PDA

مشاهده نسخه کامل : علم و تکنولوژی سیاسی و بهینه سازی

BlikeR
20-08-13, 13:19
علم و تکنولوژی سیاسی چگونه جستجوگرها. من قصد دارم برای خرید پلاگین بر روی انجمن بزرگ اما من می ترسم که از طریق آن سقوط. آیا بسیاری از مردم در زمانی که پلاگین تبدیل خواهد شد. علاوه بر این، شاید برخی از تخفیف وجود دارد؟

vBET
21-08-13, 19:24
vbet تعبیه شده است و با باجه vbseo vb دوستانه با ترجمه آدرس کامل در صفحه لینک. پس هر جديد صفحه ترجمه كرده است نه تنها محتوا، شرح لغات کلیدی بخصوصی مسدود شود، بلكه url. اين اطمينان مي دهد كه براي اين spiders قابل رويت است كه كاملا در خدمت صفحه جديد ديگر صحبتى نشد زبان خواهد بود در حال مرتب شدن مجدد هستند. سومین مناسب همه فنون ارائه شده كه قبل از اقامت خواهند كرد، ما فقط ترجمه محتوا، و meta آدرس کامل.

اگر بحث شما بزرگ است، که ما در گام نخست توصيه به محدود کردن زبان که شما خدمت خواهد کرد. مثلا خیلی محدود کردن آن (به عنوان مثال به زبان زدن 2-3 - شما یکی از و اضافی). و سپس با گذشت زمان بيشتر زبان به آن اضافه شود. علت آن است که شما استفاده می کنید حتی اگر پرداخت شده ترجمه ها (شما می توانید با استفاده از تنها يك آزاد) سپس شما بيشتر محدود خواهد شد و هزينه هاي شما چند تا از صفحات باید منتظر ترجمه از محدوده استفاده می شود. همان وقتی که ترجمه آزاد تنها استفاده خواهد كرد. پس بعد از چند وقت، وقتي كه ترجمه ها توسط vbet cached خواهد بود شما می توانید زبان جديد، و به اين ترتيب يكي از زمان به زمان. آن هم خوب خواهد بود، چون اگر شما برای سومین فوروم واقعا بزرگ، بعد اگر شما ایجاب محتوای مطالب 53 بلافاصله بعد از شما می تواند در برخی از سومین راه (با جزئیات هيچوقت در مورد شاخص شناخته شده هستند، اما اقدام مشکوک است).

ما قادر به من بگویید چند جديد كاربران ثبت نام شما در فوروم. اين بستگی به موضوع بيشتر است و چقدر جذاب برای کاربران می خوابند. حتما شما براي افزايش ترافيك خواهد شد و برخی از مهمانان جديد می تواند ثبت نام کنند. فقط دوست دارم روی اين سايت: ساده و nlp.خواهش میکنم تو فوروم darmowe nlp - فوروم اي nlp (http://www.forum.simple-nlp.pl) - آن است تنها با استفاده از ترجمه آزاد (مايكروسافت، apertium و yandex، چرا که ما از آن به عنوان آزمون واقعی فراهم می کند که داده های گردهمايی برای ترجمه و به ما اجازه انتشار پيدا كردن حشرات قبل از اینکه ما) وجود دارد و تعداد زیادی از کاربران خارجی هم که پست می نويسد در زبان هايشان (vbet آن بیابد و آن دسته ها - فقط مثلا برای پیام شما). با نگاه به روی گروه ها به زبان پیش فرض (اضافه كرد و موفق شد با vbet) من مى بينيد كه ما در آنجا چندين هزار نفر کاربران خارجی (كه بيشتر با زبان انگليسي زبان پیش فرض) و چون ما هستند نه اجبار به تنظیم زبان پیش فرض (که ممکن است با گزینه) احتمال زيادي وجود دارند (برای اطمینان بیشتر کاربران به دنبال چند لهستان شد.

ما تخفیف در این زمان ارائه نمی دهد.

ctrenks
07-12-16, 03:53
من به مسائل که در آن من outranking باید به نظر می رسد بسیاری از سایت ها اما من پیدا کردن صفحات ماشین ترجمه می شود یکی در حال اجرا کلیدی به من رتبه پایین تر، هر گونه افکار در این که من خواندن بسیاری از artivles که گوگل ترجمه صفحات deathnail برای جستجوگرها هستند؟ من استفاده از محصول سال بن و خیلی راضی هستم اما من فکر می کنم من ممکن است نیاز به حذف ترجمه.

vBET
08-12-16, 21:35
ما هرگز احساس که tranlsation ماشین پایین رتبه بندی. در واقع ما مخالف احساس - صفحات ترجمه شده بیشتر کاربران به ارمغان می آورد و شروع به بحث miltilanguate.

هنگامی که عنکبوت خزنده صفحه خود آنها را به متن است که در گام بعدی فهرست شده است. به این معنی است که مطالب خود را در کل و در قطعات - با استفاده از الگوریتم های پیچیده اسکریپتهای هستند مطالب خود را رتبه بندی توسط کلمات جداگانه یاد. اسکریپت قادر به گفتن ندارد شما محتوای ایجاد شده توسط مردان یا به طور خودکار ترجمه شده, به خصوص که فعال تصدی پشتیبانی از راهنمای تصحیح می کند. اسکریپت قادر به آن را بگویم چون مطالب ترجمه شده توسط اسکریپت های خود ایجاد شده است - در مطالب خود را بهترین اسکریپت چه کار می تواند در منطقه متن تجزیه و تحلیل دارید نیست. بنابراین رفتن به این ترتیب این فرض کنید بهترین مطالب به شاخص برای اسکریپت ها/برنامه ها باشد چون در فرم اسکریپت که درک بهتر است - آن است که توسط اسکریپت ها تولید شده است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1