PDA

View Full Version: Решени Преводач не винаги показва преведения текст



mosh
05-01-11, 15:55
Здравейте Дълго време имах някои по-стара версия vBET (за съжаление аз не мога да си спомня кои). Преди няколко дни ми преинсталира най-новите 3.3.6 и започнах да имат проблеми. По време на превод често не се показва текст. Тя изглежда така, сякаш скрипт изпрати текста, за да бъдат преведени, получаване на отговор, той добавя към кеша и забравили да сложат на страницата. Понякога част от сайта е пълен, а някои не (вероятно пропуснатите думи не са в кеш). Обикновено след postback е всичко за проблема е още по-неприемливо, когато се превръща кеширане за гости - след изпразване на земя файл и са служили за дълго време.

kamilkurczak
06-01-11, 10:02
Моля, прочетете това и се опитайте да проверите това: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537Jeżeli не е, моля дайте линк към страница с тази грешка и аз да погледна, защото в нашия тест форум не е налице.Благодаря

mosh
06-01-11, 16:28
В често задавани въпроси не са отговор на моя проблем.Както написах по-рано (сега, аз проверих и аз съм сигурен на 100 %), преведения текст е изместен на дадена страница, само ако настъпи в кеша (аз проверих, Google не блокира ми форум).С опцията да кешира всички страници на друг език, без никакъв текст.Форум: Форум кофа-Counter Strike, игри, софтуер, музика, mp3, филми, изтегляне, rapidshare, изтегляне (http://www.forum.wiaderko.com/) на главната страница в някои podforach не са никакви връзки към теми (са празни, защото е използван anchory langtitle).Преводът страници са много по-голяма. Ако Постът е нова не е никакво съдържание, се появява само след като страницата се опреснява (тоест, когато преводът е вече в кеша).

vBET
06-01-11, 17:38
Що се отнася до мен, тя изглежда като блок на Google, но пише, че провери. Моля, изпратете PM данни, достъп до Admin CP и FTP - то проверка на място.

mosh
06-01-11, 18:40
Но за съжаление не може да осигури достъп до данни на сървъра.Google тест-http://www.forums. wiaderko.com/translator_test. phpNajśmieszniejsze е фактът, че имах версия 3.3.3 (99 % от него е тази версия) и всичко работи добре.Платил съм $ 30 за актуализация и на форума почивки.

vBET
07-01-11, 01:26
Тъй като ние актуализация, ако не дават достъп до сървър на данни? И ако го беше направил си влиза, така че какъв е проблемът сега? Аз не знам дали разбирам правилно - да плати $ 30 за актуализация по отношение на услуга актуализация или подновяване на лиценз? В случай на гост кеш - изчистете кеша, когато аз предлагам това като проблем вече е решен. Моля, въведете данните за достъп - в противен случай не можем да видим какво се случва. Виждам, че всичко е наред с линк към Google - ние трябва да намерим причина за проблем, който възниква само вие инча По този начин, само с вас, ние може да разследва. Можете да промените паролата си временно, или да ни даде достъп до тест форум, където ние наблюдаваме същото поведение. Много щастливи да ви помогнат - но сега трудно за нас да се определи какво се случва, може да проверите. Моля, доставка линк към страницата, където можете да наблюдавате поведението описано.

vBET
07-01-11, 01:38
Алтернативно, ние можем да дава указания, което ще позволи по-точно разглеждане в HTML резултати, които получава уебсайта си с Google. Вие ще бъдете в състояние да ги предаде на нас и може да е достатъчно да се намери на проблема. Ще се изискват промени в кода. Има такова решение е наред?

mosh
07-01-11, 11:15
Моля свържете се с мен на PM, така че ще бъде много по-бързо.

kamilkurczak
07-01-11, 12:21
Изпратих съобщение

mosh
07-01-11, 13:28
Добре, въпросът почти решен. Google блокирани по някаква причина API, а понякога и обясни нормално, а понякога и привлече 403-ти грешка Писах с молба за изясняване причините за това. Как мога да я отговорът е да споделите.

kamilkurczak
07-01-11, 13:37
Благодаря за потвърждение. Моля, да изтриете кеш все още, така че не е имало празни страници. Преместване на тема отстраняване на проблеми

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1