PDA

View Full Version: Riješen Prevedene linkovi bez URL-a za praćenje



cadaver
01-07-13, 08:20
Hi there,

Htjela bih vas pitati za pomoć / sugestije:

Na našem forumu smo na "praćenje URL" => "NE" - onda vidjeti prevedene sadržaja, korisnici uvijek morate kliknuti vezu jezik + jezik dio (primjerice / fr /, / de /) ne dodaje veze - ali linkovi na vlastitu su prevedeni.

Primjer:
1. Engleski stranicu (forumdisplay):
{Naziv_domene} / hello-dobrodošli

link na thread na toj stranici:
{Naziv_domene} / 12345-thread-title-here.html
Naslov:
Naslov teme ovdje

2. Njemački stranica:
{Naziv_domene} / de / hello-dobrodošli

link na navoj:
{Naziv_domene} / 12345-thread-Titel-hier.html
Naslov:
Nit Titel hier


No, link: {} naziv_domene / 12345-thread-Titel-hier.html preusmjerava natrag na {DOMAIN_NAME} / 12345-thread-naslovnoj here.html - jer nema jezik parametar (zbog postavki za "praćenje URL" => "NO").


Imam dva pitanja:
) Ima li šanse - s postavljanjem "URL za praćenje" => "NE" - ne prevode stvarne veze - samo tekst?

b) Nije li to kako to treba biti točna "seowise"?

Hvala za pomoć.

Marcin Kalak
01-07-13, 13:26
Link je generirana iz aktualnu temu. Ako tema je prevedena na link se prevodi. Možete onemogućiti prijevod određenim temama koristeći [langtitle = nt]
Prevedene linkovi su bolje za SEO.

cadaver
02-07-13, 11:19
Prevedene linkovi su bolje za SEO.
Ali ovi linkovi ne rade - i oni su preusmjereni na izvornu vezu nit

Vidi ovo:
Prevedeno link: {} naziv_domene / 12345-thread-Titel-hier.html
preusmjerava natrag
Izvorni link: {} naziv_domene / 12345-thread-title-here.html
- Zato što ne postoji jezik parametar (zbog postavki za "URL za praćenje" => "NE").

Kako to može biti dobro za SEO? (Čini se kao varanje + dvostruki sadržaj pitanja)

cadaver
02-07-13, 11:23
Link je generirana iz aktualnu temu. Ako tema je prevedena na link se prevodi. Možete onemogućiti prijevod određenim temama koristeći [langtitle = nt].

To je u redu, ali mi ne želimo prevedene linkove na bilo transalated stranici:


Vidi ovo:
2. Njemački stranica:
{Naziv_domene} / de / hello-dobrodošli

link na navoj:
{Naziv_domene} / 12345-thread-Titel-hier.html

kao što su ovi linkovi preusmjeriti natrag na izvorno.

Dodavanje parametar kao što je sugerirano u tom nit je jednostavno nema načina da ide - i to je razlog zašto ja tražim, ako ima bilo koji način da se brže promjenom postavki (luka naći) ILI mijenjanjem koda. (Kao što ja vjerujem, s "URL za praćenje" => "NE" veze ne treba prevoditi)

Hvala na pomoći.

Marcin Kalak
02-07-13, 17:07
OK, vidim probleme. Trenutno predlažu uključivanje url praćenje, to će biti bolje za korisnike. Mi popraviti bug naravno.

Marcin Kalak
09-07-13, 13:21
Ovaj problem je pitanje vBSEO. vBSEO generirana za vezu ne postoji razlika između provjere ispravnosti i sadržaja. Kroz to ne može biti učinjeno tako da linkovi su prevedene u URL-preglednik, a ne se ne može prevesti na stranici. Tako sada možete uključiti url_tracking, preporučljivo je i vrlo dobra za korisnike. Također možete ostati s invaliditetom url_tracking i brisanje integraciju s vBSEO, ali onda nećete prevedeni linkove, koji se ne preporuča. Također možete ostati s trenutnom situacijom, koja također nije preporučljivo, jer to nije razumljiv i uzrokuje nepotrebne preusmjeravanja.
Ovaj problem je ograničenje vBSEO a ne naša krivnja, a mi nismo u mogućnosti da se to promijeni, unatoč namjerama.
Ispričavamo se zbog kasnog odgovora, ali radili smo na to pokušavaju napraviti promjene, ali nažalost, naišli smo vBSEO ograničenja koje je onemogućilo takvu promjenu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1