PDA

View Full Version: Riješen Invalid argument dobivate za foreach () in [put] / includes / class_postbit.php (294)



Valdo
01-03-10, 08:00
Budući da sam nadograditi vbet, kad god sam preimenovati raspravu o ovom pogreške: Upozorenje: Invalid argument dobivate za foreach () in [put] / includes / class_postbit.php (294): eval () 'd code on line 27 Upozorenje: Invalid argument dobivate za foreach () in [put] / includes / class_postbit.php (294): eval () 'd code on line 27 Kako ovo popraviti? Hvala

vBET
02-03-10, 20:17
Molim Vas, dajte nam točan verzija koristi vBET, vBulletin, vBSEO (ako postoji).

Također molimo da nam na koji način ste preimenovanje raspravu i to radite na normalne ili prevedeno stranica?

Valdo
04-03-10, 12:08
Vbet je zadnja verzija imam instaliran je li i vbseo 3.3.2. Iz tog pogreška kada sam preimenovati raspravu na izvornom jeziku, pa čak i kad pokušam da se presele u raspravi iz jedne kategorije u drugu.

vBET
05-03-10, 00:56
Ja to ne mogu reproducirati na našim forumima, tako da ću morati malo pomoći na vašoj strani:)

OK - Provjerio sam izvor i da je uzrokovano nekim plugin pomoću kuka "postbit_display_complete". vBET ima 2 dodataka koristite ovu kuku. Možete li molim odrediti kojih je jedan uzrokuje nevolje na forumu? Možete jednostavno to učiniti mimo onemogućiti jedan i provjeriti radi problem i dalje postoji. Ako da onda je omogućiti i onemogućiti drugi. Ako još uvijek postoje onda pokušajte s invaliditetom štand. Ako još uvijek postoji - onda vjerojatno nije kriv vBET - pokušajte ne onemogućite cijeli vBET i provjeriti.

Ćete onemogućiti plugin by Admin CP-> Dodaci i proizvodi -> Plugin Manager
Vi ćete onemogućiti cijeli mod by Admin CP-> Dodaci i proizvodi -> Upravljanje Proizvodi

Molimo vas javite mi o rezultatima. Ako Predsjednik me pristup detalje ću provjeriti to sam:)

Valdo
05-03-10, 09:55
Pokušao sam isključiti Prevoditelj BB poduzeća i istu grešku, ali to pogreška je počeo da mi dan nakon što ste instalirali. Tko može molim onda riješiti?

vBET
06-03-10, 14:57
Razumijem da vidite pogreška počevši nakon vBET je instaliran. Ali, kao što vidite vBET je ništa za napraviti sa, jer pogreške i dalje se pojavljuje kada vBET je onemogućen. Tako i neke druge promjene trebalo učiniti na vaš forum. Možda neki drugi mod je također dodao, ili neki konfiguracija se promijenila.

Prvi molimo utvrditi tko je kriv. Tako onemogućiti jedan po jedan svi dodaci koji rade s kukom 'postbit_display_complete' - svaki put provjeriti da li vi još uvijek imate pogreške. Kada bi se utvrdilo tko je kriv onda molimo da se obratite autoru mod koji čini nered. Ako još uvijek imate nekih pitanja - molim pitajte:)

Valdo
06-03-10, 15:23
kako mogu shvatiti što su pluginovi koje rade s postbit_display_complete? hvala

vBET
08-03-10, 16:24
Idi yo svoje Admin CP -> Dodaci i Proizvodi -> Plugin Manager i pronaći jedni postbit_display_complete

Valdo
08-03-10, 17:45
dobro, ja isključen jedan po jedan i ja sam otkrio je da problemi s kojima je "passiveVid - showthread Zamjena". No, što je isprika? I držati ga? Hvala

vBET
10-03-10, 17:27
Idi autoru ovog MORH-a i pitati ga što se događa:)

Ja ne mogu biti odgovorni za druge modove ili zna kako se rade sve postojeće modove - Žao mi je ja ne mogu pomoći više i nadam se da je moja pomoć bila dovoljno dobra: o

garyopa
29-11-10, 09:50
Imala sam taj problem danas, nakon što je instaliran VBET.

I to je bio isti odgovor, uklonio sam "passiveVID" čep i prasak problem je riješen.

Sada sam naći dobra zamjena za taj dodatak, koji pretvara YouTube video u igrača!

uh!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1