PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Validace



Michael
06-01-10, 23:40
Kdy bude vlajky ověřit? Je tu věci jako <center> a všechny druhy, které tam by se dalo udělat jinak. Mám postižené vbet do validace chyby byly opraveny.

Je tu konec značky pro <tr> které dont úzké a tvoří koncovou značku je vynechán příliš. Mám pevnou pár chyb, ale já nemůžu opravit zbytek s tím, že v PHP. Prosím, můžete si ji ověřit co nejdříve, abych mohl znovu povolit.

Validace je velmi důležitý pro některé i pro SEO.

Díky!

vBET
07-01-10, 17:17
Vezměme to dělá:)

Stále ještě nemáme datum vydání pro vBET 3.3.0, takže pokud tyto chyby ověřování jsou neškodné (a) možná, můžete počkat s mod povoleno.
Sdělte nám prosím, které části jste ještě nejsou zpracovány - my vám rychlé opravy zatím:)

Michael
07-01-10, 17:49
Budu znovu zapnout a dostat je vyvěšena:)

Michael
08-01-10, 18:08
Zkontrolujte prosím zde:

[Nelze] validátor z http://www.teenforumz.com/ - W3C Markup Validator

vBET
09-01-10, 21:42
Doufám, že to bude v pořádku, pokud se podíváme blíže, že po víkendu:)

Michael
10-01-10, 12:38
Žádný problém, pokud je to opravitelný: D

vBET
11-01-10, 20:52
Vzhledem k tomu, SE posunul plány a vBET 3.3.0 bude uvolněna tento týden - budeme prostě patří opravy v vBET 3.3.0:) Pokud chcete, aby nám na vědomí, žádné konkrétní místo k nápravě, neváhejte:)

Budeme kontrolovat stránku a zaregistrujte hlavní stránce (jiný kód generuje příznaky stole).

vBET
14-01-10, 14:58
Opraveno - budou zahrnuty do vBET 3.3.0:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1