PDA

مشاهده نسخه کامل : حل لینک های قالب سفارشی یک پیام خصوصی به

MOGmartin
15-09-10, 12:36
سلام ،

من تا به حال برای ایجاد قالب های سفارشی از ابتدا (هیئت مدیره من بسیار سفارشی).

همه به خوبی کار میکند ، به غیر از زمانی که یک کاربر به دنبال یک لینک به یک زبان زیر ، لینک های به زبان اصلی (یعنی domain.com) به روز شده به یک پیام خصوصی به آن زبان ، (یعنی domain.com / ES /).

چگونه می تواند بازنویسی یک لینک خاص زیر پا بگذارند به طوری که من می توانم لینک به زبان اصلی (انگلیسی) ، حفظ و در حالی که نگه داشتن آرم سایت اصلی با استفاده از لینک جدید به یک پیام خصوصی به کشور خاص؟

با تشکر

MOGmartin

MOGmartin
15-09-10, 13:02
اگر شما نیاز به عنوان مثال ،

1) لطفا به من @ MOGmartin SEO هیئت مدیره انجمن ، ابزار رایگان SEO و SEO Blog@seoforums.org (http://tiny.cc/ipq4y)
2) با کلیک بر روی زبان دیگری
3) کلیک کنید بازگشت به انگلیسی (پرچم اولین).

من نیاز به تنظیم این لینک برای رفتن به صفحه اصلی سایت اصلی.

با تشکر

vBET
15-09-10, 15:49
من آن را ببینید. چه تغییراتی در قالب فعال تصدی برای نسل پرچم ساخته شده است. همچنین -- شما ساخته شده هیچ تغییر کد فعال تصدی؟

MOGmartin
15-09-10, 16:54
من آن را ببینید. چه تغییراتی در قالب فعال تصدی برای نسل پرچم ساخته شده است. همچنین -- شما ساخته شده هیچ تغییر کد فعال تصدی؟

بدون هیچ تغییری در همه ، من فقط ایجاد قالب کد های سخت در HTML با زبان من می خواستم ، و آنها را در دایرکتوری درست اشاره کرد :

به عنوان مثال. پرچم اسپانیا = / ES / پیوند دارند
پرچم فرانسه = لینک به / FR /

هیچ منطق است استفاده می شود.

MOGmartin
16-09-10, 12:20
بدون هیچ تغییری در همه ، من فقط ایجاد قالب کد های سخت در HTML با زبان من می خواستم ، و آنها را در دایرکتوری درست اشاره کرد :

هر چیزی؟ ضربت؟؟ کمک کند؟؟

غیره

vBET
16-09-10, 15:51

بنابراین شما به طور کامل تغییر راه را از نسل پرچم. لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی تولید URL پرچم به طور معمول برای صفحات ترجمه نشده است و برای صفحات ترجمه شده از پیشوند vbet_flag است که در طول ردیابی ترجمه حذف شده (به رسمیت شناختن پرچم لینک خود را اضافه نمی زبان وجود دارد) وجود دارد استفاده می کند. شما آن را تغییر و به همین دلیل است پرچم خود را به زبان اضافه کرده است.

پس لطفا بازگشت به فعال تصدی الگو و آن را تغییر دهد اگر شما نیاز دارید ، و یا در کد شما را چک می کند وجود دارد $ _REQUEST ['زبان'] و در این مورد اضافه کنید vbet_flag در آغاز URL پرچم (و نه تصویر -- لینک در اطراف تصویر).

MOGmartin
16-09-10, 16:29
بنابراین شما به طور کامل تغییر راه را از نسل پرچم. لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی تولید URL پرچم به طور معمول برای صفحات ترجمه نشده است و برای صفحات ترجمه شده از پیشوند vbet_flag است که در طول ردیابی ترجمه حذف شده (به رسمیت شناختن پرچم لینک خود را اضافه نمی زبان وجود دارد) وجود دارد استفاده می کند. شما آن را تغییر و به همین دلیل است پرچم خود را به زبان اضافه کرده است.

پس لطفا بازگشت به فعال تصدی الگو و آن را تغییر دهد اگر شما نیاز دارید ، و یا در کد شما را چک می کند وجود دارد $ _REQUEST ['زبان'] و در این مورد اضافه کنید vbet_flag در آغاز URL پرچم (و نه تصویر -- لینک در اطراف تصویر).

سلام ، با تشکر برای پاسخ.

من یک نگاهی به کد خود را در زمان شب گذشته ، couldnt کار چگونه می توان آن وفق دهند... حدس می زنم من در شیرجه رفتن دوباره.

مشکل با قالب پیش فرض شما این است که برای برخی از دلیل همه ارتفاع و عرض را به صفر تنظیم شده است ، بنابراین پرچم های نصب شده فقط به عنوان نقطه به نظر می رسد.

آیا می دانید چرا این؟

با تشکر از شما

ادم گول خور

MOGmartin
16-09-10, 16:42
ویرایش شده در بالا شامل پست به یک مشکل با قالب پیش فرض ،

HTML غیر فعال من در حال حاضر می بینیم این است ارتفاع = "0" و عرض = "0" در تمام پرچم های نصب شده.... ؟

MOGmartin
16-09-10, 16:52
OK -- مشکل.

شما با استفاده از clear.gif به عنوان نام فایل پیوند ، این درگیری با clear.gif که با استفاده از VB نیز.

من به طور کامل همه صفات اندازه تصویر در بایگانی ، راه اندازی پس از آن ایجاد این درگیری.

توصیه میکنم شما را در تغییر نام از clear.gif در نسخه آینده.

vBET
16-09-10, 19:08
ویرایش شده در بالا شامل پست به یک مشکل با قالب پیش فرض ،

HTML غیر فعال من در حال حاضر می بینیم این است ارتفاع = "0" و عرض = "0" در تمام پرچم های نصب شده.... ؟

عرض و ارتفاع hard - coded بودن به عنوان شماره : عرض = "16" ارتفاع = "11"
بنابراین نمی تواند گسل فعال تصدی -- شاید برخی از وزارت دفاع می باشد تجزیه تصاویر خود را.

vBET
16-09-10, 19:11
OK -- مشکل.

شما با استفاده از clear.gif به عنوان نام فایل پیوند ، این درگیری با clear.gif که با استفاده از VB نیز.

من به طور کامل همه صفات اندازه تصویر در بایگانی ، راه اندازی پس از آن ایجاد این درگیری.

توصیه میکنم شما را در تغییر نام از clear.gif در نسخه آینده.

هیچ تضاد وجود دارد ، چرا که clear.gif از در دایرکتوری های دیگر است. پس مسیر به طور کامل متفاوت است. تصویر مسیر کامل آن در مرورگر نه فقط با نام مشخص. پس لطفا سعی کنید به پیکربندی بایگانی خود را با استفاده از بیشتر است که فقط نام تصویر :)

همانطور که من درک می کنم این مسئله حل شده است. آیا شما نیاز دارید بیشتر کمک اینجا کنید؟ :)

MOGmartin
17-09-10, 09:24
هیچ تضاد وجود دارد ، چرا که clear.gif از در دایرکتوری های دیگر است. پس مسیر به طور کامل متفاوت است. تصویر مسیر کامل آن در مرورگر نه فقط با نام مشخص. پس لطفا سعی کنید به پیکربندی بایگانی خود را با استفاده از بیشتر است که فقط نام تصویر :)

همانطور که من درک می کنم این مسئله حل شده است. آیا شما نیاز دارید بیشتر کمک اینجا کنید؟ :)

جواب منفی ، من انجام می شود ، با تشکر از شما

(اتمام یکپارچه سازی توسط راه ، SEO انجمن MOGmartin ، رایگان ابزارهای SEO و SEO Blog@seoforums.org (http://seoforums.org))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1