I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: xenForo

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Gusht 2010
  Postime
  2

  Default xenForo

  Po ju do të përpiqet dhe të bëjë një version të përputhshëm me xenForo?

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Në këtë moment, ne nuk e mbështesin xenForo. Ju lutemi vini re se ne jemi duke planifikuar për të krijuar motor përgjithshëm i cili do të lejojë që të përkthejë çdo vend i bazuar në PHP.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Gusht 2010
  Postime
  2

  Default

  Faleminderit për informacionin e

 4. #4
  Senior Member
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  257

  Default

  Fije e vjetër unë e di, por unë mendoj se ju duhet patjetër të shohim në një Michal version XenForo!

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33