PDA

View Full Version: Riješen Zastave su messed up.



Taurus
21-05-11, 16:00
Dečki, ne znam što se događa danas! Imao sam moj CPU porast opterećenja korištenja na više od 160, i mislim da je vBET caching ili tako. A sad sve moje zastave su potpuno messed up. Pogrešno zastave krivo jezika. Molimo pogledajte u ovaj. Zahvaljujući.

Windows 7 Teme - CreativX (http://creativx.net/forums/)

Taurus
22-05-11, 15:57
24 sata, i ništa!

Neki od nas imaju veliki forum znate! Mogu li molim dobiti netko pogledati u ovaj problem?

vBET
22-05-11, 16:21
Bok. Kao što znate mi podršku za besplatno, i dalje naša podrška nije 24 / 7 i vikend je moguće postova čekati malo duže, ali tijekom tjedna naše osoblje je ovdje svaki dan:)

Provjerio sam svoj forum i ne znam što pišete o tome. Čini se da je u redu. Molimo napišite što zastavu točno nije u redu i je li u padajućem izborniku ili u podnožju zastave?

Također - pobrinite se da koristite stvarni datoteke i to nije samo problem s međuspremnik svog preglednika. Nova verzija ima dodatne jezike, pa zastave slika mijenja, a moguće je da ste upravo imali problema s međuspremnik svog preglednika ne s vBET. Možete koristiti F5 za reload stranice bez korištenja cache memorije u IE.

Molimo Vas da ne postoji problem ili je to lažni alarm. Ako postoji - molimo navedite detalje, jer ja ne vidim \\.

Taurus
22-05-11, 16:54
Michal molimo moj prijatelj. Ja nisam glup. Ja izbrisane moje predmemoriju preglednika mnogo puta. Zastave su potpuno u krivu. Pogrešno zastave s pogrešno jezika. U ovom trenutku Španjolski zastava postavljena kao engleski. Možda predmemorije ne izbrisani!

Taurus
23-05-11, 10:45
Ovo je pravi misterij za mene. Ja sam proveo skoro cijeli dan pokušava shvatiti ovo. Čini se da samo članovi u Kini ima taj problem. Može li se stvar google možda?

Svaki drugi član zastava točni. Ali moj članova u Kini imaju ovaj čudan problem. Ja žive i rade u Kini također.

kamilkurczak
23-05-11, 19:57
halo Bik,

Mogu pronaći ono što uzrokuje ovaj problem, provjerio sam u mjestu izvoru i korištenju alata Google Chrome.

Imate li ideju što ja mogu učiniti da se iste rezultate kao i vi?
Također, molimo kopirajte i pošaljite mi PM kôd web izvor sa ovom pitanju.
Možda ću naći nešto u vašem web izvora.
Što je s različitim internet preglednicima? možete provjeriti da koristite IE, Chrome ili Opera? Možda je to uzrokovano preglednika (krivo CSS stil ili nešto).
koju verziju preglednik koristite? Ako IE - molimo napišite koju verziju IE

Taurus
24-05-11, 04:20
Bok Kamil. Ja ću vam poslati PM sada. Imam isti problem u svim preglednicima.

Taurus
24-05-11, 11:30
Pa, čudesno zastave sada su fiksne za mene opet. Jedini razlog za to čudno pojava mogu sjetiti je da je nešto za napraviti sa mojim mreže isporuku sadržaja. To je zastava slike nekako dobio izmiješane na Kinu server kada vBET nije cache. I sada nakon nekog vremena, dobili su fiksne opet.

Dakle, u ovoj fazi čini fiksna. Zahvaljujući Kamil i Michal!

kamilkurczak
24-05-11, 11:31
hvala za ovu potvrdu - riješen:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1