Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 8 de 8

Thread: vBET 4.0 poate nu atât de repede

Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Default vBET 4.0 poate nu atât de repede

Bună.

Sincer am fost gata astăzi pentru eliberarea de vBET4.0.0 Există un dar - a fost testat pe vBulletin4.0.1 Înainte de producţie ne-am facut un test rapid în conformitate cu 4.0.2 şi se pare că nu există mizerie totala cu URL-uri (redirectionari şi codificare).

Deci, chiar acum, suntem de tuning pentru vBET4.0.0 vBulletin4.0.2 şi există posibilitatea ca noi va trebui să aştepte până la eliberare cu vB4.0.3 - vom descoperi bug serios în vB4.0.2 care nu ne permite să elibereze acum (Punerea în aplicare a URL-ul Canonical "Strict" - NU DE LUCRU pentru IE si Opera - vBulletin Forum - Proiecte).

Poate că vom lucra pe soluţia noastră încearcă să vină vs această problemă dacă vom rezolva alte probleme URL-ul care apare în vB4.0.2

Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009

Ei au stabilit 250 bug-uri în cea mai recentă versiune! Îmi pot imagina destul de dificil sa deveolping un mod cuprinzător în cazul în care face, probabil, 700-800 modificări de cod în primele 4-5 luni ale ciclului de viaţă al vBulletin 4. Strategia mea este să nu se atingă vbulletin 4 pentru mai multe luni oricum.

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009

Quote Iniţial Adăugată pe site de krisp View Post
    Ei au stabilit 250 bug-uri în cea mai recentă versiune! Îmi pot imagina destul de dificil sa deveolping un mod cuprinzător în cazul în care face, probabil, 700-800 modificări de cod în primele 4-5 luni ale ciclului de viaţă al vBulletin 4. Strategia mea este să nu se atingă vbulletin 4 pentru mai multe luni oricum.
    Sunt total de acord.

Intenţionez să stick cu 3.8 pentru o lungă perioadă de timp încă.

vB 4, în esenţă, nu va fi niciodată GOLD, atunci când ia în considerare produsul aţi avut înainte de a actualiza (3.8) şi modul în care toate aceste bug-uri noi sunt alte caracteristici care afectează retroactiv implicit al vB atunci când acestea nu au fost chiar atins, de asta vreau sa spun nici o schimbare în cod.

Nr situaţie de câştig, astfel totul este aproximativ 3,8.

Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Da, este o durere de a oferi software-ul în funcţie de ceva nu foarte stabil în codul ...

Oricum - după câteva zile de teste şi de a găsi şi corectarea câteva probleme, şi de a găsi, de asemenea, câteva probleme care trebuie să fie corectate de către vB Echipa de vB bug credem că suntem pregătiţi pentru eliberare BETA. Nu va fi posibil să iasă din scenă BETA, atâta timp cât nu vor fi vB4 GOLD, dar cele mai multe lucruri merg bine şi mulţi oameni sunt în aşteptare pentru vBET4.0 Deci, eu cred că suntem pregătiţi pentru ea la fel de mult ca putem fi în această situaţie

Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Ianuarie 2010

Text automatically translated from: Hebrew to: Romanian
    Translated text
    Deşi dorim tuturor un sistem consistent VB4, aşteptaţi cu răbdare până când există fixam aceasta va funcţiona corect .... Moment mai mult decât să VB4 nu aş sugera să se mişte încă.
    Am fost greşit am facut upgrade-sistemul meu la 4
    Original text

Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Quote Iniţial Adăugată pe site de dacho View Post
    Text automatically translated from: Hebrew to: Romanian
    Translated text
    Deşi dorim tuturor un sistem consistent VB4, aşteptaţi cu răbdare până când există fixam aceasta va funcţiona corect .... Moment mai mult decât să VB4 nu aş sugera să se mişte încă.
    Am fost greşit am facut upgrade-sistemul meu la 4
    Original text
    Da - Presupun că nu toate iubeşte vBulletin 4 Dar mai avem încă clienţii care vrea vBET pentru vBulletin 4, aşa că am da

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009

Default Creşte rapid, de combustibil

Text automatically translated from: Chinese to: Romanian
    Translated text
    Creştere rapidă, de combustibil, în speranţa de a face detaliile de SEO
    Original text

Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Quote Iniţial Adăugată pe site de shikeren View Post
    Text automatically translated from: Chinese to: Romanian
    Translated text
    Creştere rapidă, de combustibil, în speranţa de a face detaliile de SEO
    Original text
    Deloc Vă rugăm să reţineţi că nu sunt ceea ce face de la zero - avem deja de lucru, cod bine testate pe care tocmai l-am avut de a integra cu noua versiune a vB

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31