PDA

View Full Version: See sõnum on kirjutatud hispaania-kastiilia



xony
16-10-09, 06:21
Hello everyone, tõde on see, mis meelitab mind see mod et näha, kui tasulise versiooni kaasas toetust, ja kuna ma olen siin, sest praegune versioon google sitemap alati annab mulle vigu ja hoiatusi? loob faili, kus on rohkem kui 1000000 URLid asemel jagatud 20000 URL nagu teised, õnnitluskaardid sõpradega.

vBET
16-10-09, 23:53
Tuleb au jagades parameetrit. See on meie poolel. Palun veenduge, et te seate lisakood õige koht. Google võib ebaõnnestuda ka sellepärast sitemap kaalu liiga palju - nii väiksem väärtus max URLid sitemap.

xony
17-10-09, 07:04
Parameetrid Olen vaadanud ja on õiged, tuleb google probleem, kuid ma näen, et Google on normaalne probleeme, kuna fail loob on väga suur, kui mitte teha ennast selgelt, panin proovi image:

vBET
17-10-09, 11:49
Nagu ma näen pilti Järgmisel päeval oli OK. Nii et olete kindel, et probleem on siiski olemas? See võib olla ajalooline sõnum.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1