podforum previše.
Možda taj problem previše

badawidollah
11-04-10, 01:54
Korisnik-agent: *
Disallow: / admincp /
Disallow: / cgi-bin /
Disallow: / clientscript /
Disallow: / includes /
Disallow: / install /
Disallow: / modcp /
Disallow: / mapa /
Disallow: / oznake /

Korisnik-agent: *
Disallow: / printthread.php
Disallow: / subscription.php
Disallow: / payments.php
Disallow: / profile.php
Disallow: / faq.php
Disallow: / calendar.php
Disallow: / private.php
Disallow: / sendmessage.php
Disallow: / sendmessage.php ne =
Disallow: / showgroups.php
Disallow: / reputation.php
Disallow: / report.php
Disallow: / threadrate.php
Disallow: / postings.php
Disallow: / newthread.php
Disallow: / search.php
Disallow: / newreply.php
Disallow: / register.php
Disallow: / login.php
Disallow: / faq.php
Disallow: / image.php
Disallow: / cron.php
Disallow: / joinrequests.php
Disallow: / usercp.php
Disallow: / member.php

Stavio sam u robots.txt minute

badawidollah
11-04-10, 08:59
Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 1.030.240
Indeks URL: 21.709

vBET
11-04-10, 14:55
promijeniti neke podforum previše.
Možda taj problem previše

To može biti razlog, jer stari linkovi više ne postoji. Imajte na umu da ono što vidite u Alatima za webmastere nije koliko stranica ste indeksirane. To samo govori koliko je URL-ovi Vaše Sitemap je u indeks. Kao što znate da imate puno više indeksiranih stranica (neki nisu u kazalo). Dakle, ako URL promjene u kazalo (kao što je nakon podforum promijeniti) onda ona neće biti indeksirana, ali na temelju ovog URL-a (još uvijek može biti pod stare) i webmaster alat će vam pokazati manje indeksiranih URL-ova. Jer ne pokazuje sve indeksirane URL-ova, ali koliko URL-ova iz kazalo je indeksirana. Možete vidjeti sve od izrade naprednih upita u Google.

Ako imate 301 preusmjeravati iz starih linkova na nove onda oni ne bi trebali biti uklonjena iz indeksa - samo re-indeksirane. Naravno, dok će se ponovno indeksirani alat webmaster će vam pokazati manje URL-ova.

Imajte na umu da takva Google promjene mogu također biti se ne odnose na sve sa svojim akcijama - to može biti uzrokovan Google poslužitelja farmama ponavljanja, algoritam izmjene i Google zna što još. Naravno, to je uvijek dobro držati ruku na puls i provjeriti to ne odnosi na naša djela tako da bi mogao reagirati na takve slučajeve.

vBET
11-04-10, 15:07
Stavio sam u robots.txt minute

Imajte na umu da će to ukloniti blokirani sadržaj iz indeksa. Budući da nije relevantan sadržaj će biti dobar za vaše SEO (smeće iz indeks = više vrijednih sadržaja u indeks).

vBET
11-04-10, 15:08
Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 1.030.240
Indeks URL: 21.709

Li Google prikazuje pogreške u kazalo?

badawidollah
11-04-10, 15:38
Li Google prikazuje pogreške u kazalo?

da
rekli su preusmjeravanje stranice

Dobio sam ovo previše

Stranice 1 - 10 od približno 87.100 od Molimo odaberite Jezici Bel (http://www.nusantaraku.org). (0,34 sekundi)

prije nego što sam je dobio 236.000
i još uvijek ide dolje previše

badawidollah
11-04-10, 15:40
Nadam se da će se u redu za 2-3 mjeseca.
sam promijenio oko 50% podforum ime.

vBET
11-04-10, 22:42
da
rekli su preusmjeravanje stranice

Dobio sam ovo previše

Stranice 1 - 10 od približno 87.100 od Molimo odaberite Jezici Bel (http://www.nusantaraku.org). (0,34 sekundi)

prije nego što sam je dobio 236.000
i još uvijek ide dolje previše

Možete biti mirni o preusmjerava u kazalo. Google savjeti staviti tamo samo konačnu URL-ova, ali još uvijek znam kako se nositi preusmjeravanja i dalje indeksa konačni URL (one poslije preusmjeravanje). U ovom trenutku mi ne stavljajte URL prevedene na kazalo samo dodati jezik koda, zbog izvedbe razloga. Prijevod svaki URL u svakom jeziku u jednom trenutku tijekom sitemap generacije će biti preskupa. U svakom slučaju ćemo razmišljati o nekim rješenje u tom području.

vBET
11-04-10, 22:43
Nadam se da će se u redu za 2-3 mjeseca.
sam promijenio oko 50% podforum ime.

Dakle, to definitivno može biti razlog. Ipak to ne bi, ako doista imate 301 preusmjeravati iz starog do novog, ali ono što stvarno događa na Google strani je misterij.

Ipak ne zaboravite da ste dodali neke nove sadržaje u robots.txt - tako da oni blokirani URL-ovi će se i trebaju nestati iz indeksa.

badawidollah
12-04-10, 04:07
URL-ovi nisu slijedili
Kada smo testirali uzorak URL-ova iz Vašeg Sitemapa smo otkrili da su neki URL-ovi preusmjeravaju na druga mjesta. Preporučujemo da Vaš Sitemap sadrže URL-ove koji upućuju na konačno odredište (cilj preusmjeravanja) umjesto preusmjeriti na drugi URL.
HTTP pogreška: 301
URL: Idite na URLhttp: / / www.nusantaraku.org/forum/en/85735-post1.html
Problem otkriven na: 11 travnja 2010

vBET
12-04-10, 12:49
Vidim dva pitanja tamo:
1. Vaš link izgleda čudno - Jeste li sigurni da ste napravili integraciju s Generator Sitemapa na odgovarajući način?
2. Vidim da ste tamo imaju dvostruko preusmjeravanje (301 preusmjeravati dva puta - jedan za drugim). Molimo integrirati vBSEO na odgovarajući način - pogledajte ovdje za detalje o vBSEO integracije promjene:

badawidollah
13-04-10, 13:16
Na RewriteEngine

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbenterprisetranslator_seo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbenterprisetranslator_seo.php $ RewriteRule [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbseo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbseo.php ^(.+)$ RewriteRule [L, QSA]


je to točno?

i URL na kazalo
kojima se mora izabrati,
/ Hr / ili? Jezik = hr

Ja sam koristeći zadani sada, ali dodao ovaj ispod <? php
jer ne mogu izvoditi bez ovog koda


require_once (DIR. '/ includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
define ('DIR ", dirname (__FILE__ ).'/../');


Sitemap statistike
Ukupno URL-ova: 331.647
Indeks URL: 9.047

hvala

vBET
14-04-10, 01:01
je to točno?

i URL na kazalo
kojima se mora izabrati,

Ja sam koristeći zadani sada, ali dodao ovaj ispod <? php
jer ne mogu izvoditi bez ovog koda





hvala

Vaš pravila izgleda OK. Molimo provjerite ReadMe.html u vBET paket i vidjeti što promjene u vBSEO datoteke koje trebate učiniti. Vidim da link koji vam je dao još dvostruko preusmjeravanje (možete vidjeti, tj. u Operi).

O vašem promjena u Generator Sitemapa datoteka - koristiti jedan za / hr /
Također require_once-gdje si ga dodao - u kojoj se datoteka? Vidim da je krivo, jer DIR je definirana nakon što je iskorišten - imate ga u pogrešnu sliku. Molimo pogledajte ovdje Generator Sitemapa integracije:


Molimo jelen upravo integracije upute za vBSEO i Generator Sitemapa. Ako niste sigurni koji koraka ste učinili, a što ne - samo početi od izvorne datoteke i ne mijenja, ali opet točno.
Ako se osjećate kao da je problem za vas možemo Vam ponuditi ovu integraciju kao nadogradnju Service (http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php) ($ 30).

Također, ako sve linkove koje imate u svom Sitemap su kao što je ovaj jedan koji vam je dao, to može biti razlog vašeg pitanja - krivo Sitemap integracije. Imajte na umu da link koji vam je dao je razbijen - nema naslova uključen. Li izvorni linkovi (bez jezika kod) također su razbijeni? Molimo PM me svojim punim sitemap sadržaj.

badawidollah
14-04-10, 18:14
vbseo_sitemap_functions.php promjene.


<? Php
require_once (DIR. '/ includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');



vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid], Ukupno Postova: $ totalposts, stranica: $ totalpages, Views: $ threadrow [pregleda] $ prije");
/ / Dodatni kod
$ Alanguages = array ('ar', 'zh-CN "," en "," ms "," RU', 'th');
if (! $ arhiviran) {
$ Strlenhost = strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ arhiviran);
$ Currentthreadurl_before = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost);
$ Currentthreadurl_after = "/" substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost).;
$ Lastpost = & $ threadrow ['lastpost'];
$ Vbseo_stat ['t'] = + sizeof ($ alanguages);
foreach ($ $ alanguages kao jezik) {
vbseo_add_url ($ $ currentthreadurl_before jezik $ currentthreadurl_after, $ prije, $ lastpost, $ freq..);
}
}
/ / Kraj dodatni kod

za ($ p = 1; $ p <= $ totalpages; $ p + +)

moj zadani je "id"
hvala

** Ja sam koristeći vbseo sitemap generator 2,6 Beta 1
Ja sam koristeći uzorak / hr / adrese
moji korisnici dolje 15%

vBET
14-04-10, 22:57
Ovo izgleda OK sada. Također molimo Vas da PM me stvarni rezultat sitemap datoteka - kao što sam napisao link koji vam je dao prije nego što izgleda slomljen (bez naslova uključen) Ja bih volio vidjeti to još uvijek događa, a ako da onda za izvorne veze također. U tom slučaju ja ću to provjeriti na vašoj strani i to popraviti.

NAPOMENA: još uvijek dvostruko imati preusmjeravanje - molimo integrirati vBSEO na odgovarajući način. Vi nepotrebno gube performanse.

badawidollah
16-04-10, 13:41
URL-ovi nisu slijedili
Kada smo testirali uzorak URL-ova iz Vašeg Sitemapa smo otkrili da su neki URL-ovi preusmjeravaju na druga mjesta. Preporučujemo da Vaš Sitemap sadrže URL-ove koji upućuju na konačno odredište (cilj preusmjeravanja) umjesto preusmjeriti na drugi URL.
HTTP pogreška: 301
URL: Idite na URLhttp: / / www.nusantaraku.org/forum/ru/obat-obatan-dan-farmasi/116222-pintar-membaca-obat.html
Problem otkriven na: 16 travnja 2010

** Sada sam ukloniti vbet iz kazalo.
Google indeks i dalje ide dolje

Stranice 1 - 10 od približno 79.200 od nusantaraku.org. (0,10 sekundi)

vBET
16-04-10, 15:52
Vidim da nemate dvostruko redirections više - to će vam uštedjeti performanse. Također sam vidjeti da je vaš linkove za prevedene stranice u kazalo nisu slomljene više.

Kao što sam napisao na početku mi ne vjeruju da Vaš Sitemap sadržaj ima bilo kakve veze s vašim stranice nestaje iz indeksa. 1. - Google jednostavno ne reagira tako brzo, tako da nije reakcija na vaše sitemap, 2. - Sitemap nema nikakve veze sa stranicama uklonjeni iz indeksa, kazalo jednostavno pokazuje ono što bi željeli imati indeksirane i ne radi ništa više.
Tako uklanjanje prevedene URL iz Sitemap neće riješiti problem. To će učiniti Google upozorenja o 301 preusmjeravati nestati. Imajte na umu da će Google znati i indeksirati Vaše stranice prevedene anyway. Google će pronaći veze to izravno na vaš forum, ali indeksiranje može potrajati više vremena da, ako su u kazalo.

Imajte na umu da ste dodali novi unose robots.txt i blokirani neke stranice. Dakle, one blokirane stranice će i trebala bi biti uklonjena iz Googleova indeksa. U Google Webmaster Tools možete čak i provjeriti točno koji URL-ovi su blokirani od strane robots.txt (imajte na umu da ti podaci nisu gore ne date - ti se ažuriraju periodički).

Također molimo Vas da ono što drugi promjena ste radili na forumu. Vi je napisao da ste promijenili imena od preko 50% foruma. To ne bi trebao biti razlog ako imate 301 preusmjeravati - još uvijek je samo da se ne bi trebali. Molimo da ste se promijenili neke povlastice na forumu? Ako blokiran pristup nekim forumima za goste, onda definitivno to može biti razlog. Imajte na umu da Google vidjeti vaše forum kao gost. Ako ste blokirani neki sadržaj onda na stranicama koji je prethodno indeksirane Google vidi isto komunicirati o ne dovoljno privilegije. A u tom slučaju ukloniti one čine indeks dupliciranje sadržaja (sve stranice blokirane su isti). Imajte na umu da sam pisanje ovdje o blokiranju po vB privilegije ne robots.txt koji također može biti razlog.

Još jednom - da ono što drugi promjena napravljena na forumu u zadnjih 2 mjeseca.

Također - ste u mogućnosti odrediti koji od vaših stranica nestati iz indeksa? Možda nestaje samo one koje blokiraju robots.txt i nemamo problema na sve. Ako ste u mogućnosti napisati neke robota koji će prikupljati vaše stvarne veze prikazati Google i usporedite razlike između jedne i druge berbu, onda ste mogli vidjeti što nedostaje (ne znam Google daje neke spreman rješenje).

A tu je još jedna stvar - imajte na umu da u traženju rezultate Google prikazuje samo približan broj rezultata. I Google mijenja svoje algoritme i cache cijelo vrijeme. Dakle, imajte na umu da brojevi prikazani u potrazi rezultati nisu stvarne i one se mogu mijenjati (bolje ili davanje najgori aproksimacija), čak i ako ste još uvijek ista indeksiranih stranica. Naravno u vašem slučaju stranicama su stvarno nestaje, jer ste blokiran neki u robots.txt

badawidollah
18-05-10, 17:58
indeks ide prema gore i natrag u normalu.
nema više preusmjeravanja

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1