Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 2 з 2

Тема: PhotoPost про питання

Новачок

Default PhotoPost про питання

Привіт, коли ви замінити словами "додатковий каталог" в перезапису файлу. Це цілий каталог? Або просто ->> / Галерея /? Я постійно отримую внутрішню помилку сервера при спробі відвідати мій PhotoPost про сторінці.

Спасибі, дивовижний продукт!

Я відредагував, в vBET >> Головна>> зберегти каталог>>> / Галерея /

У моїй головною. Htaccess я додав правило, де я змінив слова "додатковий каталог 'в Галерею

Я поклав vbenterprisetranslator_front_controller.php змін »SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH до моєї папці Галерея. Змінений шлях, використовуючи фактичні інструмент каталог, щоб знайти свій шлях. додати тих, правила перезапису. Hehehehe і ще отримати внутрішню сторінку помилки сервера. Я заплутався.
    Востаннє редагувалось El Caballo; 22-09-10 в 16:34.

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

Так - інтеграції PhotoPost може бути біль. Ми знаємо, що, але ми не можемо зробити це простіше. Саме тому, що PhotoPost не підтримують нормальний спосіб VBulletin генерації сторінок (гак global_complete не підтримується).

Будь ласка, дайте нам повний зміст вашого. Htaccess файли з основного каталогу й з каталогу photpost. Ми перевіримо це.

Мітки цієї теми

Ваші права

• Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33