PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Αποκλεισμένο από το Google;



tavenger5
18-01-10, 17:39
Έχω προβλήματα με Apache διαδικασίες κολλήσει στην κατάσταση εργασίας μετά την αναβάθμιση χθες το βράδυ. Αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να πάρω τίποτα να μεταφράσει. Ι ακόμη και προσπάθησε επιστρέφοντας στην 3.2.2. Διεργασίες κάτσε εκεί μέχρι να πάρω ένα 504 σφάλμα χρονικού ορίου πύλης.

Είναι δυνατή η Google έχει απαγορεύσει από το IP; Αν ναι πώς μπορώ να πω;

Όλα ήταν εργασίας πρόστιμο μέχρι προσωρινή μνήμη μου είχε εκκαθαριστεί με την ενημερωμένη έκδοση: (

tavenger5
18-01-10, 18:15
Βρει την απάντηση: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Το πρόβλημα είναι server μου δίνει μόνο μια απάντηση του "504 Λήξη χρονικού ορίου πύλης". Εκτός από ότι βλέπω όλο και περισσότεροι από apache διεργασίες στο W (εργασίας) δηλώνουν ότι έχουν γλώσσα διευθύνσεις URL. Δεν υπάρχουν στοιχεία ότι τέθηκε σε προσωρινή μνήμη. : (

tavenger5
18-01-10, 18:57
Εντάξει - Νομίζω ότι το κατάλαβε. Κάπου έχω εντελώς αγνοηθεί. Firewall μου!
Θα έχω γνωστό ότι οι 1.000 είναι της ζητά λεπτά θα έχετε προκάλεσε μια κατάσταση κατά την firewall μου. Ως αποτέλεσμα, server μου μπλοκάρει το Google από την επιστροφή των αποτελεσμάτων! DOH!

Νομίζω ότι όλα λειτουργούν καλά τώρα.

vBET
19-01-10, 20:22
Μεγάλη να ακούσω:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations