PDA

View Full Version: Olen hädas elu



rosende
19-05-10, 01:56
Ma olen mõelnud saada tasutud, kui installite tasuta versioon, kuid see oli probleem. Nii et ma olin loobunud võtmist. Ei tee ühtegi tõlget. Ma arvan, alates vBSEO


"Parse error: syntax error, ootamatu T_STRING in / home / xxx / domeenid / xxx.net / public_html / global.php (834): eval () 'd code on line 153


"Kui sa oled kindel, et klõpsa kehtiv link, pöörduge administraatori poole."

Script ei tööta

vBET
19-05-10, 15:41
Palun andke mulle sisu oma global.php faili ümber liin 834 (mõned read enne ja pärast) ja punkt, mis on 834. Ma ei tea, mis vB versioon sa kasutad, nii et ma ei saa kontrollida seda ise.

rosende
19-05-10, 18:04
versioon 3,8,5

vbseo 3,5 RC1

üksikasjad saadetakse pm

vBET
19-05-10, 19:28
Küsimus on umbes teeniva väljund footer malli. Palun kontrollige see on ikka veel olemas oma foorum, kui lipud pannakse navriba.

Kui jah, siis palun keelake vBET hetkeks ja vaadata kas küsimus on endiselt olemas. Kui jah, siis see ei ole seotud vBET (vBET ei tee midagi, kui puudega).

Kui küsimus kaob vBET on keelatud, siis palun PM ligipääsu võimaldavaid andmeid Admin CP ja FTP - meil lisada logisid täpne sisu footer malli ja vaadata, mis on valesti.

rosende
19-05-10, 20:07
okei pm saata.

vBET
20-05-10, 21:43
Sa pead lihtsalt vale. Htaccess - palun pange asjakohane vBET eeskirjade sobiv koht. Nii nagu juhend kirjeldab ta. Siis kõik töötab OK.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1