PDA

مشاهده نسخه کامل : تنظیم پرچم به موقعیت های مختلف

sKippah
04-05-10, 15:30
سلام. من پرسیدن این پرسش نیز در vborg اما پاسخ ندارند و بنابراین من می خواهم آن را بخواهید در اینجا دوباره ، و امیدواریم بتوانیم به کمک برخی از ؛) و بدون شعله با سرعت حرکت کردن اودر ؛))

خوب ، من می خواهم به مجموعه ای از پرچم در موقعیت های مختلف (دیدن فایل پیوست در vborg در مدها از vb4.0 -- من همیشه خطا در حالی که آپلود) اما در مورد چگونگی تحقق آن مطمئن نیستید. پیام رسانی فوری می خوام در برنامه نویسی ترک کرده است و نیاز به برخی از پشتیبانی از این. بسیار خوب خواهد بود اگر U تواند به من کمک. قدردانی

vBET
05-05-10, 12:10
سلام. با کمال مسرت از شما کمک خواهد کرد. لطفا توجه داشته باشید که در انجمن های دیگر پشتیبانی ما محدود است.

لطفا برای ما پیغام خطا که شما را دریافت و همچنین محتوای قالب است که شما تغییر می کند ، و یا تنها بخشی است ، اما بخشی با تغییر بدهد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1