Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 1 od 3 123 ZadnjiLast
Rezultati 1 na 10 od 23

Thread: vBET 3.3.0 Izdana

Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Default vBET 3.3.0 Izdana

Pozdrav.

Konačno, nakon mnogih promjena i mnogo poboljšanja vam dati vBET 3.3.0 Molimo pogledajte kompletan popis u nastavku.

NAPOMENA: postoje 2 jednostavna koraka dodatne promjene u ovom izdanju za one koji koriste vBSEO:
    • Promjena prvi vBET . Htaccess pravila i ukloniti index.php od tamo.
    • Nakon ažuriranja posjetite integracije s vBSEO dio ReadMe.html datoteke i molimo izvršiti korak 4 "SEO Linkovi prijevod integracija - dio 2 ".

NAPOMENA 2: vBET 3.3.0 je novi cache sustav - imajte na umu da za vrijeme ažuriranja svoje stare spremljene podaci bit će uklonjeni.

Što se promijenilo - mnogo stvari ...

Poboljšanja performansi:
    • Novi cache sustav (uzimanje manje prostora, brži za sve operacije) - odvojene priručne memorije tablice za svaki jezik
    • Poboljšana prijevod algoritam
    • Korištenje memorije za optimizaciju (brže polja release)
    • Brže prijevod praćenje i zastave URL generacije
    • Redirections poboljšanje performansi (prestao stranica vrednovanje nakon slanja preusmjeravanje zaglavlja)
    • Poboljšanje performansi za "Uvijek vjeruj korisnik" strategije za otkrivanje jezika
    • Poboljšanje performansi za nove prijevode (novi predmemorija parametar "Stop brine x kvarova")
    • Poboljšanje performansi za brisanje predmemorije (cache memorije novi parametar "Cache čišćenje timelap" - možete prilagoditi koliko vremena čekati između brisanje predmemorije tablica (sada predmemorija imaju više od 150 stolova, tako da smo podijeliti jedan veliki zadatak za mnoge male poslove, koji možete dodatno Split s vremena čekanja - to će smanjiti opterećenja poslužitelja u predmemoriju kliring vrijeme)
    • Mnogi mali optimizacija koda
    • Naslovi su uzeti ignoriranje serije
    • Optimizirano zastave (preko 60% manjih datoteka sa sličnim kvalitete)
    • RSS generacije poboljšanje (bez korištenja predloška za prijevod)

Nove značajke:
    • Dodano predmemorija parametar "Stop brine x kvarova" (optimizira korištenje predmemorije za nove prijevode)
    • Novi predmemorija parametar "Cache čišćenje timelap" - možete prilagoditi koliko vremena čekati između brisanje predmemorije tablica (sada predmemorija imaju više od 150 stolova, tako da smo podijeliti jedan veliki zadatak za mnoge male poslove, koji možete dodatno podijeliti s vremena čekanja - to će smanjiti opterećenja poslužitelja u predmemoriju kliring vrijeme)
    • Novi misc parametar "Prikaži izvorni tekst" - sada izvorne poruke napisane u drugom jeziku može se isključiti za vrijeme prevođenja, što je prikazano na normalan način ili ubrizgati JavaScript (najbolje za SEO, Eliminira umnožavanje sadržaj pitanja i osigurava da Google neće indeksirati izvorni tekst na prevedeno stranica)
    • Novi glavni parametar "Zanemari URL-ova" - podesiv popis URL-ova ignorira (npr. URL neće biti praćeni u prijevodu, neće pokazati zastave, a ako će netko pokušati to prevesti on će biti preusmjeren na izvorni sadržaj)
    • Nova zastava parametar "Prikaži zastave za registrirane korisnike" (možete ograničiti koje prijevodi su podržani za registrirane korisnike)
    • Dodano zastave parametar "Suradnik zadani jezik Place" - sada je podržan običaj mjesto za zadani jezik u obrazac za prijavu
    • Nova zastava parametar "Označite aktivni zastava"
    • Uklonjeno parametar "obrnutom smjeru", sada priznaje automatski prema stilovima.
    • Dodano mogućnost misc parametar "Preusmjeravanje uredi profil" - "Iznova i iznova dok ne zadani jezik će biti postavljen" (brutalnog forsiranje)
    • Dodano podršku Lang BBCode na brzi odgovor u grupnoj raspravi
    • Korisničko ime se ne prevedeni u Tko je online
    • Dodano Lang, langtitle i notranslate bbcodes opis u FAQ (vBulletin Enterprise Prevoditelj (vBET) - BB Code List)

Promijenjen predloške:
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate (ako ste napravili promjene koje je potrebno da ga poništiti, inače nećete imati novih funkcionalnosti kao što su odgovarajući mijenjanje teksta uputa za specifične prijevodi i izvorni tekst ubrizgati JavaScript)

Nedostaci ispraviti:
    • U članu info ćete vidjeti zastavu član zadani jezik (ne od izgleda jedan)
    • Promjena smjera teksta ispraviti, pa čak i bolje (određuje se zasebno za cijelu stranicu i za svaku izvorni tekst poruke napisane u različitim jezicima)
    • Dopušteno je sada koristiti vBSEO opcije "Define stranica Aliases" i "Force Forum korijena kao početnu stranicu?" (Potrebno prvo promijeniti vBET . Htaccess pravila i ukloniti index.php od tamo)
    • Eliminirani čudno redirections (s vbet_flag-u URL-u)
    • Eliminirani problem s nekoliko jezika koda u jedan URL
    • Prijevod zastava podržan na odgovarajući način (eliminira problem sa '-' znak u izrazu ime i prevedene vrijednosti poduzete tijekom stranicu generacije - nije teško označene kao prije)
    • langtitle BBCode raščlaniti u Tko je online
    • Nije prevedene korisnička imena u Tko je online
    • Dodano propustio jezika "Forum jezik" opciju
    • Podržani kanonski URL
    • Eliminirani php mysql pogreške s funkcije
    • Ispravljena HTML valjanosti pogreške
    • Grupa poruke naslovi ne prikazuju langtitle više
    • Ispravljena kodiranje pitanje RSS kanale
    • Ispravljena bug s promjenom jezika u User CP (nakon promjene zadani jezik)

UŽIVAJTE!
    Zadnji uredio vBET; 17-01-10 na 21:27.

Član
    Registracija
    Studenog 2009

Text automatically translated from: German to: Croatian
    Translated text
    Ja ću instalirati nadogradnju u srijedu odjednom.

Ažuriranje upute nerazumljiv, ali nekako
    Original text

Član
    Registracija
    Listopada 2009

Instalirani Hvala za oslobađanje!

Član
    Registracija
    Listopada 2009

Ili možda ne u potpunosti

Što mi je potrebno promijeniti u htaccess?

HTML Code:
    RewriteEngine On
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.teenforumz\.com
    RewriteRule (.*) http://www.teenforumz.com/$1 [R=301,L]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    #RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

Član
    Registracija
    Siječanj 2010

Rad na Vb4?

Senior Member
    Registracija
    Prosinca 2009

HRM, ja sam uzimajući 504 timeout pogrešaka moj server kada pokušavate učitati prevedeno stranica sada. Bilo koji ideja?

Član
    Registracija
    Listopada 2009

"vidi tekst na izvornom jeziku" (npr. Post # 2 u ovaj thread) ne radi.

Samo da znaš

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Quote Originally Posted by Michael View Post
    Ili možda ne u potpunosti

Što mi je potrebno promijeniti u htaccess?
    Ovaj:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
    Da bi ovaj:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Quote Originally Posted by dacho View Post
    Rad na Vb4?
    Ne još - mi smo s početkom workin na vBET 4,0 (za vB4) ovaj tjedan

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Quote Originally Posted by tavenger5 View Post
    HRM, ja sam uzimajući 504 timeout pogrešaka moj server kada pokušavate učitati prevedeno stranica sada. Bilo koji ideja?
    Molimo PM me vaš forum URL-a. Koristite li vBSEO? Jeste li napravili izmjene u. Htaccess? ... Molimo kontaktirajte PM

Stranica 1 od 3 123 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

• Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33