I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: vBET shitje 3.x hapur! Dhe promovimin e madhe!

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Exclamation vBET shitje 3.x hapur! Dhe promovimin e madhe!

  Shumë prej përdoruesve të kërkuar dhe pyetur se kur vBET 3.x do të jetë në dispozicion për të blerë, nuk mund të presim që të ketë atë në forum tuaj. Pra lajme e madhe është - është është në dispozicion që nga sot

  Dhe lajme edhe më të mirë është se për muajin e parë të shitjes (deri në fund fund të nëntorit 2009), ne kemi ose ju promovimin e madhe - 50% zbritje. Çmimi normale është 90 $, por në promovimin - vetëm deri në fund të nëntorit 2009 ju mund të merrni vBET 3.x vetëm për 45 $!

  Çfarë është brenda? Lista e plotë e vBET Karakteristikat 3.x ju do të gjeni këtu: http://www.vbenterprisetranslator.co...-features.html

  Dhe këtu vetëm dallimet kryesore në mes të vBET 2.x të mos e dini pse vBET 3.x vlen për të shpenzuar paratë tuaja:
  • Mbështet komunitetet shumë gjuhë
   • Mbështetje për mosplotësim gjuhën e përdoruesit (në regjistrimin dhe configurable ne User CP)
   • Përkthehet automatikisht titujt dhe përmbajtja e Postimet shkruara në gjuhë të tjera
   • Lejon për të shkruar pas në disa gjuhë të ndryshme - në fund përdorues do të shohin çdo gjë në gjuhën e tij default (jo postimet vetëm Mesazhet Private gjithashtu, Mesazhet e Vizitorit, Messages Group, Pictures Album Komente dhe Grupi Pictures Comments)
   • Lejon për të parë përmbajtjen origjinale, per postimet e shkruar në gjuhë tjetër
  • Kanë më të shpejtë, duke marrë më pak hapësirë, cache optimizuar
  • Përkthen RSS
  • Translate URL tuaj për temat ****** (Ky tipar është në dispozicion vetëm me vBulletin)
  • Tracks përkthime në forma të


  Çfarë do të thotë për ju dhe forumin tuaj:
  • Më shumë trafik, më shumë përdorues të regjistruar dhe të ardhurat forum më shumë nga reklamon
  • Më mirë SEO në sajë të përkthyer URL
  • Përkthime më të shpejtë në sajë të cache optimizuar


  Fundit edituar nga vBET; 05-11-0902:15.

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  77

  Default

  Oh yeah! Thanks. Blerë.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33