Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: vBET 3.2.0 звільнені

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

Default vBET 3.2.0 звільнені

Ця версія додає нові функції, які просили користувачі й виправляє кілька помилок (в основному маленькі голосують проти і один більше для посилань у перекладі RSS). Будь ласка, дивіться подробиці нижче.

Що нового:
    • Автоматично виявляє якою мовою пишеться повідомлення (Настроюється з 4 різних стратегій)
    • Під час перевірки Увійти робить користувач повинен встановити за замовчуванням мову і перенаправляє на сторінку редагування деталей (конфігурується)
    • Дозволяє задати використовуваний за замовчуванням мову з панелі адміністратора
    • Показує користувачем мову за замовчуванням в персональній сторінці інформація
    • В оформленні поле сторінки мову за замовчуванням можна представити у вигляді списку або набір перемикачів з прапорами (конфігурується)
    • Додана підтримка для користувача місце для випадаючого меню

Виправлені помилки:
    • Виправлена проблема з посиланнями в стилі мови = коли # включений у заслання
    • Виправлена проблема для посилання переклад 2 байта знаки не UTF-8 форумах
    • Виправлена проблема з поверненням до розділу мову за замовчуванням (печиво кліринг)
    • Посилання для перекладу RSS-каналів з vBSEO працюють зараз в порядку

Змінено шаблони:
    • vbenterprisetranslator_flags_begin
    • vbenterprisetranslator_flags_end

Інше:
    • Проста інтеграція з vBSEO (Для нових vBET 3.x установок)

Новачок

Default спасибі

Дякуємо за нову версію ми створили it.I сподіваюся, що він буде працювати без проблем
    Наш сайт *** site.If ця система працює, це буде дуже гарним довідником для you.I поділюся моєї analytcs тут.

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

І це буде також відмінно підходить для форумів, які дозволяють гостям писати повідомлення

Удачи! і ми раді вам це подобається

Член

Quote Повідомлення від vBET View Post
    Що нового:
    • Показує користувачем мову за замовчуванням в персональній сторінці інформація
    Де знаходиться ця установка? Чи є можливість у AdminCP, що нам потрібно налаштувати? Це показали за замовчуванням? Тому що, коли відбувається персональній сторінці інформацію, я не бачу, мови, використовується користувачем.

Член

Забудьте про це, я знайшов його. Я не бачив, було, крім мережевого статусу. Я шукав в одній з вкладок, особливо "Моя інформація".

Мітки цієї теми

Ваші права

• Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33