PDA

View Full Version: Kërkesat Feature 1. I pranuar Teksti Titulli popup, kudo në faqe të përkthyera, nuk janë përkthyer ende
 2. Refuzuar Zgjedhja e flamujve për gjuhën angleze
 3. Bërë tashmë Qarkorja kontrolluar dhe switching e TV për të mbajtur rrjedhjen e përkthimeve
 4. Bërë tashmë Ju lutemi të bëjë punën e vbet me MS API paguar
 5. I pranuar Sugjerime
 6. I pranuar Anëtarët lajmërim janë të papërkthyera
 7. I pranuar Muslimanët Problemet Sitemap
 8. I pranuar Cache Guest vBet Full - por jo për crawlers
 9. Për të shpjeguar Translate forum posts të shkruara në gjuhën e parazgjedhur forum
 10. Në konsideratë disable vBET përdorimi i mysafirëve
 11. Për të shpjeguar Nuk duhet të jetë një opsion për një përdorues që të çaktivizuar shikimin përkthime automatike
 12. Propozuar tashmë Përdorimi memcache ose xcache për cache mysafir
 13. I pranuar Manual redaktimi tjera përkthimit të gjuhës cache rezultat /, nga admin
 14. Propozuar tashmë Url Forum ekranit nuk janë të përkthyera
 15. Propozuar tashmë Gjuha e albumit Chace duhet të jetë me aftësi të kufizuara
 16. Për të shpjeguar Si mund ta përdor rss në gjuhë të tjera për të punuar.?
 17. Propozuar tashmë Mbështetje Memcached
 18. Për të shpjeguar URLS Social Bookmarking
 19. Bërë tashmë Translate tags alt!
 20. Në konsideratë db ndryshme për vbet
 21. Refuzuar Utf8_general_ci rekomanduar mbi Utf8_bin?
 22. Propozuar tashmë vbet_guestcache shumë të mëdha të shtoni një komandë bosh në cpanel
 23. Bërë tashmë A mundet një manual bazë të dhënash vBET turret | funksion të pastër të shtuar në admincp?
 24. Bërë tashmë vbet_guestcache të mëdha
 25. Bërë tashmë Mbështetje për esclusions fjalë!
 26. Refuzuar Mbështetje për Blogim
 27. Refuzuar Set Language Forum - Të gjitha Forumet dhe specifikuara
 28. Bërë tashmë Load flamuj me sprite css
 29. Në konsideratë Mundësi për të zgjedhur gjuhën në të tërheq poshtë për regjistrimin
 30. Propozuar tashmë Përdorimi memcached
 31. I pranuar Tie vBET në sistemin vBulletin gjuhën
 32. Propozuar tashmë Opsion në njoftimet për të shfaqur në gjuhë
 33. Refuzuar Mosdhënien? Language = extension xy
 34. Bërë tashmë Funksion të cache dorë të qartë
 35. Bërë tashmë fjalë kyçe bosh dhe 3 urls bazë për faqet e përkthyer
 36. Bërë tashmë Kushti gjuhë të integruar në sistemin e njoftimit vB
 37. Bërë tashmë Muslimanët lidhjeve kanonike dhe gjatësia URL
 38. Propozuar tashmë Përdorimin e gjuhës raport
 39. Refuzuar Sugjerim për tag reja me porosi përkthimi
 40. Refuzuar Idea e vogël
 41. Bërë tashmë Disa stats për të shtuar
 42. Bërë tashmë Added by Javascript
 43. Bërë tashmë add kanonike
 44. Refuzuar Regjistrimi pa para-përzgjedhjen
 45. Bërë tashmë Përkthimi i teksteve alt
 46. Refuzuar Të ndryshojë emrin për freeversion
 47. Refuzuar Text Unlinked e kreditit si Muslimanët
 48. Bërë tashmë Disable në bloget dhe të tjera jo amtare VB scripts Optio
 49. Bërë tashmë Flamuri gjuha në të cilët është online
 50. Bërë tashmë Editing gjuhën vend zgjedhjes në faqen regjistrohem?
 51. I pranuar Miun mbi titullin thread tregon fjalët e para x of thread (nuk janë të përkthyera)
 52. Bërë tashmë Problem me vbet dhe kopjuar përmbajtjen
 53. Refuzuar Kontrolli mbi të cilat forume janë të përkthyera
 54. I pranuar RSS-feeds bug / kërkesë
 55. Bërë tashmë BBCode
 56. Bërë tashmë kontroll sigurisë njerëzore për regjistrimin e
 57. Bërë tashmë duke përdorur në vend të 1 imazhin 52
 58. Refuzuar duke përdorur Geolocation apo ip2location dhe sugjerime të tjera
 59. Në konsideratë 2 karakteristika të reja
 60. Bërë tashmë Cache Cleanup përditshme - vetëm 15 days old
 61. Bërë tashmë Languages përshkrime të jenë të përkthyera, si dhe
 62. Bërë tashmë hack custome ose si opsione
 63. Bërë tashmë Gjuhët
 64. Refuzuar Flamujt sorting
 65. Bërë tashmë Set Gjuha e albumit by default për përdoruesit të cilët nuk e kanë bërë ende
 66. Bërë tashmë Flamujt duke treguar në faqen e regjistrimit
 67. Refuzuar Një tjetër view
 68. Bërë tashmë [Gjuha: $ Gjuha Mos shtoni BBCodes gjuhën] në Reply Quick
 69. I pranuar Përkthimi i emrit categorie në URL
 70. I pranuar Një njoftim opsionale për mysafirët / përdoruesit me gjuhë të huaja
 71. Refuzuar Një funksionalitet për të mbushur cache vbet kontrolluar nga admincp.
 72. Bërë tashmë Në BBCode tjera
 73. Refuzuar Duke shkruar në gjuhë të ndryshme
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1