PDA

View Full Version: Решени VBSEO Карта на издаване - Не чуждестранния характер URL адреси



Snake
14-02-11, 12:15
URL адреси не последва
Когато тествахме на URL адреси от вашата Sitemap открихме, че някои URL адреси, да се пренасочи към други места. Ние препоръчваме, че вашата Sitemap съдържа URL адреси, които сочат към крайната дестинация (пренасочването), вместо за пренасочване към друг URL.
Всички Автоматични URL адреси в моята карта на сайта имат английски знаци не правилното чужди герои и Google не обича това. Например URL адрес в сайта: нов лаптоп OS - операционна система не се появи Компютърни сок (дори http://www.computer-juice.com/forums/ja/f11/operating-system-missing-no-os-new-laptop-22853/) пренасочва тук: нов лаптоп операционна система-- Операционната система не се появи Компютърни сок (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f11/%E3%82%B7%E3%82%B9%E3%83%86%E3%83%A0%E3%81%AE%E4%B8%8D%E8%B6%B3%E3%81%97%E3%81%A6%E3%81%84%E3%82%8B%E3%82%AA%E3%83%9A%E3%83%AC%E3%83%BC%E3%83% 86 % E3%82%A3%E3%83%B3%E3%82%B0-%E6%96%B0%E3%81%97%E3%81%84%E3%83%8E%E3%83%BC%E3%83%88%E3%83%91%E3%82%BD%E3%82%B3%E3%83%B3%E3%81%A7%E3%82%82os%E3%81%AF%E3%80%81-22853/) как да коригирам това?

kamilkurczak
14-02-11, 12:38
Това е добре - Това е, как би трябвало да работи. Защо? За изпълнение.
В този момент поколение на 52 пъти повече линкове за теми могат да консумират много време за големи форуми. Превод на всички тези в същото време може да направи наистина, ама наистина отнема време и генериране на много заявки към базата данни.

И това е добре за Google - както виждате, са на 301 пренасочи към страница с преведени URL.

Google биха предпочели, че връзките са преведени, но това не ги притеснява изобщо.

Повече тук: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/

Snake
14-02-11, 12:40
Какво, ти си вече добавяне 52x връзки карта на сайта, натоварването на сървъра вече е увеличен, дали добавите нормални или чуждестранни герои.

Вие просто не мога да направя това и това е вашето извинение, о, и Google прави ума, че е защо те ми дават предупреждение и ми кажи, за да го променим!

kamilkurczak
14-02-11, 13:07
Това съобщение от Google е за вашата информация. Те си мислят, че най-вероятно имат лоши линкове, в Sitemap, те мислят, че не е добро за вас и вие не знаете нищо за това,
но нали знаете - това връзки са пренасочени (с 301), на добра форма и това е добре за Google и много добри за вашия сайт (ефективност).

В този момент vBET не се поддържа превод на URL адрес в Sitemap. Моля, направете нова тема в ХАРАКТЕРИСТИКИ искане и ние нещо за този (можем да направим това като опция admincp).

Също така, вие не може да се интегрира vBET с карта на сайта - Вие ще имате само връзки Sitemaps на оригинални теми. Google обхождането на връзки самия преведена (но това ще отнеме по-дълго време) и ще имате преведени URL адреси:)

От сайта ми е всичко. Ако можете - можете да отворите нова тема в "Функции Искане.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1