I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 10 e 10

Thread: vBET 3.1.2 lëshuar

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default vBET 3.1.2 lëshuar

  Ndryshime të rëndësishme! Please update versionin tuaj të jetë plotësisht në përputhje me kushtet e Google!

  Sipas kushteve të reja Google gjitha pyetjet duhet të përfshijë header referimit - ndryshe ju mund të ndalohet nga Google. Pra ju lutem vetëm të bëjë rinovuar për të shmangur ndonjë telashe.

  Hap shtesë update:
  Sipas kushteve aktuale Google tuaj "Powered by Google" informacion duhet të ketë logon e Google. Pra ju lutem tekst ndryshim për flamujt në tuaj vBET konfigurimit për diçka si kjo:
  Code:
  Automatic Translations (Powered by <span style="vertical-align:sub;"><img src="http://www.google.com/uds/css/small-logo.png" alt="Powered by Google" border="0"/></span>):
  Ju mund ta rregulloje atë, por "Powered by Google" duhet të qëndrojnë.

  Çfarë ka ndryshuar në këtë version:
  - Integrimin e shtuar të plotë me Dinamika vBAdvanced për përkthim dhe mbështetjen gjuhësore shikoni këtu për detaje
  - Shtuar referrer header kur kërkojnë Google për përkthime (të kërkuara nga Google!)
  - Added parametër për të mbështetur ndjekjen e përkthimit në subdirectories shtuar nga mods të tjera
  - Corrected bug për redaktorët WYSIWYG në jo utf-8 forume
  - Corrected bug për kthimin në faqen kryesore forum nga faqja e përkthyer
  - Corrected bug për kthimin në gjuhën forum parazgjedhur në drop-down menu për IE
  - Konflikti zgjidhet me vbTubePro
  - Të përdorura "label" në opsione shtesë për redaktorët Mbulim Gjuhësh default, për të lehtësuar mundësitë e ndryshimit.
  Fundit edituar nga vBET; 14-11-0923:30.

 2. #2
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  24

  Default

  Si mund të instaloj, dhe përmirësimin e ju lutem, mos im për të zgjuar në këtë stuff
  Infact i dont di edhe ku të shkarkuar
  në sajë të madhe update, dhe puna e shkëlqyer

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga scott View Post
  Si mund të instaloj, dhe përmirësimin e ju lutem, mos im për të zgjuar në këtë stuff
  Infact i dont di edhe ku të shkarkuar
  në sajë të madhe update, dhe puna e shkëlqyer
  Ju do të shkarkoni versionin e ri nga Download seksion. Update është shumë e lehtë, ajo është përshkruar shumë mirë në readme.html fotografi në paketë. Me pak fjalë - vetëm të ngarkoj fotografi në server dhe të produkteve të importit file.

  Gjithashtu, nëse jeni të vërtetë ndiheni si është më mirë për ta bërë atë bërë nga dikush tjetër, ne ofrojmë përmirësimin e shërbimit. Por ju me të vërtetë duhet të përpiqet të bëjë atë vetë - ai është i parëndësishëm

 4. #4
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  24

  Default

  Mendoni se i menaxhuar atë, edhe pse im pasigurt
  unë tani duhet të konfiguroni vBulletin?

  Unë do të paguajnë për një të instaluar, por unë vetëm vetëm e kishte bërë atë më pak se një javë kur i paguhet lol
  Fundit edituar nga scott; 15-11-0906:30.

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga scott View Post
  Mendoni se i menaxhuar atë, edhe pse im pasigurt
  unë tani duhet të konfiguroni vBulletin?

  Unë do të paguajnë për një të instaluar, por unë vetëm vetëm e kishte bërë atë më pak se një javë kur i paguhet lol
  Jo ju nuk keni nevojë për të konfiguruar asgjë më shumë. Kjo është me të vërtetë shumë e thjeshtë dhe kjo është shumë mirë e përshkruar në brendësi readme.html të paketës - ju do të merret me këtë

 6. #6
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  24

  Default

  Unë mendoj se e bëri atë, edhe pse unë nuk është duke treguar një foto me ngjyra për google

 7. #7
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga scott View Post
  Unë mendoj se e bëri atë, edhe pse unë nuk është duke treguar një foto me ngjyra për google

  Siç u përshkrua në mesazhin e parë këtu:
  Hap shtesë update:
  Sipas kushteve aktuale Google tuaj "Powered by Google" informacion duhet të ketë logon e Google. Pra ju lutem tekst ndryshim për flamujt në tuaj vBET konfigurimit për diçka si kjo:
  Code:
  Automatic Translations (Powered by <span style="vertical-align:sub;"><img src="http://www.google.com/uds/css/small-logo.png" alt="Powered by Google" border="0"/></span>):
  Ju mund ta rregulloje atë, por "Powered by Google" duhet të qëndrojnë.


  Vini re se ky është hap shtesë - për përditësime normale zakonisht nuk ka ndryshime të konfigurimit janë të nevojshme

 8. #8
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  27

  Default

  Kontrolloni PM tuaja.

 9. #9
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  24

  Default

  ku është se linja e tekstit?

 10. #10
  Junior Member nectons's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Vend
  Πειραιάς
  Postime
  10

  Default

  Text automatically translated from: Greek to: Albanian
  Translated text
  Perfect! Upgrade ishte e thjeshtë si gjithmonë, dhe dëboi të gjithë tekstin nëse nuk kemi lënë atë vetëm kalojnë kursorin mbi logon e thotë se çfarë ju duhet. Powered by Google.  Urime Michal perfekt si gjithmonë
  Original text

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33