PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno VBET přestal pracovat po 3.8.6 PL1



hmspain
19-08-10, 18:50
Přeji si, abych měl více diagnostické informace poskytnout. VBET prostě přestal fungovat :-).

Pokud kliknete na jednu z vlajek, nic se neděje. Pokud kliknete na vlajku znovu, získáte:

Not Found

Požadovaná adresa URL / Erotika / vbet_flag-/ Erotika / showthread.php nebyla nalezena na tomto serveru.

---

Jsme upgrade na nejnovější VBET 3.3.6, ale stejné chování.

Nějaké nápady?

kamilkurczak
20-08-10, 08:00
Díky za tuto poznámku. Nyní se musíme aktualizovat naše VB, vyzkoušet a opravit.

hmspain
20-08-10, 16:05
Díky za tuto poznámku. Nyní se musíme aktualizovat naše VB, vyzkoušet a opravit.

By přístup do svého systému pomoci?

kamilkurczak
20-08-10, 17:01
Naším hlavním fórem pracuje na tomto vB PL1. Dokážete ji zopakovat tento problém tady?
před aktualizací na verzi PL1 vBET pracoval normální?

hmspain
20-08-10, 19:23
Mám podezření, že bylo něco, co jsme udělali, VBET bylo v pohodě, dokud můj šéf se rozhodl to zkusit ;-).

My přijetí ze strany uživatelů je velmi nízká (bohužel), takže nemám dobrý korálek na chvíli, kdy se přestalo pracovat, je mi líto.

Poslední důležitá změna v systému byla 3.8.6 PL1, takže jsem si myslel, že může způsobit problém.

Fórum funguje perfektně, jak se očekávalo. Pochybuji, že najdete problém, bez přihlášení do svého systému.

kamilkurczak
23-08-10, 13:39
vBET stále nefunguje?
Zde můžete vložit svůj. Htaccess?

hmspain
23-08-10, 15:52
Nemáme htaccess souborů,. Vše je přístup přes místní navržené uživatelské jméno / heslo ověření systému.

vBET
23-08-10, 17:30
Dobrý den. Pamatuju si vás už tento problém jednou (to popsal e-mailem). Je to proto, global_complete se neprovede v vBET.

Máte nějaký zvláštní - vlastní instalaci mod, který využívá global_complete a zastaví další provádění. Tak to přestane vBET a neumožňují překládat. Řešením je najít tento mod a vaše plugin pro global_complete háček a provedení změn, aby se větší, že 1000 (vBET používá 1000) - tak yous mod spustí poslední, a pak to může zastavit popravu. Dělej to pouze pro vlastní plugin - ne pro ostatní. Mějte na paměti, o tom, že v budoucnu:)

Prosím, řekněte to pomůže.

hmspain
23-08-10, 17:48
Argh, máte naprostou pravdu! Změnil jsem exekučního příkazu našeho add-in do 1001 a VBET nyní pracuje perfektně.

Je nám líto, že zbytečně čas! Jsem dělal rozsáhlé poznámky v oblasti admin vBulletin (příjemné místo k dokumentu tyto věci).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations