PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Λάθη σε webmasters Google εργαλεία



tomekgp
18-01-10, 13:14
Έχω στο φόρουμ VB Seo και χρησιμοποιώντας VB Seo Sitemap Generator.
Επίσης, να πάρετε κάποια λάθη στο google.com / webmasters / sitemaps

1) Λάθη με ευρετηρίαση, τύπου HTTP
Λάθη είναι κάπως έτσι:
mydomain.pl / el / klany / ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /%% CAt_title. Error html
400 10-01-2010
Τα σφάλματα σε απευθείας σύνδεση σε μετάφραση sites.

2) Λάθη με ευρετηρίαση, τύπος δεν επισκέφτηκε
Τα σφάλματα μόνο με ετικέτες και να μοιάζουν με αυτό:
mydomain.pl / ar / tag /%% 5B 23tp% 5D /
Ανακατεύθυνση σφάλματος 01/02/2010

Παρακαλώ να με βοηθήσει με αυτό το θέμα.

vBET
18-01-10, 15:42
Ευχαριστώ για την σημείωση. Θα το ελέγξουμε και να το χειριστούμε. Αν δεν θα είμαστε σε θέση να το αναπαραγάγει την πλευρά μας, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας για περισσότερες λεπτομέρειες:)

tomekgp
18-01-10, 17:34
Ok, τότε είμαι σε αναμονή για κάποιες πληροφορίες.

vBET
22-01-10, 16:51
Hi - είμαστε έτοιμοι να φροντίσουμε αυτό το θέμα. Μπορείτε παρακαλώ να μου PM κάποιες ακριβές συνδέσεις που το Google βλέπει σπασμένα; Παρακαλούμε να αποστείλετε 2-3 παραδείγματα για το είδος περίπτερο των σφαλμάτων. Ευχαριστώ:)

vBET
08-05-10, 10:27
Μήπως δεν πάρει εξαναγκάζει συνδέσεις, αλλά λυθεί παρόμοιο θέμα σε άλλο διακομιστή, ώστε να υποθέσουμε ότι αυτό θα το λύσει, επίσης, στον διακομιστή σας - λύση που θα συμπεριληφθούν στην επόμενη έκδοση (σήμερα).

Σε περίπτωση που, αν τα σφάλματα εξακολουθούν να εμφανίζονται - παρακαλώ ενημερώστε μας σε αυτό το νήμα θα ξανανοίξουν.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations