PDA

View Full Version: Решени Форум уведомление двойна или тройна публикуване?



Simon Lloyd
07-10-10, 11:11
Здравейте, тъй като vBet инсталиран, когато нова тема получава уведомление е изпратено до хора във форума, за да го получи (AdminCP> Форуми и Модератори> Forum Manager> Който и форум> Кой трябва да получите имейл за нова тема) Проблемът е, че сега е изпращането на уведомлението понякога два пъти, понякога 3 пъти, така че е доста досадно за получателите.

Мога да ви помогна?

Поздрави,
Саймън.

kamilkurczak
07-10-10, 13:53
Мога ли да го тествате на вашия форум? Аз ще направя нов тест, конци, за да го проверите.

Simon Lloyd
07-10-10, 14:06
Разбира се, нека ми сложи си имейл адрес в раздел "Кой получава електронна поща" на форум, маркирани като "Общи"

Аз вече са влезли contact@vbenterprisetranslator.com като имейл, за да изпратите за всеки пост или нишка, вписани в Общото Дискусионен форум: 0

kamilkurczak
07-10-10, 14:35
Бях на сайта си и направих нова тема и след всичко е наред.
опитайте се да го: тест резба (http://www.thecodecage.com/forumz/fun-forum/208004-test-thread.html # post741126)
как мога да се възпроизвеждат този въпрос? може да ви го обясня?

Simon Lloyd
07-10-10, 15:07
Е публикувал в тази нишка, сте били в грешен форум:)

kamilkurczak
07-10-10, 15:16
Не мога да го намеря. Можете ли да поставите линк към този форум. тук.
Благодаря

Simon Lloyd
07-10-10, 15:19
Просто се нова резба / тема тук Общи приказки (http://www.thecodecage.com/forumz/general-discussion/)

kamilkurczak
07-10-10, 15:25
ОК направих нова тема и няколко мнения без проблем. Ако се направи една длъжност - Имам само едно съобщение на моя имейл, така че какво не е наред?

Simon Lloyd
07-10-10, 15:27
аз също направи тестово съобщение в този форум ли друг от моя конец?

BTW публикацията си остава, написани на полски език?

Simon Lloyd
07-10-10, 16:10
Камил 1 минута преди и създаде още 2 теми, така най-много трябва да има само 2 имейли от две различни нишки, маркирани за вас. :)

kamilkurczak
07-10-10, 18:40
и аз имам само две електронни писма. :) Всичко е добро, не може да бъде ваш възпроизвежда въпрос, така че мисля, че всичко е наред.

Simon Lloyd
07-10-10, 20:43
A потребител току-що публикува и както аз и моите модераторите уведомлението два пъти!, Това е само настъпили след инсталиране на vBet.

Simon Lloyd
07-10-10, 20:45
Ще добавите имейла си в нашия форум, който дава уведомлението, ако се публикуване Еврофутбол няма да ви даде нотификация за собствения си пост, аз ще публикуваме съобщение и да видим, ако получите само един имейл:)

Simon Lloyd
07-10-10, 20:51
Просто е публикувал и получиха 6 уведомления .... щеше да е прекалено!

Simon Lloyd
07-10-10, 20:54
тя може да бъде нещо общо с код таговете?

kamilkurczak
07-10-10, 21:02
Ок, забелязах, че. Можете ли да обясните как да добавите имейл форум? Ще се опитам да го възпроизвежда върху моя тест форум.

Simon Lloyd
07-10-10, 21:11
Направих в първи пост http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/5289-post1.html

kamilkurczak
07-10-10, 21:12
Добре, благодаря за това. Сега ще се опитам да възпроизвежда този въпрос на моя тест форум и да го оправи!
:)

Simon Lloyd
07-10-10, 21:14
Благодаря, но тя може да бъде нещо общо с моя код тагове или HTML бутона за подчертаване на кода.

Чувствайте се свободни да търсите чрез шаблони / файловете, които имат достъп както до

Simon Lloyd
07-10-10, 21:15
Просто има нов пост в този форум, но само едно уведомление, но те не са използвали тагове Конвертиране сортирани и филтрирани лист, за да HTML

Simon Lloyd
07-10-10, 21:35
Изглежда, че си случаен, както аз току-що са написали 2 различни мнения, с 2 различни тагове и само едно уведомление всеки??

Simon Lloyd
07-10-10, 21:37
Трябва да отидете в леглото, сега в 5 ч. сутринта: (

kamilkurczak
08-10-10, 10:05
Аз го тествали на моя тест форум и не мога да го възпроизвежда.
Вероятно това е конфликт vBET с други Министерството на отбраната.
Можете просто да го проверите. Какво трябва да направя?
1. vBET трябва да бъде активирана.
2. изключите всички модове (един по един) и се опитайте да намерите на този въпрос отново. Ако някой мод е да забраните и не можете да възпроизведете проблема - имаме конфликт. (Защото, когато този мод е разрешен - въпрос съществуват)

Simon Lloyd
08-10-10, 10:08
Моите VBA тагове наричат PHP файл за замяна на думи и фрази, аз само да си представите си, че!

kamilkurczak
08-10-10, 10:55
Сигурни ли сте, че когато vBET ви е забранено не могат да се възпроизвеждат този мод?


От кои мод VBA тагове, които са?

Simon Lloyd
08-10-10, 11:43
Сигурни ли сте, че когато vBET ви е забранено не могат да се възпроизвеждат този мод?


? От кои мод VBA тагове, които са много сигурен:), то никога не се е случило, преди да направи промени за vbet в шаблони и PHP файлове или инсталиране vbet - преди получаване на vbet всичко е добро.

Simon Lloyd
08-10-10, 11:44
Защо не остави отворен въпроса за сега и аз ще се следи колко мнения причина и, които BBCode, ако има такива били използвани тогава докладва каже вторник?

Simon Lloyd
08-10-10, 12:06
Изтриване на всички Tet съобщения на моя форум за сега:) ние ще се възобнови във вторник.

kamilkurczak
08-10-10, 12:08
ОК, така че аз чакам за отговор до вторник:)
Благодаря

Simon Lloyd
12-10-10, 09:16
Hi Камил, благодаря за чакане, за последните няколко мнения, ние сме имали (не са много), уведомлението публикуват само веднъж (които ще са получили уведомление за прекалено), така че давай напред и са маркирали този решен, ако ние се получи добър още няколко мнения, както и да се случва отново и ще ги документ и да запишете списъка за вашия изпит:)

kamilkurczak
12-10-10, 12:00
Благодаря за вашия отговор. решен.

Simon Lloyd
12-10-10, 22:15
За съжаление не са решени: (, просто имаше пост точно сега тук Изпратете съобщение на базата на датата - Кодексът форуми Кейдж (http://www.thecodecage.com/forumz/members-excel-vba-programming/208038-send-email- базирани date.html) изпрати четири уведомления

kamilkurczak
15-11-10, 10:38
Здравейте,
Забелязахте ли отново този въпрос?

moman
17-11-10, 15:38
Аз съм искал да подчертая, че потребителите на моя форум също се оплакват за получаване на повече от един (до 6), електронна поща уведомления за една и съща записан нишка. Това определено е бъг някъде-I ще погледнем на какво код може да го причинява.

Странното нещо е, че това се случва повече или по-малко произволно.

kamilkurczak
17-11-10, 17:31
ОК аз ще се опитам да го възпроизвежда върху моя тест форум

mateuszr
18-11-10, 12:35
Здравейте:)
Има още един тест, може да опитате - просто премахнете всички recipents потвърждения в AdminCP и да остави само една - да се провери, направете все още произволно получи няколко съобщения и да пиша тук за това:)

mateuszr
25-11-10, 17:29
Тема темп. решени поради никакъв отговор и невъзможността да се възпроизвеждат сега

Simon Lloyd
25-11-10, 19:13
mateuszr, тя все още се случи, ние просто живеем с него за сега, и той е случаен, няма модел.

mateuszr
26-11-10, 08:51
и не се опитате тази възможност само с един получател?

mateuszr
02-12-10, 11:08
ние просто живеем с него, за nowit изглежда искате все още живеят с нея - аз ви попитах за това последното изменение на дълго време преди и все още няма отговор ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1