PDA

View Full Version: Riješen \\ U200b \\ u200b



norku
13-03-11, 18:15
Ja sam uzimajući \\ u200b \\ u200b u moje slučajnih pitanja za goste dovršetak procesa registracije. Sam ga googled i čini se da nisam sama. Sve stranice sam kliknuo na u rezultatima koriste Vbet. Svaka ideja što je uzrok tom \\ u200b \\ u200b stvar?

kamilkurczak
14-03-11, 09:22
Mislim da je to vBET bug, tako da moram probati na mojoj testnoj forumu.
Možete li objasniti što bih trebao učiniti da ga reproducirati na mom testu forum? (Molim - korak po korak).

Također možete mi dati i URL na svoju stranicu sa primjerom.
Zahvaljujući. Ako će biti bug, ja ću ga premjestiti u odjeljak kukac i pokušati riješiti na mojoj testnoj forumu.

norku
14-03-11, 09:30
Bok.

Ja samo vidio to dogoditi na registraciju stranicu, tako da ga ponoviti trebate samo pogoditi 'Registracija' u mom gost poruci ćete vidjeti pokraj "slučajni pitanje".

www.xxxxx.com/

kamilkurczak
14-03-11, 09:42
Napravila sam test račun (test_user - možete ga izbrisati), a nisam primjetio ovaj problem. Možda ja mogu napraviti to slučajni poruku na mojoj testnoj forum? Kako to učiniti?

norku
14-03-11, 09:59
Čini se da se događa samo na njemačkom. Moje isprike, trebao bih, naravno, istaknuli da je out. Ovdje je primjer:

Zufällige Frage: U welchem \\ u200b \\ u200bJahr haben DEM Zweiten Weltkrieg 2 beginnen? (Deutschland Angriffe Polen)?

kamilkurczak
14-03-11, 10:06
ok ali ja bih pripremiti istu poruku nakon prijave na moj testo forum - kako ja mogu učiniti? gdje je u admincp mogu učiniti? sve informacije će biti potrebno. Hvala

norku
14-03-11, 10:34
Umjesto da troši svoje vrijeme ja ću naučiti postavljati pitanja na takav način da su sve informacije je tamo na početku. Žao mi je:) Ja sam koristeći VSA - Napredna Registracija (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=236117) za postavljanje slučajnih pitanja.

kamilkurczak
14-03-11, 10:40
ok, pa ću instalirati ovaj mod na mojoj testnoj forum i test it. Vjerojatno trebamo napraviti integraciju s ovim mod.

norku
14-03-11, 10:56
Dobro. Zvuči dobro.

kamilkurczak
15-03-11, 11:30
još uvijek radi na njemu:)

kamilkurczak
16-03-11, 09:58
ok ja mogu reproducirati na mojoj testnoj forumu i ovaj mod je onemogućen (u drugom dijelu foruma), tako da je ovo vBET bug. Ja ću premjestiti ovu temu u dijelu izvješća bug i to riješiti!

norku
16-03-11, 10:19
Dobro. Zahvaljujući.

freddie3218
16-03-11, 14:15
Samo tako da znate,

Također se događa u francuskom jeziku.

Možete ga pogledati ovdje (provjerite cijenu na kraju):

150 $ PROIZVODNJA AUSTIN OBO (http://kokoku.ca/forums/showthread.php?t=456&language=fr)

To znači "Postavljanje cijena" u "nagrada \\ u200b \\ u200bde vente". To bi trebao biti "Prix de vente".

kamilkurczak
30-03-11, 23:29
Pozdrav,
Mogu ga riješiti! Već učinjeno na vašem poslužitelju

1. otvarati, uređivati i napraviti kopiju ove datoteke:
Forum root / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
2. u ovoj datoteci nalaze:

$result =& str_replace('\u003d', '=', str_replace ('\u0026', '&', $result));

3. i zamijeniti sa:

$result =& str_replace(array('\u003d','\u0026', '\u200b'), array('=', '&', ' '), $result);
4. spremiti i test it.

Će biti uključeni u sljedeće relase!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1