Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања Проверете vBET на vBulletin 5

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 4 на 4

Тема: xenForo

 1. #1
  Помлад Член
  Зачленет
  Август 2010
  Мислења
  2

  Default xenForo

  Дали ви се случува да се обиде да направи верзија компатибилна со xenForo?

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
  Зачленет
  Октомври 2009
  Мислења
  3,032
  Блог записи
  1

  Default

  Во овој момент ние не го поддржуваат xenForo. Ве молиме имајте во предвид дека се планира да се создаде генерички мотор кој ќе ви овозможи да се преведе секој сајт врз основа на PHP.

 3. #3
  Помлад Член
  Зачленет
  Август 2010
  Мислења
  2

  Default

  Ви благодариме за информациите

 4. #4
  Сениор
  Зачленет
  Мај 2010 година
  Мислења
  257

  Default

  Аватарот на тема знам, но мислам дека дефинитивно треба да се погледне во XenForo верзија Михал!

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

 • Можете може да не да отвораш нови теми
 • Можете може да не да испраќате мислења
 • Можете може да не да вршите прикачувања
 • Можете може да не ги уредувате своите мислења
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33