PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Wiki v podadresáři problémy



Smaug
06-10-10, 04:44
OK, mám wiki v podadresáři www.xxxxxxx.com / wiki, fóra mi v www.xxxxxxx.com / forums.

Já jsem se snaží integrovat překlad do MediaWiki, který sdílí mé přihlašovací informace současné době se na fóru.

Vidím následující DB chyba při testování:


Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi


Nějakou představu, kam se podívat? Přečetl jsem všechny návrhy, které jste dali ostatním o tom, jak integrovat. Problém je, že já prostě nemám ponětí, které řešení, které potřebuji.

Děkuji

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
Jedná se o kompletní chybové hlášení? Pokud tomu tak není, vložte zde kompletní jeden.

Můžete také optimalizovat DB tabulky. na to stačí jít do admincp-> maintence-> opravy / optimalizovat stolky-> Pokladna all-> a klikněte na pokračovat

Smaug
06-10-10, 14:46
Jedná se o kompletní chybové hlášení? Pokud tomu tak není, vložte zde kompletní jeden.

Můžete také optimalizovat DB tabulky. na to stačí jít do admincp-> maintence-> opravy / optimalizovat stolky-> Pokladna all-> a klikněte na pokračovat

Neříká tabulce je poškozen ... říká neplatné SQL. S největší pravděpodobností kvůli něco v nepořádku s přepisuje na wiki pod dir nebo neúplné integrace s wiki.

Jsem si jistý, že jsem něco chybí, a hledat kroky, potřebuji pro svou integraci.

Začínám žádné chyby na tomto fóru sám.

Smaug
07-10-10, 00:07
Haló? To nemůže být tak těžké pro vás diagnostikovat.

vBET
07-10-10, 08:04
Pravdou je, že je obtížné určit - není žádné číslo chyby ani chybové zprávy. To je důvod, proč Kamil zeptat, to je plný chyb komunikace nebo tam bylo něco odstranit odtamtud.

Bez chybě jsme slepí zde ... Naleznete více informací o tom, na příklad v protokolech?

vBET
07-10-10, 08:29
Také - jak jsem pochopil, že se stane pouze pro wiki. Pro běžné stránky nejsou. Používáte prefix tabulky?

Smaug
07-10-10, 15:55
Také - jak jsem pochopil, že se stane pouze pro wiki. Pro běžné stránky nejsou. Používáte prefix tabulky?

Neplatný SQL je chyba.

To je to, co přišlo v e-mailu, nemám číslo chyby.


Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :


Wiki tabulky všechny začínají na "mw_", všichni ostatní na místě, bez předvolby. Já viz výše, kde se říká "mimo = true" dvakrát. Podívám se na přepisování.

Vím, že mé implementace bylo docela hodně hádat, jaké pokyny k použití pro integraci wiki. To, co chci vědět, co vaše příspěvky se mě týká. Má MediaWiki používat globální kompletní? Já opravdu nevím, jak bych být schopen říct, že?

Děkujeme vám za váš čas

Smaug
08-10-10, 21:29
26 hodin rána **********

Je nějaký poplatek lze zaplatit za prioritní odpovědi?

Děkuji

vBET
09-10-10, 18:04
Velmi líto zpoždění. Nebereme platby za prioritu odpovědi. My Booth (já a Kamil), kde na fóru ve čtvrtek a pátek - prostě nemůže přijít na to, kdo se postará o tomto problému. Přidám nějakou otázku, aby více světla, Kamil přesto, že jsem tento případ ... Promiňte. Budeme to příště. Také doufám, že budou rádi vědět, že začneme hledat další zaměstnance pro péči o zákazníky (tento víkend a příští týden se objeví reklama):)

Budete vědět, že integrovaný mod global_complete používá proto, že stránky nebudou přeloženy. Spojení s prací kód jazyka Wil, ale stránka není přeložena. Pokud se něco takového stane, pak se prosím obraťte na pokyny k mods, které nepodporuje global_complete. To se může stát jen u mods, které tvoří jeho vlastní strany a zcela ignorují vBulletin architektury.

O vydání MySQL - jsme ještě slepí. Myslel jsem, že by to mohlo být prefix problém, ale nepoužíváte pro vBulletin. Bez dodatečných informací o problému nejsme schopni říct, co to je. Kontaktujte prosím s podporou MySQL a zeptejte se, proč zprávy nemají číslo chyby, ani popis chyby. I - jste zkontrolovat MySQL záznamy? Možná, že tam bude více o něm.

Smaug
10-10-10, 01:54
Budete vědět, že integrovaný mod global_complete používá proto, že stránky nebudou přeloženy. Spojení s prací kód jazyka Wil, ale stránka není přeložena. Pokud se něco takového stane, pak se prosím obraťte na pokyny k mods, které nepodporuje global_complete. To se může stát jen u mods, které tvoří jeho vlastní strany a zcela ignorují vBulletin architektury.


OK, to není mod pro vBulletin, Mediawiki je samostatný. Jen odkaz na můj fór se tento mod z vb.org:
MediaWiki / vBulletin Single Sign-On - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=213102)

Protože jsem pomocí tohoto módu na "most" uživatelské relace, pořád jsem přemýšlel, jestli globální dokončení je v provozu, a tak stále nejasnosti o tom, která implementace je správná.



O vydání MySQL - jsme ještě slepí. Myslel jsem, že by to mohlo být prefix problém, ale nepoužíváte pro vBulletin. Bez dodatečných informací o problému nejsme schopni říct, co to je. Kontaktujte prosím s podporou MySQL a zeptejte se, proč zprávy nemají číslo chyby, ani popis chyby. I - jste zkontrolovat MySQL záznamy? Možná, že tam bude více o něm.

Není tam žádná chyba zaznamenána v mysql, jsem pouze ověření otevřením protokol chyb, které je uvedeno v my.cnf.

Je to neplatný příkaz.


Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;


Vybrat selhává. Do těchto tabulek a polí vypadat správná pro vás? Kde je ten výběr je volána?

Děkujeme vám za vaši pomoc

vBET
10-10-10, 21:45
SQL dotaz sám je v pořádku - jak jste psal, že se pracuje na vBulletin.

Přidali jste Důležité informace - MediaWiki není vBulletin mod. Takže vBET nepodporují. Je-li MediaWiki není vB mod pak definitivně není používat žádné hák VB - jste napsal si, že je to samostatná aplikace. vBET i vBulletin Enterprise Tlumočník - překládáme vBulletin.

Takže důvod této chyby je, že vBulletin není inicializován - není použitý vůbec ...

Já jsem tento problém označení za splněné, protože víme, že důvod, proč teď a víme, že to není vBET rozsahu vůbec - vBET není ochoten překládat stránky nesouvisející s vBulletin.

Smaug
10-10-10, 21:54
SQL dotaz sám je v pořádku - jak jste psal, že se pracuje na vBulletin.

Přidali jste Důležité informace - MediaWiki není vBulletin mod. Takže vBET nepodporují. Je-li MediaWiki není vB mod pak definitivně není používat žádné hák VB - jste napsal si, že je to samostatná aplikace. vBET i vBulletin Enterprise Tlumočník - překládáme vBulletin.

Takže důvod této chyby je, že vBulletin není inicializován - není použitý vůbec ...

Já jsem tento problém označení za splněné, protože víme, že důvod, proč teď a víme, že to není vBET rozsahu vůbec - vBET není ochoten překládat stránky nesouvisející s vBulletin.

Tak jak jiní překládají MediaWiki tady? Nedává žádný smysl, proč se mohou, a já ne. Jsou spuštěny mostem jako já.

Dotaz by bylo nesprávné, protože jsem se nemusí provádět správně.


vBET
10-10-10, 22:01
Vezměte prosím na vědomí, že nevím MediaWiki produkt. Moje poslední odpověď na základní popis - že je to samostatná aplikace. Změnit stav vysvětlit a podívat znovu:)

vBET
10-10-10, 22:18
Jak vidím, že MediaViki není samostatná aplikace - to je integrován s vBulletin a stránky jsou generovány vBulletin. Můžete si to ověřit sami - zde je adresa.

Jak vidím na fórum MediaWiki není integrovaná - stránka není vytvořené phpBB. To je rozdíl.

Takže nejprve integrovat MeidaWiki s vBulletin. A když se stránky budou generovány vBulletin (stejné záhlaví, zápatí, apod.), pak lze integrovat s vBET.

Smaug
10-10-10, 22:27
Jak vidím, že MediaViki není samostatná aplikace - to je integrován s vBulletin a stránky jsou generovány vBulletin. Můžete si to ověřit sami - zde je adresa.

Jak vidím na fórum MediaWiki není integrovaná - stránka není vytvořené phpBB. To je rozdíl.

Takže nejprve integrovat MeidaWiki s vBulletin. A když se stránky budou generovány vBulletin (stejné záhlaví, zápatí, apod.), pak lze integrovat s vBET.

Referenční přípravek je podobný tomu, co mi běží. Jsem spojen s forum jako dva produkty sdílejí přihlašovací informace mezi nimi.

Říkáte, že musím zahrnout záhlaví a zápatí, aby vaše chování mod pro mě, jako na jinou osobu?

vBET
11-10-10, 09:44
Ne, to není případ, včetně zápatí nebo záhlaví. To je případ integrace wiki stránky, které mají být generovány motorem vBulletin.

Stejně jako jsem napsal - náš klient, který využívá vBET jdou překládat wiki stránek používá to, aby opravdu vBulletin přeložit stránku, která ukazuje wiki stránkách (asi - to je to, jak to vidím já). To je důvod, proč vBET pracuje tam. Jak to vidím já na své stránce Fórum wiki není generovaný motorem vBulletin.

Obraťte se na uživatele, kteří už to udělal a zeptat se ho na integraci informací mezi vBulletin a MediaWiki. To je odkazoval se na stejný mod, ale to neznamená, že některé další úkoly, nebylo provedeno. Jak jsem psal Výsledky se liší mezi vaše fórum, takže mám podezření, že něco bylo děláno zde (může být i tento mod problém s konfigurací, nebo jen přístup k problému - špatné URL).

Smaug
11-10-10, 18:41
Ne, to není případ, včetně zápatí nebo záhlaví. To je případ integrace wiki stránky, které mají být generovány motorem vBulletin.

Chyba v tomto prohlášení je, že stránky MediaWiki nikdy neměly na vBulletin. vBmediawiki je most pro single sign-on mezi fórum a wiki. Chápu, že se jedná o jiný mod, než jsem pomocí, protože nemohu spustit vbmediawiki, jak jsem na 3.8.x, a to mod je pro VB4.


Stejně jako jsem napsal - náš klient, který využívá vBET jdou překládat wiki stránek používá to, aby opravdu vBulletin přeložit stránku, která ukazuje wiki stránkách (asi - to je to, jak to vidím já). To je důvod, proč vBET pracuje tam. Jak to vidím já na své stránce Fórum wiki není generovaný motorem vBulletin.

Jak jsem již zmínil, ani jeho technicky. Ačkoli je těsnější integrace s jeho kůže mod.


Obraťte se na uživatele, kteří už to udělal a zeptat se ho na integraci informací mezi vBulletin a MediaWiki. To je odkazoval se na stejný mod, ale to neznamená, že některé další úkoly, nebylo provedeno. Jak jsem psal Výsledky se liší mezi vaše fórum, takže mám podezření, že něco bylo děláno zde (může být i tento mod problém s konfigurací, nebo jen přístup k problému - špatné URL).

Vážím si vašeho času. Jeho integrace s jinou verzi phpBB.

Odpovězte, prosím, toto. Jak zjistím, zda můj mod / bridge je prostřednictvím global_complete? Myslím, že se budu snažit, aby to fungovalo na vlastní pěst, jestli můžu dostat tuto otázku odpověděl.

Nemohl jsem použít PhotoPost pokyny z tohoto webu?

Děkuji

vBET
13-10-10, 10:31
Ano - je možné, že na jeho forum je v provozu z důvodu různých verzí. Jak jsem psal předtím nevím, údaje o jeho integraci mezi vBulletin nad MediaWiki. To vypadá, že je vytvořen vBulletin, přesto to může být rozložení integrace, jak jste napsal. Možná, že nejnovější verze MediaWiki mod dělá další věci, třeba Forum Autor šílený další úsilí. Věděli jste se ho zeptal? Zkontrolovali jste, zda popis nejnovější mod integraci MediaWiki? Vidím, že vlajky v zápatí - to vypadá, že zápatí je generována VB mechanismem šablony, ne jen napevno.

Jak zkontrolovat to háček global_complete je používán. Je to velmi jednoduché. Pokud jste provedli první část integrace správně - to znamená forum bude uznávat spojení s kódem jazyka (např. / pl /...) - pak, pokud je podporován global_complete stránka bude překládat v pořádku. Pokud to není podporován, pak stránka není přeloženo, a můžete vidět, že na straně, která by měla být přeložen odkazy pod vlajkami bude mít "vbet_flag" součástí URL.

Smaug
21-10-10, 16:34
Ano - je možné, že na jeho forum je v provozu z důvodu různých verzí. Jak jsem psal předtím nevím, údaje o jeho integraci mezi vBulletin nad MediaWiki. To vypadá, že je vytvořen vBulletin, přesto to může být rozložení integrace, jak jste napsal. Možná, že nejnovější verze MediaWiki mod dělá další věci, třeba Forum Autor šílený další úsilí. Věděli jste se ho zeptal? Zkontrolovali jste, zda popis nejnovější mod integraci MediaWiki? Vidím, že vlajky v zápatí - to vypadá, že zápatí je generována VB mechanismem šablony, ne jen napevno.

Jak zkontrolovat to háček global_complete je používán. Je to velmi jednoduché. Pokud jste provedli první část integrace správně - to znamená forum bude uznávat spojení s kódem jazyka (např. / pl /...) - pak, pokud je podporován global_complete stránka bude překládat v pořádku. Pokud to není podporován, pak stránka není přeloženo, a můžete vidět, že na straně, která by měla být přeložen odkazy pod vlajkami bude mít "vbet_flag" součástí URL.

Prosím zabít to, jsem to vzdala.

Díky

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1