PDA

مشاهده نسخه کامل : حل این انجمن معیوب است

bjornstrom
19-01-11, 14:28
من خریداری شده از آخرین نسخه از فعال تصدی و چند مشکل است. اما مدیران مجوز های ارسال و شرایط بسیار سختگیرانه ای را استفاده کرده اند تا هیچ راهی برای ارسال یک موضوع عیب یابی وجود دارد.

1. من اجازه ندارم به استفاده از URL : در موضوع من ، از آنجایی که من نمی 15 پست داشته باشند. چگونه می توانم یک لینک به سایت من برای عیب یابی در نوشته ها استفاده کنم و چگونه محتوای htaccess تغییر نام دهید در نوشته ها استفاده کنم؟

2. من می توانم یک PM به فعال تصدی تیم از آنجا که من 10 پست در انجمن ارسال کنید.

من می توانید ببینید چه شما سعی در انجام (کاهش اسپم) اما آن واقعا کار نمی کند -- شما نیاز به ارسال یک آدرس ایمیل و یا یک لینک به یک ابزار پشتیبانی اگر شما نمی خواهید من برای استفاده از انجمن ها :)

kamilkurczak
20-01-11, 10:10
میهمان گرامی ،
خوب من سعی خواهد کرد که مشکل خود را در موضوع شما را حل کند.

kamilkurczak
21-01-11, 09:49
میهمان گرامی ،

در. 1. این یک فیلتر اسپم است
در. 2. ما این محدودیت را ندارند ، اما من آن را بررسی کنید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1