PDA

View Full Version: Riješen nakon dugo vremena, to ne radi više



wowglider.de
14-01-11, 18:57
Bok,
Nedavno sam doznao da vBet ne radi kako treba više.

Warden wird geupdatet?! (Http://wow.glider-forum.de/allgemein/33360-warden-wird-geupdatet.html)
-->
Warden će se ažurirati? (Http://wow.glider-forum.de/en/allgemein/33360-warden-wird-geupdatet.html)

Također bih želio ukloniti "Automatski prijevod podržava vBET 3.3.6", da sam kupio marke free opciju.

Još jedna stvar koju sam saznala je da ja ne mogu ništa učiniti putem admincp, tu je uvijek da vBET zove vezu, ali sada je promijenio .. pogled na sliku
ImageShack ® - Online Foto i Video Hosting (http://img841.imageshack.us/i/erroreg.jpg/)

Hvala za bilo kakvu pomoć.

vBET
14-01-11, 20:04
Bok

To će raditi opet:) znam problem - to je na Google strani tako da je to ono što trebate učiniti:
1. Provjerite ste blokirani od strane Googlea ili pogrešno primati rezultate. Da biste to učinili koristite Google tester:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728
2. Molim Vas, dajte nam rezultate.
3. Ako sve izgleda u redu - tada provjerite prijevod kada ste prijavljeni Ako radi onda to znači da ste imali privremeni problem s Googleom i krivo rezultat stranica je spremljeno za goste Cache (ja samo što je navedeno u TODO listu da se ne predmemorija u takvom slučaju ). Dakle, molim vas samo čisti cijelu Gost cache memorije (najbolje to učiniti ručno - vidi napomenu u vBET Alati).

O marke slobodno - Molimo pogledajte Vlade i imajte na umu da u sljedećem izdanju to će biti uklonjen po defaultu:)

I o tome nema tezt u administratorskom izborniku - izgleda nema odgovarajući izraz. Molimo provjerite je li instalacija je prikladno - samo je ažurirati - upload svih datoteka i uvesti ponovo proizvoda datoteku. To bi trebalo pomoći:)

wowglider.de
16-01-11, 04:26
Bok, hvala za odgovor.

Ja ga tryd i čini ok:
Početna prijevod testa
Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "Mile widziane"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test pogreška:

I ja također tryd da reupload ga, ali ne radi. Gost Cache nije aktivan jer mu je jako loše za SEO svrhe.

wowglider.de
16-01-11, 05:13
Ja dont znati zašto se čini da rade sada. Ušao sam vBet Opcije kroz vBulletin Opcije-ovo izgleda kao da radi, ali ja licemjerje ga pronašli izravno, ali čini se da prevesti sada, ali je stvarno spor. Čini se kao sve moje cache je prebrisana sa "ništa"

vBET
16-01-11, 19:57
Bok, hvala za odgovor.

Ja ga tryd i čini ok:
Početna prijevod testa
Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "Mile widziane"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test pogreška:

I ja također tryd da reupload ga, ali ne radi. Gost Cache nije aktivan jer mu je jako loše za SEO svrhe.

Dakle, svoj Google veza je u redu. I kao što vidim da je rad prekid sada. Dakle, vjerojatno ste imali neke privremeni problem s Google vezu koja je izvan naše sope, a mi ne možemo učiniti ništa na ovom području. Velika da je radi sad:) Također sam dodati TODO zadatak za slanje administrativnih mailove po vBET kad Google ne može doći:)

Gost slučaju ne radi ništa štetno za SEO. To je čak i bolje za SEO, jer se čini indeksiranih stranica generirati mnogo, mnogo brže i za Google je važno. To je veliki napredak, a mi predlažemo kako ga koristiti.

Molimo Vas da zašto mislite da je Gost Cache je loše za SEO? ...

vBET
16-01-11, 20:02
Ja dont znati zašto se čini da rade sada. Ušao sam vBet Opcije kroz vBulletin Opcije-ovo izgleda kao da radi, ali ja licemjerje ga pronašli izravno, ali čini se da prevesti sada, ali je stvarno spor. Čini se kao sve moje cache je prebrisana sa "ništa"

Ne razumijem što točno misliš da je prepisati spremnik za "ništa". Da li novih rekorda ne dolaze predmemorija, ili predmemorija imate krivu evidenciju (s praznim prijevoda).

Upravo sam provjerio stranice koju je dao kao primjer, a to prevodi dobro i vrlo brzo. Možda je provjera stranicu koja nije bila spremljene još - u tom slučaju vrijeme generacija ovisi o Google vrijeme odziva ne vBET i možemo učiniti ništa s tim. Uvijek možete provjeriti jednostavnim generiranjem istoj stranici dvaput. 1. Vrijeme se ne privremenu memoriju, no sljedeći će vam dati pravi generacijsko vrijeme:) podataka u priručnu memoriju ostaje za 15 dana (podesivo), tako da vaš forum stvarno stvara brzo:)

Molimo Vas da ne trebate bilo kakvu pomoć upravo sada? :)

kamilkurczak
25-01-11, 16:35
bez odgovora, riješeno. Ako ne, molimo pišite ovdje i ja ću otvoriti ovaj thread opet.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations