КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Оооо няма. В. Б. 4.0.5 ўсталяваць сапсавалася



El Caballo
21-09-10, 07:54
Прывітанне, я ўсталяваў vBET і рушыў услед кірунках, як мог. Некаторыя з іх цяжка зразумець. Я рэдагаваў functions_vbseo_createurl.php і functions_vbseo_url.php
Я выкарыстоўваю VBSEO і я адрэдагаваў мой. Htaccess файл з дапамогай гэтай старонкі: Лепшае, што я мог з напрамках. А зараз мой сайт пустую белую старонку. Я паглядзеў у вашым раёне часта задаюць пытанні на працягу 2 гадзін ўвечары. Мой сайт знаходзіцца ў тэчцы асноўнага сайта.
Напрыклад: mainsite / форум
Так што я ўставіў сваю форуму URL, але мой сайт пустую белую старонку. Любая дапамога вітаецца. Увесь мой сайт не працуе ...:(

Дзякуй
Я купіў поўную версію

vBET
21-09-10, 12:46
Калі ў вас ёсць пустой старонкі вы павінны праверыць, ці ёсць у вас адпаведныя libriaries ўстаноўлены. Неабходна ўсталяваць CURL і Iconv.
Глядзіце тут для дэталяў:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1536

Калі ласка, для maintime проста ўсталяваць vBulledin dissabled і каментаваць vBET. Htaccess правілы, так што ваш форум будзе працаваць. Таксама, калі ласка, дасылайце нам свае фактычныя поўнае ўтрыманне файла Htaccess -. Мы праверым вашы правілы. Тым не менш, хутчэй за ўсё, - вы проста не маеце libriaries.

Існуе і яшчэ адна прычына Магчымае - калі ваша старонка загружаецца і пагрузкі і пагрузка - то вы павінны праверыць ці ёсць у вас сувязі з Google. Часам серверы блакавання выходных запытаў - калі ласка, звярніце ўвагу, што vBET патрабуе, каб дазволіць выходныя запыты да Google - робіць пераклады. Вы можаце праверыць гэта з дапамогай гэтай падказкі: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

El Caballo
21-09-10, 13:29
Прывітанне, дзякуй за парады! :) Я зрабіў Google праверкі і вынікаў>
Пачынаючы пробны пераклад
Вынік тэсту: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} ", responseDetails": нулявая ", responseStatus": 200}
Выпрабаванне пра памылку:

Так што ўсё добра там. Я магу пайсці да старонкі адміністратара CPanel:)

CURL і Iconv установлен! Я да гэтага часу блытаюць

El Caballo
21-09-10, 13:32
Я выявіў, што я замяніў код у functions_vbseo_url.php, і я павінен дададзенага кода перад ім. Так я ўсталяваў гэта. Але сайт усё яшчэ не працуе. Гэта пустое. Які прыклад файл знаходзіцца ў не загружаць папкі? Я не бачу, напрыклад. Htaccess файл.

El Caballo
21-09-10, 17:46
Цяпер я магу бачыць маю сядзець і яна адключаная. Я ведаю, няма падтрымкі 24 / 7. Але гэтыя хлопцы проста адказ на гадзіну ў дзень? За $ 90 дадаць, інструкцыі ў парадку. Але, жорсткі жорсткі цяжка зразумець: замяшанні:

vBET
21-09-10, 22:38
Прывітанне. Я бачыў вашыя папярэднія паведамленні і вы апісалі наступныя крокі вы fallowed - ваша апісанне сказаў мне, што вы ўсё яшчэ ў стадыі распрацоўкі. Выбачайце - я не знайшоў, што вы просіце дапамогу.

Перш за ўсё - у вас ёсць цяпер адключаныя vBET, пракаментаваў vBET Htaccess файлаў і выдаліць код vBET інтэграцыі з vBSEO.?
Калі і так, і ваш форум усё яшчэ разбіўся то гэта не vBET віне. Яна не можа быць vBET віна, калі vBET не працуе.
У такім выпадку, калі ласка, пераканайцеся, што вы працуеце на арыгінальныя файлы vBSEO зноў (г.зн. скапіяваць гэтыя 2 зноў змянілася з пакета vBSEO).

Так што гэта першы крок - зрабіць ваш форум зноў даступны.

Наступная адна - зрабіць vBET перспектыве. Першы - даць яму, а для тэставання набору спасылак на мову? тып - гэта не патрабуе якіх-небудзь змяненняў Htaccess .. Перайсці да наступнага кроку толькі тады, калі пераклады працуюць.

Далей -. Змене SEO спасылкі і рэдагаваць Htaccess файл. Прыклад правілы ўключаны ў пакет vBET, але, калі ласка, уважліва прачытайце апісанне ў спасылцы ў наладах vBET - неабходна змяніць правілы, калі ваш форум выкарыстоўвае каталог, у URL-адрасе. Перайсці да наступнага кроку толькі тады, калі пераклады працуюць.

Інтэграцыя з vBET vBSEO па інтэграцыі інструкцыям, прыведзеным у readme.html файл.

Калі ласка, рабіце гэта паступова. Пачніце з адключэння vBET цалкам. Скажыце, які крок робіць вас праблему і тое, што гэтая праблема з'яўляецца кс.

El Caballo
21-09-10, 23:48
Добры дзень, я выдаліў усё гэта і выдаліць код vBET інтэграцыі з vBSEO. Я PM'ed пра вас яго ўсталёўкі, я проста не хапае часу, каб праверыць розныя налады з гэтай нагоды. Проста трэба працоўнае vBET. Можа хто-небудзь даслаць мне ці PM мне, што мне трэба даць, каб вы, хлопцы, так што вы можаце ўсталяваць?

Дзякуй
Шкада аб розніцы ў часе.

vBET
22-09-10, 13:41
Ужо адправіць у лічку. Таму што вы купілі ўстаноўку службы і мы паклапоцімся аб вашай ўстаноўцы Я заплюшчваю гэтую тэму.

El Caballo
22-09-10, 14:38
Дзякуй: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1