PDA

View Full Version: Riješen Ovaj forum je manjkav



bjornstrom
19-01-11, 14:28
Ja sam kupio najnovije izdanje vBET i imaju nekoliko problema. No, administratori su koristili vrlo stroge uvjete objavljivanja, tako da samo ni na koji način postaviti za rješavanje problema nit.

1. Nisam dozvoljeno korištenje URL: e u mom thread jer sam ne imati 15 postova. Kako mogu objaviti link na moje stranice za rješavanje problema i kako sam post. Htaccess sadržaj?

2. Ne mogu poslati PM na vBET tim jer nemam 10 postova na forumu.

Ja mogu vidjeti što ste pokušali učiniti (smanjiti neželjene pošte), ali to nije stvarno radi - morate postavljati e-mail adresu ili link na podršku alat ako ne želiš koristiti foruma:)

kamilkurczak
20-01-11, 10:10
Pozdrav,
Ok ja ću pokušati riješiti vaš problem u nit.

kamilkurczak
21-01-11, 09:49
halo,

na. 1. ovo je spam filter
na. 2. Nemamo ovo ograničenje, ali ja ću to provjeriti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1