PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno více jazyků nepodporuje ještě



badawidollah
26-03-10, 16:26
Je nám líto ...
jsem vyslán do špatné sekce, než

Já používám VB 4.0.2
a VBET 420

ale více jazyků nepodpoří v mém fóru.

badawidollah
26-03-10, 17:28
Všechny konfigurace jsou vedle CharacterSet Admin CP-> Nastavení-> Možnosti-> - Zobrazit všechny nastavení --. Některé kroky jsou označeny jako (pouze pro utf-8 charactersets) nebo jako (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) - to znamená, že budete se tento postup podle vás forum CharacterSet (jak se podívat do fóra CharacterSet).

1. (Povinné) Set "Meta Description" - a to i případě, že používáte nějaký mod, který mění meta popis závity, nastavte nějakou hodnotu zde - RSS jinak se dá rozbít.
2. (Povinné) Set "Prosadit Canonical URL", aby "přísný" - jinak stejné stránce bude přijatelná myšlenka mnoho adres URL, co je špatné pro SEO.
3. (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) Set "Počet znaků před Balení text" 0 "- jinak vBuletinTM může poškodit některé postavy s více než 1 byte (tj. od japonského).
4. (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) Clear "prázdný znak Stripper" hodnotu - jinak vBuletinTM může poškodit některé japonské znaky (tato označení jsou součástí japonských znaků)

Vidím jenom číslo 1 a 2 pouze
kde je číslo 3 a 4 místo?

badawidollah
26-03-10, 17:29
pokud je zaměstnanec tady?

tavenger5
26-03-10, 19:47
Zní to jako něco, co je správně nakonfigurován na forum ... Používáte vbSEO?

vBET
26-03-10, 22:08
Všechny konfigurace jsou vedle CharacterSet Admin CP-> Nastavení-> Možnosti-> - Zobrazit všechny nastavení --. Některé kroky jsou označeny jako (pouze pro utf-8 charactersets) nebo jako (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) - to znamená, že budete se tento postup podle vás forum CharacterSet (jak se podívat do fóra CharacterSet).

1. (Povinné) Set "Meta Description" - a to i případě, že používáte nějaký mod, který mění meta popis závity, nastavte nějakou hodnotu zde - RSS jinak se dá rozbít.
2. (Povinné) Set "Prosadit Canonical URL", aby "přísný" - jinak stejné stránce bude přijatelná myšlenka mnoho adres URL, co je špatné pro SEO.
3. (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) Set "Počet znaků před Balení text" 0 "- jinak vBuletinTM může poškodit některé postavy s více než 1 byte (tj. od japonského).
4. (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) Clear "prázdný znak Stripper" hodnotu - jinak vBuletinTM může poškodit některé japonské znaky (tato označení jsou součástí japonských znaků)

Vidím jenom číslo 1 a 2 pouze
kde je číslo 3 a 4 místo?

Prosím, stačí si jen vybrat všechny možnosti v VB - pak můžete najít zajímavou možnost pomocí Ctrl + F a psát název parametru:) Pokud budou mít i nadále problém, dejte nám prosím vědět:)

vBET
26-03-10, 22:09
Je nám líto ...
jsem vyslán do špatné sekce, než

Já používám VB 4.0.2
a VBET 420

ale více jazyků nepodpoří v mém fóru.

Co přesně nefunguje? Máte práci překlady právě teď nebo nemůže provést vBET vůbec pracovat? Co se stane, když jdete na přeložené stránce?

badawidollah
26-03-10, 22:41
to může přeložit do více jazyků
ale když jsem místo v jiných jazycích, ale nemůžete překládat

díky

badawidollah
26-03-10, 23:04
Set CharacterSet hodnotu malými <<<Je to nebyla nalezena
Já používám vbseo

a ještě jeden nebyl nalezen, je
kam umístit to. httaccess?
Já používám vbseo a já nevím, kam dát své. httaccess v vbseo.php

nechápu, že pravidla

badawidollah
26-03-10, 23:29
# (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) Set "Počet znaků před Balení text" 0 "- jinak vBuletinTM může poškodit některé postavy s více než 1 byte (tj. od japonského).
# (Požadováno pro ne utf-8 charactersets) Clear "prázdný znak Stripper" hodnotu - jinak vBuletinTM může poškodit některé japonské znaky (tato označení jsou součástí japonských znaků)
# (Pouze pro charactersets utf-8) nastavte hodnotu v malých CharacterSet - vBETTM je malá a velká písmena pro CharacterSet. Takže pokud používáte utf-8 pak se ujistěte, že jste nastavili "utf-8 '(jak se podívat do fóra CharacterSet)

Já používám VBulletin4.0.2
Myslím, že jeho použití utf-8 charactersets

ISO-8859-1 <<<<<<<<< to je jsem zjistil,

ale jeho angličtina
Můj fóra pomocí Indonésie.

Jak na to?

a kam dát, že. httaccess kód?
I dont vidět vbseo.php pravidla zde

badawidollah
27-03-10, 00:16
ahoj
Nikdo zde

admin moc

badawidollah
27-03-10, 01:49
My forum zlomené nyní
Díky za pomoc

badawidollah
27-03-10, 13:57
již funguje


Google rozpoznávání jazyka

Téma uzavřeno, prosím

basketmen
06-10-10, 03:41
Set CharacterSet hodnotu malými <<<Je to nebyla nalezena
Já používám vbseo



he me too, still cant find this part in admincp --> vBulletin možnosti dosud

může někdo říct, kde je tato část skutečnosti nebo nějaký screenshot, jen tuto část nemůžu najít, já používám vb 3,6 BTW:


(Pouze pro charactersets utf-8) nastavte hodnotu v malých CharacterSet - vBETTM je malá a velká písmena pro CharacterSet. Takže pokud používáte utf-8 pak se ujistěte, že jste nastavili "utf-8"

kamilkurczak
06-10-10, 08:19
1. Jdi na správce CP-> Jazyky a vět-> Správce jazyků
2. Vyberte si upravit nastavení fórum jazyk a kontrola hodnoty HTML znaková sada

basketmen
06-10-10, 12:26
1. Jdi na správce CP-> Jazyky a vět-> Správce jazyků
2. Vyberte si upravit nastavení fórum jazyk a kontrola hodnoty HTML znaková sada
Já už vím tímto směrem

takže tento návod říct, že jsem jen třeba zajistit, aby jeho napsal takhle utf-8, ne jako to UTF-8 nebo UTF-8 to pravé?

(Pouze pro charactersets utf-8) nastavte hodnotu v malých CharacterSet - vBETTM je malá a velká písmena pro CharacterSet. Takže pokud používáte utf-8 pak se ujistěte, že jste nastavili "utf-8"

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1