Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 44

Tema: darbuotojai nėra vBET 2 darbo dienas.

  1. #1
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default darbuotojai nėra vBET 2 darbo dienas.

    Labas

    Atsižvelgdama Ming mūsų klientų interesus, norėčiau Oficialiai paskelbti, kad vBET atramos komanda bus išvykęs į liepos 8-11. Jis yra 2 darbo dienas + 2 savaitgalio dienas. Prašome neplanuoja bet šiuo metu atnaujinimus - mes negalime jums padėti, jei kai kurių klausimų.

    Norėčiau Atsiprašome už tokią situaciją, kurioje vyksta pirmą kartą istorijoje vBET. Aš žinau, kad ji neturėtų atsitikti, bet Kamil jau buvo planuojama ir mokamas atostogas kol jis prisijungti prie mūsų ir planuoja mano poilsis, atsižvelgdama į tai, kad turėsiu pakeisti. Trumpas žodžiais: aš scrued ir aš esu labai atsiprašau už tai. Kaip atsiprašyti, mes suteiksime 1 mėnesio nemokamų naujinimų visiems mūsų klientams.

    Šiandien aš arti, kaip daug klausimų, kaip aš galėsiu prieš atostogas. Poilsio atliks Kamila - jis bus forume, nes pirmadienį. Aš jūrą, todėl aš neturi galimybės dirbti bet kokį klausimą - prašome ne PM man. Rašyti forume, taip Kama galės jums padėti.

    Visiems mūsų klientams: Dar kartą labai atsiprašome, ir tikiuosi, kad 1 mėnesį premiją nemokamų naujinimų leis Jums jaustis, kad mes rūpinamės jumis.
    Visi mano draugai: linkime man daug laiko!

    Į sveikatą
    Michal

    PS.
    Aš duosiu additinal 1 mėnesį po sugrįžimo naujienas. Aš atgal iš jūros 19 liepos. Nesivaržykite, primena man, jei jūs nematote papildomų mėnesį po 20..
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 07-07-10 prie 11:30.

  2. #2
    vBulletin Įmonių Vertėjas (vBET) Darbuotojai
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    1,000

    Default

    Sveiki,

    Mūsų forumas vėl veikia.
    Dabar esu vienas, bet aš stengsiuosi padėti visiems!

  3. #3

    Default

    Geros kelionės

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Labas

    Aš tik noriu jums žinoti, kad aš vėl Aš girdėjau, kad kai kurioms serverio problema, tačiau ji buvo išspręsta pagal Kama. Aš visose MM ir pranešimų reikia mano pagalbos, tik po jų tvarkymo operacijų, keletą verslo dalykų manęs laukia po atostogų - taip pakankamai greitai.

    Kelionės buvo puikus ir dar - gera grįžti
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 22-07-10 prie 07:41.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •