Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Страница 1 на 4 123 ... ПоследнаLast
Резултати 1 да 10 на 31

Тема: Плановите се смениле за vBET 3.3.0 порака

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default Плановите се смениле за vBET 3.3.0 порака

  Здраво

  Бидејќи многу од нашите клиенти едноставно не можат да чекаат кога нови, подобро, па дури и побрзо верзија на vBET ќе биде објавен решивме да направи промени во распоредот Всушност - нашите клиенти се кој дава насока за нашите производи.

  Значи vBET 3.3.0 ќе биде објавен следната недела (најверојатно на крајот). Ние направивме има многу перформанси оптимизации (подобро ДБ, помалку процесорот, помалку меморија), додадени нови функционалности и коригира некои грешки. Ве молиме имајте во предвид дека имаме уште долга листа на работи кои планира да направи за vBET 3.3.0 - тие ќе бидат се префрли на 3.4.0, 3.4.0 и по ќе се vBET Верзија 4.0.0 (за vBulletin 4.0). Па на крајот vBET 4.0 ќе биде објавен во исто време и ќе имаат побрз на оптимизираната верзија - vBET 3.3.0

  Поради тоа не сите работи кои се означени како да се направи во 3.3.0 навистина ќе биде. Значи, ако некои функција барање, или извештај за грешката нема да бидат затворени, тоа значи дека ние работник проект да vBET 3.4.0

  Од нашите клиенти веќе се користи за да се едноставни надградби мислиме дека тоа е навистина добро решение, за да ви даде подобрена верзија побрзо - дури и ако ние се уште има некои подобрувања во планови

 2. #2
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  80

  Default

  Драго ми е да се слушне овој!

  Имам едно прашање, ќе vbet уште да биде поддржана за vb3x кога vb4 верзија е пуштен?

  Благодарам.
  Последен пат изменето од Michael; 09-01-10 на 23:59.

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Да кабина линии ќе бидат поддржани

 4. #4
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  80

  Default

  Прекрасно ви благодарам.

 5. #5
  Сениор
  Зачленет
  Декември 2009
  Мислења
  276

  Default

  голема не можат да чекаат!

 6. #6
  Член
  Зачленет
  Ноември 2009
  Мислења
  64

  Default

  колку време тоа може да потрае за vb4 компатибилна верзија да дојде онлајн?

 7. #7
  Член
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  34

  Default

  Text automatically translated from: Arabic to: Macedonian
  Translated text
  Прекрасна приказна и се заблагодарам него и успех
  Original text

 8. #8
  Помлад Член
  Зачленет
  Јануари 2010
  Мислења
  15

  Thumbs down ШТО ?????? Тоа не е vB4 компатибилни?

  ШТО ?????? Тоа не е vB4 компатибилни?

  Отидов на презумпција на vbulletin.org дека vBET беше vB4 компатибилни. Тоа е целиот "vBulletin 4.0 Add-ons" Нема индикација дека vBET 3 не е компатибилен со vB4 и јас само ви испрати ми $ 90.

  Сега знам зошто не работи по инсталирањето на тоа на vB4

  Тоа ми господине, е лажно рекламирање ************

  Би сакал брз одговор или пратете ми пари назад.

  Мет Olieman
  mycockpit.org

 9. #9
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Quote Напишано од bhanuprasad1981 View Post
  колку време тоа може да потрае за vb4 компатибилна верзија да дојде онлајн?
  Март. Токму сега бесплатна верзија е веќе компатибилен

 10. #10
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Quote Напишано од Matt Olieman View Post
  ШТО ?????? Тоа не е vB4 компатибилни?

  Отидов на презумпција на vbulletin.org дека vBET беше vB4 компатибилни. Тоа е целиот "vBulletin 4.0 Add-ons" Нема индикација дека vBET 3 не е компатибилен со vB4 и јас само ви испрати ми $ 90.

  Сега знам зошто не работи по инсталирањето на тоа на vB4

  Тоа ми господине, е лажно рекламирање ************

  Би сакал брз одговор или пратете ми пари назад.

  Мет Olieman
  mycockpit.org
  Нема место на нашиот сајт или форум дека vBET 3.x е компатибилен со vB4 и постојат многу конци каде што е напишано дека не е. Дури и на vbulletin.org забелешки за луѓе пишува дека не можат да чекаат до платена верзија ќе бидат компатибилни. Немаше никаква реклама кажува дека vBET 3.x е компатибилен со vB4. Ако мислите поинаку - Ве молиме да покаже нас она што се пишува за што ќе го поправи за да избегнете идна забуни.

  Име на vBET 4.0, кој ќе биде компатибилен со vB4 е планирано за март.
  Последен пат изменето од vBET; 11-01-10 на 20:54.

Страница 1 на 4 123 ... ПоследнаLast

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33