PDA

Zobrazit plnou verzi: Google Email



Michael
19-01-10, 23:10
Jmenuji se Adam Feldman, a já jsem produktového manažera společnosti Google. Vidím, že jste se zaregistrovali na klíč pro Google AJAX API před časem, a že máte webové stránky nebo aplikace s využitím tohoto klíče na straně serveru (REST) žádosti.

Za účelem zabránit legitimním dotazy, které pocházejí z jedné IP adresy ze zařazení mezi automatizovaných dotazů, nyní nabízíme nový parametr URL, které mohou být použity k identifikaci koncového uživatele, který požádal o dotaz. Vzpomeňte si, že naše podmínky použití vyžaduje, aby každá žádost API být na účet konečného uživatele akce, a tento nový parametr, měl by "userip", být součástí všech žádostí na straně serveru, aby pomohla zajistit, že vaše použití o API není mylně identifikován jako zneužití.

Je to přidal vbet?

Díky

tavenger5
19-01-10, 23:47
Dostal jsem stejný e-mail. Od absolvování IP je nová funkce API, pochybuju, že je součástí vBET dosud.

bhanuprasad1981
20-01-10, 06:09
I já jsem dostal tento e-mail, co mám dělat?

vBET
21-01-10, 12:58
To není v ceně - nejsme schopni předvídat budoucnost a přidat něco, co neexistuje v době výroby;)

Co byste měli udělat - prostě čekat na nové verzi, budeme podporovat ji tam:) Není žádný spěch - to není potřeba.

ALEX
25-03-14, 09:38
To je opravdu dobré znamení pro získání Google mail týkající se publikování vašeho účtu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1