Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 3 з 3

Тема: Feedjit

VGF
    VGF is offline
    Член

Default Feedjit

Я намагаюся отримати Feedjit працювати по правій колонці мій форум ... тільки шляхом простого копіювання і вставки коду JavaScript, що виводиться при створенні Feedjit (feedjit.com)

Це буде відображати статистику правильно протягом 1 секунди ..., але тоді він перенаправляє на мій сайт. (Як якби сталася помилка) Може бути vBet намагається перевести код і він мружить дисплей можливо?

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

vBET не переводить JavaScripts. Ви можете просто перевірити це vBET не має нічого спільного з цим поведінка: просто відключити vBET на мить і перевірити це все ще відбувається. Якщо так, то це не має нічого спільного з vBET.

VGF
    VGF is offline
    Член

Спасибі, іноді я не думаю.

Я відключив усі плагіни і до цих пір не працює. Так що ... повинна бути проблема з форуму.

Мітки цієї теми

Ваші права

• Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33