PDA

View Full Version: Решени Съобщените мнения въпрос.



Taurus
27-06-11, 10:19
Когато един член с различен от езика по подразбиране доклади след това е какво се изпраща:

Заглавие:

Докладвано е написано от songoku231

PM уведомяване на мнение също така съдържа това като заглавие. Моля, посъветва.

Благодаря.

vBET
28-06-11, 15:45
В този момент vBET не се променят поща това е така, защо тези коментари не са отстранени. Ние ще го възпроизвеждат на нашия сървър и да намерят бързо решение на проблема:) Надявам се не бърза с това;)

Аз ще го преместете към доклада за грешка.

Taurus
28-06-11, 16:04
В този момент vBET не се променят поща това е така, защо тези коментари не са отстранени. Ние ще го възпроизвеждат на нашия сървър и да намерят бързо решение на проблема:) Надявам се не бърза с това;)

Аз ще го преместете към доклада за грешка.

Благодарение Михал. Но това не е поща. Пост е публикувал в моя администратор под-форум като нова тема. Там имам този проблем.

vBET
28-06-11, 16:09
Моля детайли PM достъп и точните инструкции как да го възпроизведе. Аз мисля, че пиш трябва да добавите някои филтър за това, че не превода на потребителски имена. Това ще реши този въпрос тук и ще позволи да направите това лесно в други бъдещи случаи.

Taurus
28-06-11, 16:24
PM'd Детайли. Благодарим Ви!

vBET
30-06-11, 01:11
Решен и ще бъде включен в следващата версия.

За бързо решение на проблема, моля:
1. Отворете файла / включва / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. Търсене:

ако ($ _REQUEST ["език"] & & $ Еврофутбол-> опции ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['правите']! = 'insertpm')) {
3. Заменя се с:

ако ($ _REQUEST ["език"] & & $ Еврофутбол-> опции ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ["направи"]! = "insertpm") & & ($ _POST ["направи"]! = "sendemail") ) {

Телец вече са включени. Моля, обърнете внимание, че на вашия форум тази линия вече е променена и ние не знаем какво за тези промени е направено. Моля, вижте PM.

За този проблем - моля потвърдете, че е решен:)

Taurus
30-06-11, 01:21
Виждам, че последното мнение съобщава, изглежда, че с вашия език по подразбиране, като английски. Или да го промените на Английски после? Аз просто искам да потвърдите, че това е решен, ако се отчита след от някой с различен език по подразбиране.

vBET
30-06-11, 01:30
Направих, тъй като предполагам да се направи, за да възпроизведете проблема. Моля, проверете сега себе си чрез създаване на нов доклад, и да потвърди, че наистина е решен в случай, ако ни липсва нещо:)

Taurus
01-07-11, 11:37
Благодаря ви още веднъж за превъзходно клиента подкрепа Михал! Сега мога да потвърди, че това оправих!

(Сега ще закупи втората ми лиценз на vBET).

vBET
01-07-11, 20:47
Добре е да чуя, че проблема е решен - това решение ще бъде включена в гнездото освобождаване:)

PS.
Виждам, че сте вече закупени 2-ри един:) В случай на всякакви въпроси - знаете какво да правите - просто попитайте и ние с радост ще ви помогне:)

Насладете се vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1