PDA

مشاهده نسخه کامل : در حال حاضر انجام می شود بخشنامه چک کردن و سوئیچینگ از API ها برای حفظ جریان ترجمه

Simon Lloyd
04-10-11, 01:10
من حد شخصیت من برای گوگل مجموعه ای را به 100.000 perday با تنظیمات من "همیشه استفاده از گوگل" ، "استفاده از گوگل API V2" ، "استفاده از تشخیص گوگل" زمانی که من به آن محدود و دیگر نتایج : از گوگل پرداخت می شود آن را امکان پذیر برای API های آزاد و سپس شروع به تولید نتایج؟

بنابراین به عنوان مثال استفاده از از حد گوگل از پیش تعیین شده من و گوگل و دیگر هیچ نتیجه برای من (احتمالا بازگشت کد خطا مانند کسانی که در گوگل کد آزمون خود را) را برمی گرداند که نتیجه برگردانده نمی این امر می تواند خوب اگر علم و تکنولوژی سیاسی به طور خودکار به رسمیت شناخته شده کد خطا و پس از آن درخواست به API های دیگری مانند مایکروسافت (یا هر چیز دیگری که علم و تکنولوژی سیاسی بعد از) این راه ما در حال گرفتن برخی از نتیجه مطمئن فرستاده شده است - برای من این امر می تواند بسیار با ارزش با توجه به این که محدودیت حتی با نسخه های پرداختی وجود دارد، آن را به شما اجازه می دهد تا محدودیت های ترجمه خود را گسترش دهد.

به عنوان مثال
گوگل مجموعه ای 100،000 نویسه در هر روز> استفاده می شود تا> علم و تکنولوژی سیاسی حرکت به API بعد در لیست> 400K مایکروسافت در هر ساعت یا 4M زمانی که حد رسیده علم و تکنولوژی سیاسی بررسی API قبل و بعد برای دیدن اگر محدودیت برداشته شده و یا برخی از کمک هزینه> یا به API بعد یا حرکت به گوگل پرداخت می شود که حد دوباره به> بررسی API بعدی .... و غیره و بنابراین چک کردن دایره پس از دریافت کنندة یک کد خطا را در حمل، بسیار زیاد توانایی ثابت به ترجمه.

vBET
04-10-11, 09:28
من درک می کنم ، توضیحات شما و نقطه خود را. در حال حاضر ما باید برای پیدا کردن چگونه آن را فرض کنید که برای کار از لحاظ فنی.

یکی از مشکل من در اینجا ببینید که ما چگونه خواهد شناخت که ما در حال حاضر محدودیت های بعد از آن جایی که رسید قبل از در دسترس است.

ما به سادگی می توانید در هر زمان درخواست ارائه دهنده مورد نظر و سپس به یک بعدی بروید. این عملکرد هزینه خواهد شد - چرا که برای هر درخواست خود را به صفحه ای که نیاز به ترجمه، ما تماس ناموفق به ارائه دهنده مورد نظر ساخته شده، و سپس به یک بعدی (بنابراین می توان آن را چند تماس ناموفق زمانی که علم و تکنولوژی سیاسی API های بیشتری پشتیبانی).

راه حل دیگر خواهد بود برای ذخیره اطلاعاتی که ارائه دهنده ترجیح داده است در دسترس نیست و به طور مستقیم به یکی بعدی. این امر می تواند بسیار سریع تر ، چرا که چک کردن متغیر های محلی بسیار سریع تر از انتظار برای پاسخ سرور خارجی است. این بار ما مسئله دیگر -- ما نمی دانیم که زمانی که ارائه دهنده ترجیح داده در دسترس است. البته ما می توانیم از برخی از کار برنامه ریزی شده است که برای ساده (کوتاه) ترجمه به عنوان مثال بخواهید یک بار در هر ساعت / روز آن را چک کنید. بنابراین در این استراتژی ما باید تصمیم بگیرید که هر چند وقت یکبار به طور پیش فرض کار چنین فرض کنید به کار. البته ما آن را تنها زمانی که برخی از ارائه دهنده به عنوان در دسترس نیست مشخص شده چک کنید.
همچنین اگر ما علامت گذاری به عنوان ارائه دهندگان به عنوان در دسترس نیست -- چه باید بکنید هنگامی که ما می دانیم که تمام ارائه دهندگان در دسترس نباشد -- اضافه کردن برخی از اطلاعات برای کاربر نهایی و یا فقط ترجمه آنچه که در کش و بقیه به عنوان اصلی ، بدون هر گونه اطلاعات اضافی در باره فقدان موقت از ارائه دهندگان ترجمه .

مهم نیست که در راه آن انجام خواهد شد ، گوگل به عنوان درمان API (V1 یا V2 بسته به تنظیمات) -- هیچ حس آن را تقسیم وجود دارد ، زیرا گوگل V1 خیلی زود بسته خواهد شد.

چیز دیگر این است که اجازه می دهد تا پیکربندی ارائه دهندگان صف برای هر جفت زبان به طور جداگانه. در این لحظه علم و تکنولوژی سیاسی در حال حاضر اجازه می دهد تا به پیکربندی ترجمه ارائه دهنده برای هر جفت زبان. من فکر می کنم که ما می توانیم آن را از یک مقدار به مقادیر جدا شده با کاما (CSV) را تغییر دهید. به این ترتیب ما برای هر جفت زبان که ارائه دهندگان حمایت از این ترجمه و چه می دانم ترجیحات سفارش (فقط نظم در لیست CSV) هستند.

لطفا توجه داشته باشید: این کار برخی از تاثیر عملکرد به هر حال. به جای ایجاد یک شی برای ترجمه ما باید برای ایجاد مجموعه ای از اشیاء و شی بندی اضافی (آن را شفاف برای سایر نقاط کد و اشکالات کمتر مستعد) است. البته ما نمی خواهد ایجاد اشیاء برای ارائه دهندگان ما می دانیم که در این لحظه در دسترس نیست.
راه حل برای این که به پیکربندی مجدد برای عملکرد بهتر می شود و حذف صف ارائه دهندگان -- درست مثل آن است که در حال حاضر است -- یکی از ارائه دهنده هر جفت زبان.
این نباید برای عملکرد گران باشد ، اما هنوز هم برخی از منطق های اضافی و مصرف حافظه.

لطفا بگویید که راه حل است ترجیح داده.

vBET
04-10-11, 18:23
و یک راه حل بالقوه. اگر ما API کل را به عنوان در دسترس نیست خوانده شده را علامت و بررسی آن را با کار برنامه ریزی شده است در حال حاضر در دسترس است ، پس ما مجبور را به صف از ارائه دهندگان. ما می توانیم از آن این روش انجام دهید -- همیشه ایجاد می شود تنها یک شی مترجم (حافظه استفاده شده بهتر) و در یکی از درخواست ما برای ترجمه بخواهید تنها یک ارائه دهنده (بهتر CPU). اگر از آن خواهد شد در دسترس نیست ، و سپس آن را به عنوان در دسترس نیست و نتایج مشخص شده اند خالی خواهد بود (قابل اعتماد بودن بدترین) است. اما تنها یکی از اولین ، چرا که دفعه بعد ما ارائه دهنده دیگری از صف استفاده کنید. و در صورت در صورت عدم ارائه دهنده موجود است ، پس مترجم ساختگی مورد استفاده قرار گیرد -- بازگشت به ارزش های مشابه (اما آن را کش) تا برخی از نقاط خواهد شد ترجمه نشده است اما صفحه نمی خواهد که قسمت های خالی مانند زمانی که ارائه شده است در دسترس نیست.

vBET
04-10-11, 22:31
فقط اعلام سریع -- ما در حال حاضر اجرای این ویژگی.

ما می خواهیم به آن آزاد سازی سریع (به عنوان BETA) به دلیل مسائل مشترک، ناشی از محدودیت های تعیین شده توسط ارائه دهندگان ترجمه. ما همچنین برای API های دیگر است که می تواند توسط علم و تکنولوژی سیاسی :) به دنبال

Simon Lloyd
04-10-11, 22:36
افکار من برای ارسال ترجمه اول بررسی کنید تا ببینید که آیا ارائه دهنده ترجیح داده در دسترس است ، بنابراین شما به ما کد برای چک کردن اگر گوگل یا MS پاسخ ، بنابراین در زمان فراخوانی برای ترجمه آزمون googleapi (نام فایل تست من با کد آزمون خود را ) اگر ترجمه استفاده درست preffered ، اگر ترجمه flase یا فعال است 200 نمی سپس ارائه دهنده بعدی در لیست را امتحان کنید و انجام تست API خود را قبل از استفاده از.

شما می توانید یک listbox که در آن کاربر می تواند هر یک ارائه دهنده در هر خط در لیست ترتیب علاقه (این اجازه می دهد تا زمانی که پشتیبانی از اضافه کردن شما برای API های دیگر به کاربر فقط می تواند با افزودن آنها به لیست) است ، بنابراین لیست من می تواند شبیه به این :
مایکروسافت
MyTranslator
گوگل
YourTranslator
AnOtherTranslator

فرض نام ارام من وارد ارائه دهندگان واقعی بودند ، در تماس برای MS ترجمه کد تست را اجرا کنید ، اگر پاسخ 200 استفاده از MS اگر MyTranslator کد آزمون اجرا ، بررسی و پاسخ به 200 اگر جواب مثبت است از آن استفاده کنید اگر کد تست گوگل اجرا کنید **** ****** غیره

با این روش شما هرگز برای ذخیره هر گونه اطلاعات در مورد ارائه دهندگان (در غیر این صورت شما می توانید از جعبه متن که در آن کاربران می توانند محدودیت های مجموعه خود را برای هر ارائه دهنده را وارد کنید اما من فکر می کنم این اطلاعات wuld بی فایده آنها می تواند از آن و به معنی آن را بیشتر بررسی و چک کردن را تعیین کنید و تغییر دهید به جلو قبل از ساخت ترجمه) شما هرگز نگران نباشید اگر محدودیت در دسترس بود دوباره تا بدون نیاز به برنامه cron اجرا برای بررسی این بار بر روی سرور است که یک بررسی ترجمه های کوچک (کد شما در پرسش و پاسخ ارائه شده) خواهد بود هیچ چیز نیست.

امیدوارم من را توضیح داده است که تایید تا ایده من به شما ، من فکر می کنم همه می تواند تنها با آن چک های کوچک و بدون ذخیره سازی هر چیزی انجام می شود.

Simon Lloyd
04-10-11, 22:37
فقط اعلام سریع -- ما در حال حاضر اجرای این ویژگی.

ما می خواهیم به آن آزاد سازی سریع (به عنوان BETA) به دلیل مسائل مشترک، ناشی از محدودیت های تعیین شده توسط ارائه دهندگان ترجمه. ما همچنین برای API های دیگر است که می تواند توسط علم و تکنولوژی سیاسی :) من به تو یک یا دو (در پست شما به دلیل از لینک های حذف شده) که شما می توانید از نزدیک فرستاده می شود، اگر شما می خواهید یک داوطلب بتا من هستم :) مرد خود را به دنبال

vBET
04-10-11, 22:57
من به تو یک یا دو (در پست شما به دلیل از لینک های حذف شده) که شما می توانید از نزدیک فرستاده می شود، اگر شما می خواهید یک داوطلب بتا من مرد :)

پیام شما آرام حذف شد، زیرا محتوای آن تبلیغات توسط شخص دیگری نوشته شده بود، اما در حال حاضر از دسترسی به این پیام داشته باشند و ما بر روی آن :)

ما حتی در حال حاضر ارسال ایمیل سوال را به یکی از آن ارائه دهندگان ترجمه در مورد جزئیات پرداخت. برخی از کسانی که پول پرداخت می شود (حتی هنگامی که آن را به صورت مجانی آن را در سطح API است -- همین که شما را با گوگل شما می توانید توسط مرورگر ترجمه آزاد ، توسط API اما نه) ، اما قیمت ها می تواند رقابتی ، پس از آن هنوز هم خوب است (بیشتر رقابت قیمت بهتر).
ما باید بررسی هستند کسانی که واقعا خارجی ترجمه API یا فقط واژهنامهها محلی نوشته شده توسط کاربران خود (این هم یکی چیز در لیست TODO ما -- اجازه می دهد برای اصلاح و قرار دادن ترجمه خود) -- رادک این بخش دارد.

بنابراین ما در حال کار برای بهبود علم و تکنولوژی سیاسی و آن را به عنوان ارزان قیمت در استفاده عنوان :) احتمالی ساخته شده

vBET
05-10-11, 13:52
ما در مرحله آخر از tesing قابلیت های جدید هستند. شما در حال حاضر می توانید ببینید شرح تغییر: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post8914 (نگاه کنید به آخرین نکته)

Simon Lloyd
05-10-11, 18:03
تشکر مایکل، من ارسال های سریع در taht پرسش و پاسخ ساخته شده است که بدون شک شما را مجبور به حذف زیرا آن محل صحیح برای آن :) اگر شما می خواهم برای تست در هیئت مدیره AA زنده می کند که بسیاری از ترجمه ها به من PM و من داد شما را به پس از دریافت فایل و انجمن ریشه دسترسی داشته باشید، من نیز حد ترجمه گوگل قرار داده است که من آن را راه اندازی و در دستور خود، بنابراین شما می توانید :) تست

vBET
06-10-11, 00:50
OK. ارائه دهندگان صف پیاده سازی شده است و در نسخه های 3.5.1 و 4.4.3 آن را گنجانده شود. علم و تکنولوژی سیاسی 3.5.1 منتشر خواهد شد. vBET4.4.3 است که هنوز در مرحله آزمایش است. منتشر شده در غرفه BETA خواهد بود، بنابراین هر کس می تواند آن را در انجمن ها بزرگتر که آزمون یک تست. لطفا توجه داشته باشید که ما در حال حاضر تست 3.5.1 در یکی از انجمن های واقعی ما. هنوز هم به دلیل تغییرات مهم در مرحله BETA برای اولین بار است.

Simon Lloyd
06-10-11, 06:59
آیا این نیاز به یک کار برنامه ریزی شده و یکی از ارائه دهنده خاص را به مدت یک ساعت در یک زمان تبدیل شده است؟ ، من پیشنهاد اینجا چک کردن گرد و سوئیچینگ از API ها برای نگه داشتن جریان ترجمه که در آن شاید ما همیشه می تواند در بالا از ارائه دهندگان ما شروع لیست و تماس را از آزمون (مانند شما ارائه شده به تست پاسخ گوگل و مایکروسافت پاسخ) اگر تست پاسخ تماس 200 یا متن ترجمه سپس استفاده از آن ارائه دهند ، اگر پاسخ 200 نیست و یا متن آزمون ترجمه نشده است (با استفاده از همان متن برای هر آزمون و REGEX برای بررسی متن ترجمه شده) و سپس به ارائه دهنده بعدی حرکت می کند ، سپس ترجمه هر تماس می تواند در بالای لیست شروع و کار کردن

نداشتن نتیجه خالی خواهد بود زیرا زمانی که ما بازگشت خالی منم که چگونه از آن باقی مانده ، من قبلا هم به حال بسیاری از مردم شکایت که این مورد در انجمن ام.

vBET
06-10-11, 11:33
ندارد به این راه، آن است که در حال حاضر. با تشکر برای توجه داشته باشید شما. هنوز - نه. این است معنی ندارد. لطفا توجه داشته باشید که درخواست ترجمه خارجی زمان بیشتر چیزی گیر در کل علم و تکنولوژی سیاسی (و آن است تا به ما) است. هیچ حس به دیوانه از هزار درخواست زمانی که ما در حال حاضر محدودیت برسد وجود دارد. این امر زمان پاسخ، مصرف CPU و مصرف حافظه نیز (شی بیشتر ایجاد شده) فزاینده.

ما متوجه شدیم که اطلاعات گوگل در مورد سوء استفاده TOS احتمالا پس از مدتی از بین می رود. ما نمی دانیم اما شاید اگر ما را حفظ خواهد کرد به پرسیدن زمانی که ما در حال حاضر مسدود شده، گوگل می تواند زمان بیشتری را مسدود است. شاید نه، اما هنوز هم استراتژی واقعی برای عملکرد بهتر است. در پایان شما باید چک کردن دایره. اگر کسی در دسترس نیست آن را به عنوان در دسترس نیست مشخص شده و دیگر استفاده شده است. اگر دیگری در دسترس نیست و سپس همین اتفاق می افتد. ما فقط بررسی نمی شود آن را در دسترس است دوباره هر درخواست هیچ حس (می توان آن را میلیون ها نمایش داده شد قبل از آن در دسترس خواهد بود) فقط یک بار در هر ساعت است. و اگر آن را در دسترس خواهد بود آن را به من مشخص شده تا ما به یکی از مرجح خواهد رفت - و شما باید یک دایره در اینجا. تست در هر زمان، محدودیت های خود را به سریع تر و یا هزینه های بالاتر اگر شما با استفاده از ترجمه ها پرداخت می شود (که هنوز هم به عنوان ترجمه به حساب میآیند).
همچنین ما در حال آماده به دیگر ارائه دهندگان بیش از حد. هنگامی که ما پشتیبانی خواهد کرد بیش از 2 استراتژی چنین خواهد بود یک قاتل برای سرور خود را. تصور کن 5 تماس های تست به ارائه دهندگان مختلف و سپس ترجمه واقعی برای هر درخواست ترجمه. شماره با تشکر برای نظر شما :) ما واقعا قدردانی ایده های کاربران، این زمان ما با راه حل واقعی باقی بماند.

لطفا توجه داشته باشید که شما می توانید تغییر دهید هر چند وقت یکبار علم و تکنولوژی سیاسی باید ارائه دهندگان دسترس بودن آن چک. در حال حاضر آن یکی در هر ساعت است، اما شما می توانید پیکربندی مجدد که در CP مدیریت -> وظایف برنامه ریزی شده -> برنامه ریزی مدیریت Task ها و تنظیم آن را به عنوان مثال برای هر 10 دقیقه 0 درست مثل وظیفه RSS ربات پوستر آن را انجام دهد.

vBET
06-10-11, 13:34
تغییر کوچک ساخته شده است -- ما در دسترس بودن ارائه دهنده نه یک بار چک در ساعت اما هر 10 دقیقه. اگر شما در حال حاضر به روز رسانی برای فعال تصدی 3.5.1 قبل از این پیام لطفا فقط بسته فعال تصدی دوباره دانلود و آپلود فایل محصول دوباره.

این تغییر به خاطر ما در انجمن واقعی ما این است که اغلب ارائه دهنده غیر قابل دسترس برای کوتاه مدت در بر داشت شده بود. ما آن را بیشتر بررسی برای دیگری ارتقاء نگاه کنید.

Simon Lloyd
06-10-11, 15:51
بچه ها کار بزرگ :)، من به این به روز رسانی خواهد شد، اما موضوعات ثابت دانلود و استفاده از آن، من یک موضوع جدید برای نظرات خود را در مورد این ایجاد خواهد کرد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1